Marka Dillcom

Serwis Dillcom jest na rynku od dwóch lat a nasz zespół tworzą młodzi i ambitni ludzie, którzy są doświadczonymi specjalistami w swojej dziedzinie. Rzetelność, uczciwość i wysoka jakość napraw to nasze najmocniejsze strony. Zawsze dążymy do perfekcji i stale się dokształcamy, dlatego jesteśmy serwisem poszerzającym horyzonty nie tylko swoje, ale także naszych klientów. We wszystkim, co robimy staramy się zachować nasze wartości a całą naszą wiedzę wykorzystać w praktyce. Na przestrzeni dwóch lat działalności udało nam się, jako jedynemu serwisowi urządzeń elektronicznych w Polsce, wprowadzić w pełni funkcjonujący system punktów odbioru sprzętu w całej Warszawie!

Już wkrótce Formularz naprawy

Zobacz jak pracuje nasz zespół

Strona w budowie
Naprawa karty graficznej
Zobacz
proces naprawy
Strona w budowie
Naprawa procesora w PC
Zobacz
proces naprawy
Strona w budowie
Wymiana chłodzenia PC
Zobacz
proces naprawy

Dlaczego Dillcom?

Do naszych obowiązków podchodzimy nie tylko rzetelnie ale również z pasją. Klient jest dla nas partnerem, dlatego mamy indywidualne oraz profesjonalne podejście. Wszelkie naprawy konsultujemy i dajemy możliwość wyboru jej ścieżki. Zajmujemy się naprawą komputerów osobistych, laptopów, urządzeń mobilnych (tabletów i smartfonów) a także smartwatchów i konsol. Doświadczenie oraz wiedza, którą posiadamy pozwoliły nam przygotować się na wszelkie okoliczności, więc żadna awaria nie jest dla nas zaskoczeniem.

Dowiedz się więcej
IPhoneX_nowy

Rodzina Dillcom

ikonka_serwis
Dillcom Serwis

Serwis komputerów, tabletów, smartfonów, smartwatchów, konsoli oraz wiele innych

ikonka_studio
Dillcom Studio

Tworzenie rozwiązan webowych dla osób prywatnych, firm oraz startupów.

ikonka_sklep
Dillcom Sklep

Sklep z częściami oraz akcesoriami do urządzeń elektronicznych oraz wiele innych.

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

    „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

    Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

    Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

    Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.