Serwis Samsung

Darmowa
diagnoza w 48h

Wymiana szybek Samsung

Dojazd na
terenie Warszawy

Naprawa telefonów Samsung

Najwyższa
jakość podzespołów

Serwis Samsung Warszawa

Gwarancja na
każdą naprawę

Profesjonalny Serwis Samsung Warszawa

Nasza firma to jeden z najlepszych serwisów smartfonów Samsung w mieście Warszawa! Oferujemy nie tylko profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, ale również dajemy gwarancję bardzo korzystnych cen dotyczących wykonywanych usług. Realizujemy naprawy w najkrótszym możliwym terminie. Nasi pracownicy to tylko i wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy bardzo skrupulatnie zajmują się każdym powierzonym im zleceniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić ci wysoka jakość wszelkich napraw, wykonywanych przez wyszkoloną kadrę techniczną. Co więcej? Stosujemy specjalistyczny sprzęt diagnostyczny oraz oryginalne części zamienne najwyższej jakości! Nasz serwis telefonów Samsung oferuje naprawy w najkrótszym możliwym terminie. Zachęcamy do kontaktu!

Wybierz najlepszy Serwis smartfonów Samsung w Warszawie!

Od bardzo wielu lat zajmujemy się profesjonalną naprawą telefonów rożnych marek. Prowadzimy serwis urządzeń mobilnych między innymi firmy Samsung! Warto zaznaczyć, iż okres prawidłowego działania smartfonu jest uzależniony od bardzo wielu czynników. Na wieloletnią żywotność sprzętu ma wpływ przede wszystkim częstotliwość jego użytkowania. Dlatego też zapewniamy specjalistyczną i fachową opiekę w zakresie każdej naprawy. Jeśli będziesz miał jakieś pytania, to nasi wykwalifikowani specjaliści z chęcią na nie odpowiedzą! Dołącz do grona zadowolonych klientów Dillcom i ciesz się ponownie sprawnym telefonem. Dokładamy wszelkich starań, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług!

Skorzystaj z pomocy sprawdzonych fachowców

Wymiana baterii w telefonach Samsung

Jeśli obawiasz się sporych wydatków związanych z naprawą Twojego smartfonu Samsung? To niepotrzebnie! Pamiętaj, iż profesjonalny i nowoczesny serwis Samsung Warszawa wcale nie musi być drogi! Jeśli zauważyłeś, że Twój telefon nie działa już tak sprawnie jak kiedyś, powierz go naszym specjalistom! Obecnie jednym z najczęściej psujących się podzespołów jest bateria, bowiem po latach użytkowania jej czas działania znacznie się skraca. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wymiana baterii Samsung. Wybierając nasz serwis nie musisz się niczego obawiać, nasi specjaliści zainstalują fabrycznie nowy akumulator, który będzie pasował do Twojego modelu telefonu! Naprawa w serwisie Dillcom przeprowadzana jest z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury, zgodnie z zaleceniami producenta. W swojej pracy stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne części pochodzące od sprawdzonych dostawców. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz spokój na bardzo długi czas, gdyż Twój smartfon będzie działać jak nowy!

Wymiana obudowy Samsung

Zarówno etui jak i szkło na ekran smartfona to skuteczna metoda na zabezpieczenie naszego sprzętu. Jednak bez względu na to, ile zainwestujemy w obudowę zawsze istnieje ryzyko jej uszkodzenia Wymiana obudowy Samsung w naszym serwisie to skuteczne rozwiązanie Twojego problemu! Nasi specjaliści profesjonalnie zamontują fabrycznie nowy, oryginalny element, który będzie pasował do reszty telefonu. Korzystając z naszych usług możesz być pewny, iż naprawiony telefon będzie posiadał wszystkie właściwości fabrycznego egzemplarza. Co więcej? Cały proces związany z wymianą przeprowadzimy w najkrótszym możliwym terminie!

