ikonka1_samsung

Darmowa
diagnoza w 48h

ikonka2_samsung

Dojazd na
terenie Warszawy

ikonka3_samsung

Najwyższa
jakość podzespołów

ikonka4_samsung

Gwarancja na
każdą naprawę

Chociaż smartfony firmy Samsung wciąż zyskują na swojej popularności, a nowe wersje są wyposażane w kolejne, technicznie zaawansowane rozwiązania, ich awaryjność również wzrasta. Niemal każdy użytkownik telefonu, miał z nim jakikolwiek problem. Poważniejsze awarie zmuszają do skontaktowania się z wiarygodnym serwisem. Jeśli szukają Państwo pomocy w naprawie swojego urządzenia, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz zespół tworzą doświadczeni profesjonaliści, dla których naprawianie telefonów Samsung jest codziennością. Warszawski serwis to gwarancja uczciwości i satysfakcji. Powierzając nam swoje urządzenie, mają Państwo pewność, że rzetelnie i perfekcyjnie zajmiemy się jego renowacją.

Naprawiamy
wszystkie modele

Serie: A, J, Note, S

samsung_naprawiamy

Proces naprawy.

Umów naprawę
i wstępną wycenę.

01

Odebranie urządzenia
przez naszego specjaliste.

02

Ostateczna wycena
Twojego urządzenia

03

Naprawa
właściwa

04

ikonka_transport

Nie jesteś w Warszawy? Żaden problem!

Zadzwoń do nas – kurier przyjedzie pod same drzwi!

tel.:+48 791 495 495

Naprawa telefonów Samsung Warszawa Bielany

Wśród najczęstszych usterek technicznych wymagających naprawy w telefonach Samsung, znajdują się między innymi problemy związane z:

  • aparatem. Wbudowany w smartfonie aparat często zastępuje sprzęt dotychczas używany do fotografowania. Użytkownicy Samsunga zwracają uwagę naw: samoczynne zamykanie się aplikacji oraz błędy w zapisywaniu zdjęć. Nasi eksperci z serwisu w Warszawie pomagają naprawić usterkę poprzez zainstalowanie nowej aplikacji, przywrócenie urządzanie do ustawień fabrycznych lub wymianie obiektywu,
  • gniazdem ładowania. Codzienne korzystanie z ładowarki sprawia, że urządzenie ulega zniszczeniu. Jego przyczyną może być delikatna budowa złącza lub poruszanie kablem w trakcie pracy. Ponadto kłopot może stanowić zbyt duże nagrzewanie się telefonu. Użytkownicy zgłaszają również usterki związane ze zbyt wolnym ładowaniem telefonu lub brak jego reakcji na podłączenie do zasilania. Serwis Samsung w Warszawie zajmuje się wymianą ładowarki oraz baterii, które pomagają zniwelować te problemy,
  • kontaktem z wodą. Po zamoczeniu telefonu należy niezwłocznie wyciągnąć baterię oraz kartę SIM i delikatnie osuszyć urządzenie za pomocą ręcznika. Oczywiście, nie wolno suszyć go suszarką oraz podłączać do ładowarki. Samodzielne próby naprawy zalanego Samsunga mogą przynieść więcej szkód, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Serwis Samsung to miejsce, w którym doprowadzimy Państwa telefon do stanu sprzed wypadku,
  • panelem dotykowym. Kłopoty z nim związane dotyczą głównie oprogramowania lub samego digitizera (płyty dotykowej). Proponujemy usługę naprawy lub wymiany tych komponentów,
  • mikrofonem. Przyczyną kłopotów ze słyszalnością w trakcie rozmów głosowych może być awaria techniczna lub dostanie się do wnętrza urządzenia ciała obcego (np. ziarenka piasku). Serwis Samsung znajdujący się na Bielanach szybko i sprawnie rozwiąże ten problem.

Wymiana szybek Samsung

Najczęstszym problemem użytkowników telefonów Samsung jest zbita szybka, która niekiedy zajmuje 90% przedniego panelu. Nawet jeśli mają Państwo szkło o podwyższonej odporności na różnego typu uszkodzenia, może ono pęknąć, gdy smartfon spadnie z wysokości na twardą powierzchnię.

Jeśli Państwa wyświetlacz ulegnie zniszczeniu, zapraszamy do kontaktu. Samodzielna próba rozwiązania problemu może doprowadzić do kolejnych usterek. Wymiana szybek Samsung w naszym salonie to codzienność. Ponadto, zajmujemy się bardziej skomplikowaną naprawą urządzenia lub wymianą ekranu, które sprawiają, że telefon wraca do stanu sprzed wypadku.

Aby zapobiec zarysowaniom i niewielkim pęknięciom warto zaopatrzyć się w specjalne etui ochronne oraz szkło hartowane.

Warszawa serwis Samsung

Poza powyżej opisanymi usterkami naprawa Samsungów dotyczy także innych podzespołów w urządzeniu. Zostawiając telefon w naszym serwisie, mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług oraz uczciwych, konkurencyjnych cen.

Proponujemy darmową diagnozę w ciągu 48 godzin oraz dojazd do Klienta na terenie Warszawy. Pracujemy na urządzeniach i sprzętach najwyższej jakości. Na każdą usługę udzielana jest gwarancja. Przy pomocy najnowocześniejszych technologii naprawiamy wszystkie modele smartfonów.

Proces naprawy telefonów Samsung w Warszawie rozpoczynamy od wstępnej wyceny. Następnie urządzenie zostaje odebrane przez specjalistę, który potwierdza ostateczny koszt naszej pracy. Indywidualnie i rzetelnie podchodzimy do każdego Klienta, konsultując z nim poszczególne etapy naprawy. Pełen profesjonalizm oraz doświadczenie i pasja naszych pracowników sprawia, że zaufało nam już wielu Klientów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opisaną na poszczególnych zakładkach strony internetowej lub w serwisie na Bielanach. Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy również mailowo i telefonicznie.

dlaczego_dillcom_samsung

Dlaczego Dillcom

Samsung jest największą konkurencją dla Apple. My nie musimy się martwić o konkurencję, ponieważ potrafimy znacznie więcej za sprawą najnowszej technologii, którą wykorzystujemy do naprawy Twojego telefonu. Pracujemy na najwyższych obrotach niczym podzespoły zastosowane w smartfonach Samsung. Przekonaj się, czego potrafimy dokonać. Uczciwa wycena, indywidualne podejście do każdej naprawy i solidność serwisu to wartości, które nam przyświecają w codziennej pracy.

Dowiedz się więcej
samsung_slider_cena

Cena dopasowana
do klienta

samsung_slider_ludzie

Dla nas
liczą się ludzie

samsung_slider_dojazd

Dojazd na
terenie warszawy

samsung_slider_wodoodporny

Wodoodporny
jak kiedyś

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 81/85 lok. 6
01-836 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00