Uszkodzony wyświetlacz iPhone- co robić?

Uszkodzenie wyświetlacza w iPhone pojawia się najczęściej wskutek upadku telefonu z dużej wysokości. W poniższym artykule dowiesz się między innymi jakie są pierwsze oznaki uszkodzonego wyświetlacza oraz na co należy zwrócić uwagę podczas wymiany uszkodzonego podzespołu.

Użytkowanie telefonu bardzo często wiąże się z ryzykiem pęknięcia a także uszkodzenia samego wyświetlacza. Jasną rzeczą jest, że wypadki się zdarzają, nigdy nie ma pewności czy urządzenie nie wypadnie nam z kieszeni. Co więcej? Wiele uszkodzeń może powstawać nawet wtedy, gdy telefon znajduje się w torebce lub plecaku. Serwis Dillcom jest świetnym rozwiązaniem w przypadku wszelkich uszkodzeń, oddając iPhone w ręce naszych specjalistów zyskujesz pewność i gwarancję szybkiej i skutecznej naprawy!

Warto podkreślić, iż naprawa powinna odbywać się tylko i wyłącznie w zaufanym serwisie, nie zaleca się robić tego na własną rękę, zwłaszcza jeśli nie posiadasz odpowiedniego doświadczenia i umiejętności. Powinieneś wiedzieć, że urządzenia Apple wymagają zastosowania specjalnych narzędzi.

Samodzielna wymiana szybki w iPhone- czy warto?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na samodzielną wymianę szybki, oczywiście jest to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość gotówki, jednakże wiąże się również ze sporym ryzykiem. Co istotne? W telefonach nowszej generacji stosuje się specjalny klej, który łączy elementy, jest to rozwiązanie bardzo skuteczne bowiem sprawia, iż połączenie jest nie tylko szczelne, ale również niezawodne. To właśnie dlatego samodzielna naprawa szybki jest utrudniona, rozklejenie delikatnych elementów wymaga wiedzy oraz zastosowania specjalnych narzędzi. Pamiętaj, że wystarczy jeden zły ruch aby dokonać wielu dodatkowych zniszczeń! Korzystając z naszych usług zyskujesz pewność i bezpieczeństwo naprawy urządzenia.

Wymiana wyświetlacza w iPhone-kiedy warto?

Mimo, iż najczęstsza usterką w telefonach Apple jest zbita szybko, to zdarza się również tak ze uszkodzeniu ulega cały wyświetlacz. Uszkodzenie to występuje znacznie rzadziej, aczkolwiek może zdarzyć się każdemu. Zastanawiasz się jakie są główne oznaki uszkodzonej matrycy LCD? Objawy są następujące:

  • Wyświetlanie się pasków na ekranie
  • Brak reakcji na dotyk
  • Występowanie plam i przebarwień

Co warto mieć na uwadze? To, iż bardzo podobne problemy pojawiają się także w przypadku zamontowania w przyszłości nieoryginalnego wyświetlacza! Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie naprawy Dillcom, bowiem jest to autoryzowany serwis który w swojej pracy wykorzystuje tylko i wyłącznie oryginalne części. Nasi pracownicy świadczący usługi tego typu posiadają ogromne doświadczenie i umiejętności, jest to bardzo ważne, ponieważ wymiana zepsutego wyświetlacza w iPhone jest niezwykle złożona i skomplikowana! Wybierając nasze usługi masz pewność, że naprawa odbędzie się szybko a telefon odbierzesz jeszcze tego samego dnia.

Wymiana wyświetlacza iPhone wymaga wymiany wielu innych, dodatkowych elementów  takich jak między innymi: ramki wyświetlacza, polaryzatora oraz podświetlenia ekranu.

Jan Łajewski
20 stycznia, 2021

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 81/85 lok. 6
01-836 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00