Pogotowie Komputerowe Warszawa

Jeśli masz problem ze swoim komputerem lub laptopem, to jesteś w dobrym miejscu! Pogotowie komputerowe Warszawa jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, nie zwlekaj, skontaktuj się z nami! Zajmij się tym co lubisz, a my szybko, sprawnie i skutecznie rozwiążemy Twoje wszystkie problemy. Co istotne? Dillcom zajmuje się kompleksową naprawą komputerów i laptopów wszystkich typów. Nasza oferta obejmuje w swoim zakresie również pełną instalację oprogramowania, usuwanie wirusów a także wiele więcej! Warto podkreślić, iż nasza praca jest dla nas nie tylko obowiązkiem, ale również pasją, bowiem lubimy to robić! Dzięki temu nasi klienci bardzo często do nas powracają, ponieważ mają pewność i gwarancje precyzyjnie wykonanej naprawy! Innymi słowy wybierając nasze pogotowie komputerowe Warszawa nie wyrzucasz pieniędzy w błoto!

Jeśli jesteś zainteresowany usługami, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej kompleksowej oferty!

Pogotowie komputerowe W Warszawie- profesjonalna pomoc 24h/ na dobę

Bardzo serdecznie witamy na stronie Dillcom, serwisu który zajmuje się naprawą laptopów i komputerów. Nasza oferta to całodobowe pogotowie komputerowe Warszawa! Należy podkreślić, iż wszystkie nasze usługi skierowane są zwłaszcza do osób, które cenią wysoką jakość i profesjonalizm a także wygodę, komfort i szybkość wykonania usługi. Bardzo dużą zaletą działania naszej firmy jest możliwość ekspresowej naprawy komputerowej, która obejmuje odbiór urządzenia i dostarczenie go pod wskazany adres. Pamiętaj, że nasze pogotowie komputerowe z dojazdem to gwarancja szybkości i rzetelnej pomocy informatycznej!

Szeroki wachlarz usług pogotowia komputerowego

Powinieneś wiedzieć, że wykonujemy bardzo szeroki wachlarz usług w zakresie serwisu, naprawy oraz rozbudowy sprzętu. To nie wszystko! Serwis Dillcom oferuje także instalację, konfigurację oraz optymalizację systemów i oprogramowania. Gdy zakończymy naprawę, udzielamy praktycznych wskazówek w jaki sposób należy prawidłowo dbać o laptop bądź komputer stacjonarny, aby mógł służyć Ci jak najdłużej!

Zalecamy, aby zarówno w przypadku laptopa jak i komputera PC czyścić układ chłodzenia przynajmniej raz w roku. Nie wystarczy dbać tylko o czystość wokół, warto mieć na uwadze, że wszystkie urządzenia elektroniczne przyciągają ogromną ilość kurzu, który może spowodować przegrzanie sprzętu. Bardzo istotne jest, aby przeprowadzać regularny przegląd sprzętu komputerowego, które obejmuje między innymi:

 • Czyszczenie wnętrza
 • Czyszczenie komponentów komputera bądź laptopa
 • Usuwanie przegrzewania
 • Pozbycie się problemu związanego z chłodzeniem PC

Pogotowie komputerowe Warszawa oferuje również oczyszczanie i suszenie komputerów i laptopów po zalaniu piwem, kawą, wodą, sokiem lub winem.

Kolejnym bardzo ważnym problemem, z którym często zgłaszają się do nas klienci jest: wadliwe oprogramowanie, wirusy oraz inne rodzaje Trojanów a także spyware. Możemy jasno stwierdzić, iż usuwanie wirusów komputerowych oraz instalacja specjalnych programów antywirusowych to jedno z najczęstszych problemów jakimi się zajmują nasi specjaliści. Następną równie istotną sprawą podczas naprawy komputera jest utarta danych takich jak miedzy innymi: ważne dokumenty, zdjęcia, dane oraz filmy. Należy pamiętać, iż jest to sytuacja, w której szybkie i skuteczne odzyskiwanie danych jest naprawdę konieczne! Nasi doświadczeni pracownicy, informatycy odzyskują dane z dysków twardych nośników CD- DVD, pendrive oraz kart pamięci.

