Wolny internet w telefonie- jakie mogą być przyczyny?

W dzisiejszym świecie nikt nie wyobraża sobie dnia bez korzystania z internetu, dzieje się tak między innymi przez fakt, iż praktycznie wszystko załatwiamy za jego pomocą. Każdy z nas z pewnością choć raz w swoim życiu miał problemy z internetem. Pierwszą rzeczą, którą wtedy robimy jest sprawdzanie zasięgu, a także zmiana trybu pracy w celu odszukania odpowiedniego pasma na którym znaleźć można złącze. Ale co zrobić w sytuacji, kiedy żadna z powyższych przyczyn nie stanowi głównej przyczyny? W tym przypadku zalecamy skorzystać z pomocy sprawdzonego serwisu iPhone Warszawa.

Gdy pojawia się problem z wolnym internetem należy także sprawdzić limit danych, bowiem może okazać się, że konieczne jest wykupienie kolejnego pakietu lub poczekanie do dnia jego ponownego odnowienia. Pamiętaj, w przypadku korzystania z funkcji nielimitowanego pakietu zalecamy również sprawdzenie czy nie zalegasz z opłatami.

Co więcej? Może zdarzyć się tak, iż wina leży po stronie serwera, przyczyną może być też nieprawidłowa instalacja certyfikatu SSL. Najłatwiej zauważyć to, kiedy witryna którą chcesz wyświetlić, włącza się bardzo powoli, gdyż jest przeładowana reklamami. Kolejną przyczyną mogą być też prace związane z budową bądź optymalizacją danej strony www, przez co może działać ona nieco wolniej.

Serwis Dillcom- świetne rozwiązanie na kłopoty z telefonem

Czy wiesz, że jedną z przyczyn braku połączenia z siecią może być ustawienie telefonu, które ma włączone tryb obsługi internetu? Najczęściej taka sytuacja ma miejsce w przypadku trybu samolotowego. Może się również okazać, że awarii uległ moduł w telefonie, w celu sprawdzenia należy przełożyć kartę SIM do innego aparatu telefonicznego. Jeśli po wykonaniu tego zabiegu internet zacznie działać prawidłowo, będzie to oznaczać sygnał, że telefon trzeba oddać do naprawy! Serwis Dillcom w Warszawie to miejsce, w którym z pewnością otrzymasz pomoc i pełne wsparcie zarówno podczas diagnozowania jak i naprawy. Wymiana modułu GSM w naszym serwisie nie trwa długo, a co najważniejsze zostanie wykonana profesjonalnie!

Warto dodać, iż problem z internetem występuje również w produktach firmy Apple! Zatem, jeśli masz problemy z Twoim iPhonem to nasz serwis jest dla Ciebie strzałem w 10! Co istotne? Serwis IPhone Warszawa świadczy także inne usługi, oferujemy także:

  • Wymianę płyty głównej
  • Wymianę aparatu
  • Wymianę klawiatury
  • Wymianę mikrofonu i głośnika

Wybierając nasze usługi możesz być pewny, że naprawimy wszelkie usterki i przywrócimy Twojemu urządzeniu dawną świetność! Do wszystkich usług, które wykonujemy podchodzimy z największą starannością i pełnym profesjonalizmem. Żadna usterka i uszkodzenie telefonów nie są nam straszne!

Co robić kiedy internet bardzo zwalnia?

Warto mieć na uwadze, iż zła konfiguracja urządzenia także może być przyczyną niewłaściwego działania internetu! Jeśli standardowa aktualizacja nie pomaga, należy skontaktować się z dostawcą. Problem może stanowić również duża ilość urządzeń, które są podłączone do routera. W sytuacji jeśli Twój router ma niski zasięg działania, najlepszym rozwiązaniem jest jego wymiana na nowy.

Naprawdę warto sprawdzić czy winny jest router- zwłaszcza jeśli korzystasz z sieci bezprzewodowej w domu. Natomiast jeśli problem tkwi w telefonie nasz profesjonalny serwis Dillcom z pewnością naprawi Twój problem! Wystarczy, że przyjdziesz do nas a my pomożemy przywrócić Ci dawną prędkość internetu w Twoim telefonie. Pamiętaj, jeśli nie jesteś w stanie sam zdiagnozować problemu, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści z miłą chęcią doradzą Ci a po konsultacji z Tobą rozwiążą skutecznie Twój problem!

Jan Łajewski
3 lutego, 2021

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 81/85 lok. 6
01-836 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00