Profesjonalna naprawa laptopów

Bardzo wiele osób zastanawia się czy w momencie uszkodzenia warto oddawać komputer lub laptop do serwisu. Oczywiście, że tak powierzając Dillcom naprawę możesz być pewny że doświadczeni pracownicy naprawią każdą usterkę wszystkich marek i modeli komputerów, również stacjonarnych.

Co obejmuje kompleksowa naprawa laptopów?

Naprawa płyt głównych

Naprawa laptopów z uszkodzoną płytą główną jest najtrudniejszą usługa do wykonania, jednakże wiedza i doświadczenie naszych specjalistów umożliwia rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Należy podkreślić, iż płyta główna w laptopie jest bardzo złożonym systemem, wszelkie wadliwe elementy należy zlokalizować i wymienić. O naprawę płyty głównej naprawdę warto walczyć, bowiem jej całkowita wymiana może przewyższyć wartość połowy laptopa. Nasz profesjonalny serwis zrobi wszystko aby Twój laptop działał sprawnie i skutecznie!

Wymiana gniazd

Czy wiesz, że zasilacz podłączony do gniazda powinien być podłączony w taki sposób, aby kabel nie był naprężony? Podłączanie i odłączanie wtyczki jest bardzo istotne, powinno być ono wykonywane zawsze delikatnie  i starannie. W innym przypadku może być konieczna wymiana gniazda zasilania, co z kolei wiąże się z rozebraniem laptopa aż do płyty głównej.

Naprawa układów zasilania.

Wszelkie zwarcia, które powstają na płycie głównej mogą uszkodzić komponenty i spowodować, że Twój laptop stanie się „martwy”. Jeśli wybierzesz serwis Dillcom zyskujesz pewność, że nasz zespół pracowników po znalezieniu spalonych elementów wymieni je na nowe, sprawne. Dzięki takiemu zastosowaniu prąd dotrze do wszystkich modułów komputera. Powinieneś mieć na uwadze, iż naprawa laptopów które się nie włączają mimo sprawnie działającego zasilacza, może zająć więcej czasu niż standardowa naprawa, dlatego trzeba liczyć się z kilkoma dniami bez laptopa.

Reballing

Jeśli posiadasz brak obrazu lub problem z włączeniem laptopa, ten kłopot może po części wynikać z powodu zastosowania cyny bezołowiowej, która ma mniejszą trwałość, oraz z zaniedbania układu chłodzenia. W przypadku przerwania połączenia chipsetu z płytą główną układ zostaje odlutowany, kulki wymieniane są na nowe i bardziej trwałe. Jest to zadanie, które najlepiej powierzyć specjalistom, bowiem wymaga ono odpowiedniego doświadczenia i wiedzy.

Wymiana chipsetu

Jedną z najczęściej występujących przyczyn uszkodzenia rdzenia chipsetu karty graficznej lub mostka jest przegrzanie. Niestety obecnie spotkać można także serie wadliwych chipsetów, które trzeba wymienić na nowe, sprawnie działające. Zaleca się, aby przy cenach chipsetów nie ryzykować zbyt małych oszczędności.

Naprawa laptopów po zalaniu

Jeśli Twój laptop został zalany, nie czekaj! Wyjmij baterię i dzwoń do serwisu Dillcom! Nasz doświadczony zespół dobrze wie co robić. Co istotne? Każda godzina oczekiwania zdecydowanie zmniejsza szanse na uratowanie Twojego komputera! Nasza specjalistyczna chemia oraz odpowiedni sprzęt pozwoli uratować Twój laptop. Warto zaznaczyć, iż zalania są bardzo szkodliwe dla całej elektroniki, ponieważ powodują liczne zwarcia, które z kolei prowadzą do uszkodzenia płyty głównej. Gdy czas oczekiwania na naprawę będzie zbyt długi korozja strawi przewodnik i płyta będzie do wyrzucenia.

Z naprawą laptopa bądź komputera nie warto zwlekać, gdyż liczy się tak naprawdę każda minuta! Zaufaj Dillcom i powierz naprawę swojego laptopa naszym wykfalifikowanym fachowcom!

Jan Łajewski
20 stycznia, 2021

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 81/85 lok. 6
01-836 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00