Co więcej? Aby do takich sytuacji nie dochodziło w przyszłości, odpowiednio zabezpieczamy dane oraz tworzymy kopie zapasowe. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, nowiem w przypadku awarii umożliwia odzyskanie danych! Dillcom oferuje także odzyskiwanie emaili i danych programów pocztowych.

Pogotowie komputerowe- Serwis naprawy laptopów Warszawa

Czy wiesz, że pogotowie komputerowe Warszawa składa się z grupy doświadczonych specjalistów? Są to bowiem fachowcy, którzy od lat pracują w tej branży. Doskonale wiemy, że naprawa komputerów i laptopów to stresujące doświadczenie dla właścicieli sprzętu, ponieważ bardzo często przechowywane są na nich wrażliwe dane. Pamiętaj, oddając urządzenie do naszego profesjonalnego serwisu zyskujesz pewność i gwarancję, ze wszystkie zawarte w nim informacje będą całkowicie bezpieczne. Możemy również zapewnić, że podjęte przez nas zlecenie zostanie wykonane z pełnym profesjonalizmem i należytą starannością.

Ogromne zaangażowanie oraz wysoka jakość naszych usług już wiele razy pozwoliły przywrócić wielu urządzeniom dawną świetność. Co więcej? Nasza efektywna praca sprawi, że dodatkowo wydłuży się czas prawidłowego działania Twojego komputera. Zastanawiasz się dlaczego pogotowie komputerowe Warszawa? Przede wszystkim warto pamiętać, aby naprawą laptopa bądź komputera zajmowały się wykwalifikowane osoby! Powinieneś wiedzieć, że dzięki doświadczeniu i zdobytej praktyce praca naszych informatyków jest skuteczniejsza! Korzystając z usług Dillcom możesz być pewny indywidulanego rozpatrzenia Twojej sprawy, dokładnej i szczegółowej diagnostyki a tym samym satysfakcjonującej współpracy!

Kompleksowe usługi informatyczne

Oczywistą rzeczą jest, iż użytkowanie sprzętu komputerowego związane jest z wieloma, innymi potrzebami miedzy innymi: naprawą, serwisem, konserwacją oraz rozbudową. Pogotowie komputerowe Warszawa oferuje kompleksowe usługi informatyczne, dzięki czemu każdy klient ma pewność, że zajmiemy się jego urządzeniem najlepiej jak to możliwe! Warto zaznaczyć, że nasze usługi obejmują także:

 • Instalację systemów operacyjnych ( min. XP, 7, 8)
 • Aktualizację do Windows 10
 • Konfiguracja nowych urządzeń
 • Konfiguracja internetu
 • Oraz wiele innych

Pogotowie ratunkowe na telefon

O naszych kompleksowych i profesjonalnych usługach informatycznych może świadczyć fakt, iż jesteśmy w stanie pomóc zarówno od strony sprzętu jak i oprogramowania. Poprzez takie rozwiązanie nie musisz obawiać się o jakość świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę, że sprzęt komputerowy może zepsuć się w każdym momencie, dlatego właśnie służymy naszą fachową i rzetelną pomocą. Działamy sprawnie nie tylko w naszym serwisie, ale również na miejscu- pogotowie komputerowe Warszawa pomoże Ci nawet wieczorem, gdy inne punkty już są nieczynne!

Pamiętaj, nasze całodobowe pogotowie komputerowe Warszawa świadczy kompleksowe usługi przez 24h/ na dobę! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami! Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie! Postaw na wiedzę i doświadczenie naszych informatyków!

Dillcom
2 lutego, 2021

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

  Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

  Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.