Naprawiamy większość marek!

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dla Ciebie Twój smartfon, dlatego prowadzimy wyspecjalizowany oddział do naprawy tego typu urządzeń. Nasza firma przeprowadza każdego dnia serwis iPhone, serwis Samsung oraz wielu innych marek. Doświadczenie, jakie posiadamy pozwala nam sprostać nawet najbardziej skomplikowanym awariom i przywrócić Twoje urządzenie do działania.

ikonka5

Darmowa diagnoza

w 48h godzin

ikonka6

Dojazd na terenie

całej warszawy

ikonka8

Cena dopasowana

do klienta

Naprawa smartfonów Warszawa

Szybko wyładowująca się bateria, brak zasięgu lub uszkodzony ekran? To tylko przykłady usterek, które często spotykają użytkowników telefonów komórkowych. Wystarczy chwila nieuwagi, aby sprzęt wyślizgnął się z dłoni i wylądował na twardym podłożu. Zdarzają się także liczne usterki elektroniczne i programowe, których wystąpienie wcale nie musi oznaczać konieczności zakupu nowego smartfona.

Nasz serwis podejmie się naprawy każdego urządzenia, niezależnie od rodzaju awarii. Dysponujemy odpowiednim zapleczem warsztatowym, w którym pracownicy mają do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia. Zatrudniamy ludzi kompetentnych i doświadczonych, którzy są gwarantem profesjonalnej realizacji każdej usługi. Serwis telefonów przyjmuje urządzenia między innymi od mieszkańców warszawskiego Mokotowa i Bielan.

Jeśli masz problem ze swoim sprzętem mobilnym, zgłoś się do nas już dziś!

Naprawianie telefonów

Podejmiemy się usunięcia każdej usterki, mając ogromne doświadczenie w serwisowaniu smartfonów takich marek, jak:

 • Apple,
 • Huawei,
 • Sony,
 • Samsung,
 • Asus.

W przypadku konieczności wymiany podzespołów używamy najwyższej jakości części zamiennych, które instalujemy zgodnie z wytycznymi technicznymi producenta sprzętu. Montujemy nowe baterie, naprawiamy uszkodzone gniazda, zmieniamy zbite ekrany czy wymieniamy zerwane tasiemki. To tylko przykłady usług, jakie nasz serwis realizuje każdego dnia.

U nas naprawianie smartfonów jest nie tylko skuteczne, ale i nieobciążone wysokimi kosztami. Sprzęt można nam dostarczyć osobiście do siedziby w Warszawie, jak i wysłać go kurierem. Gwarantujemy ekspresową diagnozę usterki – maksymalnie do 48 godzin. Po ustaleniu źródła problemu kontaktujemy się z klientem, ustalamy szczegóły i prezentujemy wycenę.

Diagnoza jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca! Co więcej, jeśli mieszkasz na terenie stolicy, np. na Mokotowie lub Bielanach, możemy odebrać od Ciebie urządzenie i przywieźć je po serwisie. Zapraszamy do kontaktu – wykonana przez nas naprawa telefonu na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

Aktualne promocje

promo_foto1

Szkło do naprawy wyświetlacza

w iPhone 7

promo_foto2

Dojazd do klienta przy naprawie

wyświetlacza iPhone

promo_foto3

Dojazd do klienta przy naprawie

wyświetlacza w Samsung

Dlaczego Dillcom?

Jako jeden z niewielu serwisów komputerowych posiadamy oddzielny oddział zajmujący się wyłącznie urządzeniami mobilnymi. W ramach naszej oferty proponujemy profesjonalną i szybką naprawę telefonów, tabletów oraz smartwatchów. Poprzez osobny, wyspecjalizowany oddział wychodzimy naprzeciw potrzebom specjalistycznych napraw smartfonów.

Dowiedz się więcej
Dlaczego_IphoneX.png

Zobacz realizacje

Klikając jeden z powyższych kafelków, zobacz nasz zespół w akcji!

Wymiana procesora - naprawa komputera
Wymiana procesora

zobacz więcej...

Strona w budowie
Naprawa komputerów laptopów
Wymiana procesora

zobacz więcej...

Strona w budowie
Pogotowie komputerowe Warszawa
Wymiana procesora

zobacz więcej...

Strona w budowie
Usługi informatyczne - serwis komputerowy Warszawa
Wymiana procesora

zobacz więcej...

