Wydajny telefon w niskiej cienie? Postaw na Samsung A13!

Bardzo często uwagę użytkowników przyciągają smartfony typu Galaxy S22. Jednak statystyki producentów nie kłamią- smartfony do 1000 zł charakteryzują się dużą sprzedażą. Nic dziwnego, bowiem większość użytkowników wybiera telefony, które wyróżnia przyzwoita jakość w porównaniu do ceny. Jak na tym tle wypada Samsung A13? Sprawdzamy!

Samsung A13 5G- ile będzie kosztować?

Zastanawiasz się, ile kosztuje Samsung A13 5G? Wystarczy, że wjedziesz na Ceneo.pl i porównasz ceny z konkurencyjnych sklepów. Średnia cena jaką należy zapłacić za ten model smartfona, to ok. 800 zł. Biorąc pod uwagę telefony o podobnych parametrach, w ubiegłym roku trzeba było zapłacić znacznie wyższą cenę.

Samsung A13 5G- specyfikacja

Sercem telefonu Samsung A13 5G jest MediaTek Dimensity 700, który oferuje bardzo wysoką wydajność. Silny i pojemny akumulator o pojemności 5000 mAh z pewnością wystarczy na długie godziny użytkowania. Oprócz tego, złącze USB i czytnik linii papilarnych na krawędzi smartfona, czyli najogólniej mówiąc standard.

Samsung A13 5G został wyposażony w wyświetlacz o odświeżaniu 90 Hz. To ogromna różnica w płynności, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę starsze modele. Jednak dodatkowe udogodnienia takie jak m.in. szerokokątny obiektyw i wyższa rozdzielczość ekranu (Full HD+)  będą dostępne w modelu A13 bez „5G”. Najprawdopodobniej wersja Samsunga A13 bez „5G” otrzymała nowszego Androida (12) natomiast druga z lepszymi parametrami- starszego (11). Może to być spowodowane datą premiery danych wersji smartfona.

Reasumując, w porównaniu do poprzednika, który również okazał się hitem na rynku, Samsung Galaxy A13 5G wypada znacznie lepiej. To, co za tym przemawia to przede wszystkim podzespoły cechujące się większą wydajnością. Po prostu możemy otrzymać telefon o dobrych parametrach za niską cenę. Czy Samsung A13 5G też stanie się popularny w 2022 roku? Przekonamy się już niebawem.

Dillcom
14 maja, 2022

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

    „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

    Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

    Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

    Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.