Naprawa tabletów po upadku

Czy wiesz, że zarówno upadek z wysokości 20 cm, jak i 1 metra może spowodować różne skutki? Bardziej odporne tablety lub te umieszczone w solidnym i trwałym etui, z zamontowanym szkłem ochronnym na wyświetlaczu mogą wyjść z tego bez większego szwanku. Jednak, prawdę mówiąc żadne z zabezpieczeń nie chroni tabletów w 100%. Mimo tego większość z nas, nosi swoje tablety w etui, aby przedłużyć ich żywotność. To sposób na oszczędzenie pieniędzy wydawanych na naprawę. Choć nie ma 100 % ochrony dzięki etui, jednak warto je używać. Dlaczego? Etui stanowi ochronę tabletu nie tylko przed połamaniem, ale również przed zarysowaniem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w przypadku sprzedaży Twój tablet będzie w znacznie lepszej kondycji!

Jakie uszkodzenia tabletu po upadku?

Każdy upadek tabletu może spowodować różne skutki. Mowa tutaj o uszkodzeniach zewnętrznych takich jak: połamanie obudowy i korpusu, połamanie tylnej klapki bądź tylnej obudowy. Co więcej? W wyniku upadku urządzenia może dojść również do połamania szybki wyświetlacza lub uszkodzenia całego wyświetlacza. Uszkodzenia mogą też dotyczyć wszystkich podzespołów wewnątrz tabletu, a w niektórych przypadkach nawet uszkodzenia płyty głównej czy aparatu.

Weryfikacja uszkodzeń tabletu? Tylko w sprawdzonym serwisie!

Aby sprawdzić stopień uszkodzenia tabletu, konieczna jest diagnoza w profesjonalnym  serwisie. Najlepiej odwiedzić serwis Dillcom, ponieważ właśnie u nas diagnoza różnego rodzaju urządzeń jest bezpłatna. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na naprawę, czy nie- za diagnozę nic nie zapłacisz.

Po wykonanej diagnozie wyceniamy naprawę tabletu, a następnie przedstawiamy jakie są skutki upadku. Wówczas jest czas na podjęcie decyzji. Wiadome jest, że wszystko zależy od tego, czy naprawa jest opłacalna dla użytkownika, bowiem zdarzają się również przypadki, kiedy wymiana wyświetlacza przewyższa wartość urządzenia- wtedy informujemy o takiej sytuacji. Mimo wysokich kosztów naprawy, część z Klientów decyduje się na nią, gdyż nie chcą kupować nowego sprzętu lub posiadają w nim ważne treści, które chcą za wszelką cenę odzyskać.

Twój tablet uległ uszkodzeniu w wyniku upadku z wysokości? Nie wiesz co zrobić w tej sytuacji i gdzie się zgłosić? Nie zastanawiaj się dłużej, zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Gwarantujemy fachową pomoc na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

Dillcom
12 kwietnia, 2022

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

    „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

    Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

    Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

    Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.