Naprawa Samsung Warszawa

Mimo, iż dzisiaj na rynku powstają specjalne aplikacje, które maja pomóc przy utracie danych z naszego telefon, to jednak warto zastanowić się czy samodzielne kroki w tym kierunku są rozsądne! Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest udanie się do wyspecjalizowanego serwisu napraw telefonów komórkowych, który udzieli kompleksowej i profesjonalnej pomocy. Nasz serwis korzysta z nowoczesnych technik, które pozwalają na dostęp do utraconych danych:

 • poprzez ekstrakcje logiczną- polega ona na odczytaniu wiadomości nieskasowanych takich jak: smsy, rejestry połączeń, mmsy, e-maile oraz kontakty i pliki multimedialne
 • poprzez ekstrakcje fizyczną- jej głównym zadaniem jest odczytanie wszystkich usuniętych danych
 • poprzez rootowanie- proces polegający na aktualizacji plików systemowych, dzięki czemu możliwy jest całkowity odczyt danych z urządzenia

Jak widać istnieje szereg specjalistycznych metod, które mogą pomóc podczas odzyskiwania ważnych dla nas danych z telefonu. Dlatego tym bardziej warto korzystać z usług sprawdzonego, wyspecjalizowanego serwisu do napraw telefonów komórkowych. Dillcom to profesjonalizm, precyzja oraz jakość!

Chociaż smartfony firmy Samsung wciąż zyskują na swojej popularności, a nowe wersje są wyposażane w kolejne, technicznie zaawansowane rozwiązania, ich awaryjność również wzrasta. Niemal każdy użytkownik telefonu, miał z nim jakikolwiek problem. Poważniejsze awarie zmuszają do skontaktowania się z wiarygodnym serwisem. Jeśli szukają Państwo pomocy w naprawie swojego urządzenia, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz zespół tworzą doświadczeni profesjonaliści, dla których naprawianie telefonów Samsung jest codziennością. Serwis Dillcom z warszawskich Bielan to marka gwarantująca uczciwość i satysfakcję. Powierzając nam naprawę swoich telefonów Samsung, mają Państwo pewność, że rzetelnie i perfekcyjnie zajmiemy się ich renowacją.

Naprawiamy
wszystkie modele

Serie: A, J, Note, S

Samsung naprawa Warszawa

Proces naprawy.

Umów naprawę
i wstępną wycenę.

01

Odebranie urządzenia
przez naszego specjaliste.

02

Ostateczna wycena
Twojego urządzenia

03

Naprawa
właściwa

04

iphone 7, 8 plus, iphone 8 plus, iphone 6, iphone 6s, iphone 6 plus, iphone 6s plus, iphone 7 plus, iphone 5, 6s plus, iphone 11 pro max, x iphone, 7 plus iphone 8,xs max iphone, max iphone 11, xr iphone, se iphone

Nie jesteś w Warszawy? Żaden problem!

Zadzwoń do nas – kurier przyjedzie pod same drzwi!

tel.:+48 791 495 495

Naprawa telefonów Samsung Warszawa Bielany

Wśród najczęstszych usterek technicznych wymagających naprawy w telefonach Samsung, znajdują się między innymi problemy związane z:

 • aparatem. Wbudowany w smartfonie aparat często zastępuje sprzęt dotychczas używany do fotografowania. Użytkownicy Samsunga zwracają uwagę naw: samoczynne zamykanie się aplikacji oraz błędy w zapisywaniu zdjęć. Nasi eksperci z serwisu w Warszawie pomagają naprawić usterkę poprzez zainstalowanie nowej aplikacji, przywrócenie urządzanie do ustawień fabrycznych lub wymianie obiektywu,
 • gniazdem ładowania. Codzienne korzystanie z ładowarki sprawia, że urządzenie ulega zniszczeniu. Jego przyczyną może być delikatna budowa złącza lub poruszanie kablem w trakcie pracy. Ponadto kłopot może stanowić zbyt duże nagrzewanie się telefonu. Użytkownicy zgłaszają również usterki związane ze zbyt wolnym ładowaniem telefonu lub brak jego reakcji na podłączenie do zasilania. Serwis Samsung w Warszawie zajmuje się wymianą ładowarki oraz baterii, które pomagają zniwelować te problemy,
 • kontaktem z wodą. Po zamoczeniu telefonu należy niezwłocznie wyciągnąć baterię oraz kartę SIM i delikatnie osuszyć urządzenie za pomocą ręcznika. Oczywiście, nie wolno suszyć go suszarką oraz podłączać do ładowarki. Samodzielne próby naprawy zalanego Samsunga mogą przynieść więcej szkód, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Serwis Samsung to miejsce, w którym doprowadzimy Państwa telefon do stanu sprzed wypadku,
 • panelem dotykowym. Kłopoty z nim związane dotyczą głównie oprogramowania lub samego digitizera (płyty dotykowej). Proponujemy usługę naprawy lub wymiany tych komponentów,
 • mikrofonem. Przyczyną kłopotów ze słyszalnością w trakcie rozmów głosowych może być awaria techniczna lub dostanie się do wnętrza urządzenia ciała obcego (np. ziarenka piasku). Serwis Samsung znajdujący się na Bielanach szybko i sprawnie rozwiąże ten problem,
 • zbitą szybką.

