Naprawimy Twój Tablet

Jesteśmy profesjonalnym serwisem tabletów,

naprawimy każdą usterkę.

ikonka5

Darmowa diagnoza

w 48h godzin

ikonka6

Dojazd na terenie

całej warszawy

ikonka7

Korzystamy z podzespołów

najwyższej jakości

Coraz większą popularnością cieszą się tablety. Lekkie i niewielkie urządzenia towarzyszą nam podczas pracy, na uczelni czy w domu. Ich intensywna eksploatacja wpływa na awaryjność. Jeśli Państwa sprzęt się zepsuł, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się naprawą tabletów wielu firm. Często trafiają do nas modele Samsung i Lenovo.

Do najczęstszych usterek w tego typu urządzeniach zaliczamy:

 • zalanie. Po kontakcie z wodą tablet należy natychmiast wyłączyć, możliwie rozłożyć na części i pozostawić w suchym miejscu. Nie warto próbować suszyć i składać sprzętu ponownie domowymi sposobami, które mogę przynieść znacznie więcej szkód. W naszym serwisie w Warszawie wykorzystujemy różnorodne, zaawansowane technologicznie metody pozwalające na wysuszenie poszczególnych podzespołów. Następnie, dokonujemy montażu oraz wykonujemy wiele testów mających na celu sprawdzenie wszystkich funkcji tabletu,
 • problemy z ładowaniem, które mogą być wynikiem zepsutego gniazda ładowania, oderwaniem jego części od płyty głównej bądź uszkodzenia poszczególnych podzespołów lub oprogramowania. Nasi pracownicy dokładnie zdiagnozuje przyczynę kłopotu, aby jak najszybciej naprawić Państwa sprzęt,
 • pęknięty wyświetlacz. Jeśli usterka nie jest wielka, proponujemy Państwu wymianę wierzchniej szybki. W przypadku uszkodzenia digitizera, odpowiedzialnego za funkcję dotyku, oferujemy wymianę modułu wyświetlacza.

Poza wyżej wymienionymi, najczęściej zgłaszanymi przez naszych Klientów problemami, zajmujemy się naprawą wielu innych usterek tabletów Samsung i Lenovo.

Naprawa tabletów Samsung Warszawa

Proponujemy Państwu darmową diagnozę usterki, którą określimy w przeciągu maksymalnie 48 godzin. Korzystamy wyłącznie z podzespołów najwyższej jakości, aby zagwarantować Klientom skuteczną naprawę. Nas zespół to doświadczeni specjaliści. Cechuje nas uczciwość i rzetelność, dzięki którym mają Państwo gwarancję atrakcyjnych cen i profesjonalnego podejścia do każdego zgłaszanego problemu.

Proces naprawy tabletu rozpoczynamy od pozostawienia urządzenia w biurze odbioru lub skorzystania z usługi kuriera. Następnie stawiamy diagnozę oraz kontaktujemy się z Klientem w celu jej potwierdzenia. Wszystkie sprzęty reperujemy możliwie szybko. Charakteryzuje nas bardzo krótki czas oczekiwania na odbiór swojego, naprawionego urządzenia.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Państwa w naszym serwisie w Warszawie. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy mailowo i telefonicznie.

Aktualne promocje

promo_foto1

Szkło do naprawy wyświetlacza

w iPhone 7

promo_foto2

Dojazd do klienta przy naprawie

wyświetlacza iPhone

promo_foto3

Dojazd do klienta przy naprawie

wyświetlacza w Samsung

Dlaczego Dillcom?

Zepsuty tablet? Dobrze trafiłeś, ponieważ jesteśmy innowacyjnym serwisem komputerowym, który przy pomocy najnowszego sprzętu do naprawy, sprawia żeby urządzenia mobilne naprawiać szybko i skutecznie. Specjalizujemy się w naprawie iPad`ów oraz wielu innych marek dostępnych na rynku. Nie ograniczaj się i przekonaj się, jak duże mamy doświadczenie w naprawie urządzeń mobilnych.

Dowiedz się więcej
tablet

Zobacz realizacje

Klikając jeden z powyższych kafelków, zobacz nasz zespół w akcji!

Wymiana procesora - naprawa komputera
Wymiana procesora

zobacz więcej...

Strona w budowie
Naprawa komputerów laptopów
Wymiana procesora

zobacz więcej...

Strona w budowie
Pogotowie komputerowe Warszawa
Wymiana procesora

zobacz więcej...

Strona w budowie
Usługi informatyczne - serwis komputerowy Warszawa
Wymiana procesora

zobacz więcej...

Proces naprawy

Poniższa animacja zaprezentuje Państwu jak przebiega od A do Z naprawa urządzenia w firmie Dillcom

1
Pozostawienie urządzenia
(Punkt odbioru / Kurier)
2
Diagnoza
48h od pozostawienia
3
Kontakt z klientem
( Akceptaja naprawy )
4
Naprawa urządzenia
5
Przygotowanie
do wydania
6
Odbiór urządzenia

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

  Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

  Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.