Dlaczego warto wybrać nowy MacBook Pro z M2?

Niedawno ujawniony 13-calowy MacBook Pro ma potencjał na zrewolucjonizowanie mobilnej pracy dzięki zastosowaniu czipu Apple M2. Ta uaktualniona jednostka zapewnia jeszcze większą efektywność, wyróżniając się wyjątkową wydajnością i zdumiewającą żywotnością baterii. Co jeszcze producent ze słonecznej Cupertino miał do zaoferowania podczas premiery tego innowacyjnego MacBooka Pro?

Apple zdecydowało się zachować w tym modelu tę samą sprawdzoną architekturę, która zdobyła serca milionów użytkowników na całym globie. Obudowa jest lekka, prosta i elegancka, a wewnątrz ukrywa nie tylko najbardziej efektywne komponenty, ale także aktywny system chłodzenia. Dzięki temu profesjonaliści mogą wykorzystać pełnię potencjału tego technologicznie zaawansowanego urządzenia. Od teraz praca nad skomplikowanymi i rozbudowanymi projektami może odbywać się w absolutnym spokoju.

MacBook Pro M2 — inspirujący kompan do pracy

Siłę tego modelu zapewnia autorski czip Apple M2, który gwarantuje efektywność przy niskim zużyciu energii. Graficy, montażyści filmowi oraz architekci będą mogli szybciej tworzyć zdumiewające animacje i niezwykłe wizualizacje. Producent dostarcza w ręce profesjonalistów zaawansowane urządzenie z 8-rdzeniowym CPU i 10-rdzeniowym GPU. Warto dodać, że nowy MacBook Pro wspiera do 24 GB pamięci RAM i jest nawet o 40 procent szybszy w porównaniu do modelu z czipem M1.

Inżynierowie Apple doskonale rozumieją, że długa żywotność baterii jest jednym z decydujących czynników przy wyborze laptopa do profesjonalnego użytku. Dlatego postanowili zastosować baterię, która gwarantuje do 20 godzin pracy pomiędzy ładowaniami.

MacBook Pro 13” z M2 — nie tylko narzędzie pracy

Wykorzystany w tym laptopie ekran Retina doskonale sprawdzi się nie tylko podczas pracy, ale także w czasie relaksu. Chcesz pokazać swoim bliskim zdjęcia z podróży lub obejrzeć razem odcinek ulubionego serialu? Wykorzystaj ekran o jasności 500 nitów, który korzysta z pełnej palety barw P3. Wsparcie dla technologii True Tone pomaga w automatycznym dostosowywaniu balansu bieli i zwiększa realistyczność wyświetlanych obrazów w różnych warunkach oświetleniowych.

Osoby, które często używają FaceTime docenią zastosowanie 16-rdzeniowego systemu Neural Engine. Co istotne? Ma on wpływ na jakość przechwytywanego obrazu oraz redukcję potencjalnych szumów. Trójmikrofonowy układ umożliwia rejestrowanie każdego słowa, co jest kluczowe podczas wirtualnych spotkań, czy konferencji online z większą liczbą uczestników.

Funkcjonalny i komfortowy – taki jest nowy MacBook Pro

Miłośnicy Touch Bara będą zadowoleni – nowy MacBook Pro z czipem Apple M2 również oferuje to rozwiązanie, dzięki któremu w każdej chwili masz dostęp do użytecznych funkcji i skrótów. Nie zabrakło także miejsca dla skanera odcisków palców Touch ID, który upraszcza odblokowywanie MacBooka, realizację płatności za pomocą Apple Pay oraz dostęp do zaszyfrowanych plików.

Podłączenie dodatkowych urządzeń jest możliwe dzięki dwóm portom Thunderbolt, a umieszczone gniazdo 3,5 mm pozwala na cieszenie się muzyką z ulubionych słuchawek. Potrzebujesz większej przestrzeni roboczej? Nie ma problemu! Możesz bez przeszkód podłączyć do niego zewnętrzny wyświetlacz 6K.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu DILLCOM, aby osobiście sprawdzić wszystkie możliwości nowego MacBooka Pro z czipem Apple M2.

 

 

Dillcom
6 lipca, 2023

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

    „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

    Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

    Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

    Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.