Wymiana szybek Samsung

Najczęstszym problemem użytkowników telefonów Samsung jest zbita szybka, która niekiedy zajmuje 90% przedniego panelu. Nawet jeśli mają Państwo szkło o podwyższonej odporności na różnego typu uszkodzenia, może ono pęknąć, gdy smartfon spadnie z wysokości na twardą powierzchnię.

Jeśli Państwa wyświetlacz ulegnie zniszczeniu, zapraszamy do kontaktu. Samodzielna próba rozwiązania problemu może doprowadzić do kolejnych usterek. Wymiana szybek Samsung w naszym salonie na Bielanach to codzienność. Ponadto, zajmujemy się bardziej skomplikowaną naprawą urządzenia lub wymianą ekranu, które sprawiają, że telefon wraca do stanu sprzed wypadku.

Aby zapobiec zarysowaniom i niewielkim pęknięciom warto zaopatrzyć się w specjalne etui ochronne oraz szkło hartowane, dzięki czemu ryzyko uszkodzenia, po którym będzie potrzebna wymiana szybek, zostanie ograniczone do minimum.

Warszawa serwis Samsung

Poza powyżej opisanymi usterkami naprawa Samsungów dotyczy także innych podzespołów w urządzeniu np. wymiana baterii czy wymiana głośnika. Zostawiając telefon w naszym serwisie w Warszawie, mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług oraz uczciwych, konkurencyjnych cen.

Proponujemy darmową diagnozę w ciągu 48 godzin oraz dojazd do Klienta na terenie Warszawy. Siedziba naszego serwisu mieści się na Bielanach, gdzie pracujemy na urządzeniach i sprzętach najwyższej jakości. Na każdą usługę udzielana jest gwarancja. Przy pomocy najnowocześniejszych technologii naprawiamy wszystkie modele smartfonów Samsung.

Proces naprawy telefonów Samsung w Warszawie w naszym serwisie rozpoczynamy od wstępnej wyceny. Następnie urządzenie zostaje odebrane przez specjalistę, który potwierdza ostateczny koszt naszej pracy. Indywidualnie i rzetelnie podchodzimy do każdego Klienta, konsultując z nim poszczególne etapy renowacji. Pełen profesjonalizm oraz doświadczenie i pasja naszych pracowników sprawia, że zaufało nam już wielu Klientów, powierzając naprawę swoich telefonów Samsung.

W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opisaną na poszczególnych zakładkach strony internetowej lub w serwisie na Bielanach. Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy również mailowo i telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w naszym serwisie - Dillcom

Wymiana baterii - Naprawa telefonów Samsung Warszawa

Dlaczego Dillcom

Samsung jest największą konkurencją dla Apple. My nie musimy się martwić o konkurencję, ponieważ potrafimy znacznie więcej za sprawą najnowszej technologii, którą wykorzystujemy do naprawy Twojego telefonu. Pracujemy na najwyższych obrotach niczym podzespoły zastosowane w smartfonach Samsung. Przekonaj się, czego potrafimy dokonać. Uczciwa wycena, indywidualne podejście do każdej naprawy i solidność serwisu to wartości, które nam przyświecają w codziennej pracy.

Dowiedz się więcej
Warszawa serwis Samsung

Cena dopasowana
do klienta

Wymiana wyświetlacza, wymiana szybki

Dla nas
liczą się ludzie

Serwis telefonów - Wymiana szybek Samsung

Dojazd na
terenie warszawy

Serwis telefonów Samsung

Wodoodporny
jak kiedyś

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

  Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

  Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.