Proces naprawy

Poniższa animacja zaprezentuje Państwu jak przebiega od A do Z naprawa urządzenia w firmie Dillcom

1
Pozostawienie urządzenia
(Punkt odbioru / Kurier)
2
Diagnoza
48h od pozostawienia
3
Kontakt z klientem
( Akceptaja naprawy )
4
Naprawa urządzenia
5
Przygotowanie
do wydania
6
Odbiór urządzenia

Wyróżnione marki

Uszkodzony ekran to jedna z najczęstszych usterek, z jaką się spotykamy. Wypadki zdarzają się każdemu, dlatego nasi pracownicy są wyspecjalizowani w naprawach ekranów a wymiana wyświetlacza to dla nas standardowa usługa, którą świadczymy nie tylko odpowiedzialnie ale także szybko. Przed dokonaniem naprawy skonsultujemy się z Tobą w sprawie kosztów oraz decyzji.

Serwis iPhone

iPhone to smartfon, który wymaga dużej wiedzy oraz doświadczenia ze względu na skomplikowaną budowę. Dzięki zdobytej wprawie oraz pasji prowadzimy serwis iPhone z dużym powodzeniem. W naprawach tego telefonu osiągnęliśmy perfekcję, do której od zawsze dążymy. Wymiana wyświetlacza czy problemy z baterią nie muszą oznaczać dla Ciebie zakupu nowego iPhonea: to, że nasza konkurencja nie podejmie się naprawy nie oznacza, że my nie podołamy. Serwis Apple, który prowadzimy naprawi dla Ciebie także podzespoły Twojego telefonu oraz pomoże rozwiązać problemy z oprogramowaniem.

Serwis Samsung

Marka Samsung to jedna z popularniejszych na rynku, dlatego odpowiadając na jego potrzeby zdecydowaliśmy się wprowadzić serwis Samsung do naszej oferty. Problemy systemowe oraz uszkodzenia mechaniczne to wyzwania, z którymi chętnie się dla Ciebie zmierzymy. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie w naprawie telefonów przełoży się na czas oraz jakość wykonanej usługi. Prowadzony przez nas serwis Samsung Warszawa przynależy do oddzielnego działu, który zajmuje się wyłącznie naprawą urządzeń mobilnych, co oznacza że powierzone urządzenie zostanie dokładnie sprawdzone, naprawa będzie rzetelnie wyceniona i wykonana tak szybko, jak to tylko możliwe po zaakceptowaniu kosztów.

Serwis Huawei

Marka Huawei weszła na polski rynek z rozmachem, nic więc dziwnego, że co raz częściej korzystamy z ich urządzeń. Nawet najlepsza technologia potrafi być zawodna, dlatego w naszym oddziale do naprawy urządzeń mobilnych wprowadziliśmy serwis Huawei Warszawa. Jeśli borykasz się z pękniętym wyświetlaczem, problemami z ładowaniem lub niedziałającym oprogramowaniem oddaj swój telefon do nas. W ramach naszych usług realizujemy również szereg innych prac związanych z marką Huawei. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rozwiązujemy jego problemy profesjonalnie za rozsądną cenę.

Serwis Sony

Sony Xperia zachwyca swoimi możliwościami oraz designem, dlatego w pełni szanujemy wybór tego smartfona. Nasz serwis Sony każdego dnia naprawia dziesiątki telefonów z linii Xperia z dużym powodzeniem. Posiadamy technologię, która usprawnia wykonywane naprawy i pozwala na ich realizację na najwyższym poziomie bez konieczności oddawania do autoryzowanego serwisu. Serwis Sony Xperia Warszawa, który prowadzimy dla Ciebie, bez najmniejszego problemu uruchomi Twój telefon, kiedy on odmawia współpracy lub wymieni baterię, kiedy jej zbyt krótki czas pracy budzi Twój niepokój. Serwis Xperia Warszawa to dział naszej firmy, w którym pomagamy użytkownikom nawet w najbardziej skomplikowanych awariach.

Serwis Asus

Marka Asus dała się poznać polskim konsumentom głównie z wysokiej jakości laptopów. Od pewnego czasu dostępne są dla szerszego grona telefony linii Zenfone, które zachwycają równie wysokimi parametrami. Nasz serwis Asus zajmuje się kompleksową naprawą urządzeń mobilnych jako jeden z nielicznych na rynku. Swoje doświadczenie zdobyliśmy poprzez stałe dokształcanie techników oraz wiele napraw, których już dokonaliśmy. Bez najmniejszego problemu wymienimy wyświetlacz w Twoim telefonie marki Asus oraz zajmiemy się jego podzespołami.

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

  Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

  Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.