Refabrykacja pękniętej szybki iPhone

Na samym początku należy podkreślić, iż IPhone to niezwykle silne i wytrzymałe urządzenie! Jednak zarówno jak w przypadku innych smartfonów, tak również i w przypadku iPhone prędzej czy później może zdarzyć się nieszczęśliwy wypadek, który uszkodzi jego ekran. Co istotne? Uszkodzenie ekranu może być spowodowane nie tylko upuszczeniem telefonu z dużej wysokości, ale również wystawieniem go na intensywne promieniowanie słoneczne, zamoczeniem oraz pękniętą szybką! Mimo, iż sytuacja wydaje się być beznadziejna, to jednak jest jedno skuteczne wyjście z tej opresji- mowa o refabrykacji szybki oraz ekranu. Zastanawiasz się na czym polega ten proces i jakie kroki obejmuje? Odpowiedzi na te oraz inne pytania otrzymasz w poniższym artykule. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z lekturą!

Przebieg refabrykacji pękniętej szybki – krok po kroku!

Pamiętaj, jeśli Twój iPhone uległ zniszczeniu, nie oznacza to że musi wylądować w śmietniku! Wystarczy, że postawisz na sprawdzony i profesjonalny serwis Dillcom, gdzie nasi doświadczeni specjaliści zajmą się jego renowacją. W jaki sposób odnawiany jest ekran? Przedstawiamy kolejno etapy pracy:

 • Testowanie – czy wiesz, że uszkodzony wyświetlacz poddawany jest na początku testom. Ich celem jest precyzyjne ustalenie czy nie ma martwych pikseli, zniekształceń obrazu oraz czy nie wykazuje nieprawidłowości w działaniu ekranu dotykowego
 • Wyeliminowanie uszkodzonych komponentów- po przejściu pierwszego testu, w kolejnym etapie w urządzeniu usuwa się popękane szkło oraz resztki zalegającego kleju, który przed uszkodzeniem łączył poszczególne elementy. Co więcej? Następnie, jeśli serwisant stwierdzi, że zachodzi taka potrzeba- usunie stary polaryzator!
 • Renowacja- gdy usunięte zostaną wszystkie uszkodzone elementy i przeprowadzone zostanie precyzyjne i szczegółowe oczyszczenie, wyświetlacz jest poddawany procesowi refabrykacji. Powinieneś wiedzieć, że jest to proces składający się z kilku etapów, w których skład wchodzą między innymi: założenie nowego polaryzatora, plastra kleju, nowej szybki, a nastepnie umieszczenie wyświetlacza w autoklawie. Dzięki takiemu zastosowaniu zapobiega się powstawaniu wszelkich niedoskonałości pomiędzy poszczególnymi warstwami, oraz możliwe jest stabilne połącznie wszystkich części w jedną całość. Cały proces przeprowadza się w specjalnej komorze laminarnej, która nie tylko gwarantuje czystość, ale przede wszystkim wyróżnia się wysoką jakością.
 • Kontrolowanie jakości- warto dodać, iż w końcowym etapie urządzenia przechodzą dokładną kontrolę jakości, której głównym celem jest określenie czy wszystkie elementy zostały zainstalowanie we właściwy sposób a także czy ekran działa prawidłowo. Aby można było to potwierdzić, serwis Dillcom wykorzystuje tylko i wyłącznie dedykowane aplikacje i specjalistyczne programy testujące

Ekrany refabrykowane a oryginalne- czy są tak samo dobre?

Należy zaznaczyć, iż ekrany refabrykowane, które przeznaczone są do telefonów iPhone nie różnią się od tych, które otrzymujemy dokonując zakupu nowego telefonu w salonie! Refabyrkowane ekrany posiadają mnóstwo zalet, wśród których można wymienić między innymi:

 • Trwałość szkła
 • Wydajność, responsywność oraz brak jakichkolwiek opóźnień
 • Żywe, intensywne i nasycone kolory i kontrasty
 • Właściwa dokładność działania ekranu dotykowego
 • Wysoka jakość ekranu, która jest taka sama jak w oryginale

Czy warto korzystać z usług refabrykacji?

Nasi doświadczeni specjaliści korzystają tylko i wyłącznie z wiedzy, zdobytych umiejętności oraz najnowszej technologii. W swoje pracy wykorzystujemy wysokiej jakości części pochodzące od renomowanych producentów, dzięki czemu możemy przeprowadzać profesjonalne naprawy wszystkich telefonów komórkowych. Co więcej? Jest to również rozwiązanie, które pozytywnie oddziałuje na środowisko, gdyż zmniejsza się ilość odpadów trafiających na wysypiska. Wybierając Dillcom możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci zwiększyć zysk ze sprzedaży telefonu bądź znacznie zredukować koszty związane z zakupem nowego IPhone. Zapraszamy do kontaktu!

 

Jan Łajewski
1 czerwca, 2021

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

  Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

  Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.