Ładowanie iPhone’ów z powerbanku? Apple przyśpiesza to rozwiązanie!

Mimo, że Apple na wielu płaszczyznach stara się wyprzedzić konkurencję, jednak wciąż ma problem z jednym i to bardzo istotnym elementem. O co konkretnie chodzi? Mowa tutaj o baterii w smartfonach, a konkretnie o czasie ich ładowania, który pozostaje w tyle w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. Jak Apple planuje rozwiązać ten problem? Aktualizując baterię w powerbankach.

Urządzenia Apple- problem z ładowaniem

Największą wadą urządzeń Apple jest z pewnością czas ładowania. Dlaczego? Ładują się one znacznie wolniej niż konkurencja. Problem powolnego ładowania dotyczy również bardzo drogiego urządzenia Apple- MagSafe Baterry Pack, które przez większość użytkowników Apple jest bardzo krytykowane. Co ciekawe, konkurencja pozwala na ładowanie 7,5W, a oryginalny produkt Apple nie przekracza nawet 5W. Jednak, to wszystko zmienić ma aktualizacja.

Szybsze ładowanie dzięki aktualizacji oprogramowania

Aktualizacja oprogramowania do wersji 2.7 ma odpowiadać za przyśpieszenie procesu ładowania baterii, a co za tym idzie zrównanie się z wynikami konkurencji. To świetne rozwiązanie, które umożliwi ładowanie wszystkich smartfonów z rodziny iPhone 12 oraz iPhone 13. Tak naprawdę, od szybkiego ładowania użytkowników dzieli tylko wgranie właściwej aktualizacji do swojego urządzenia. Można tego dokonać na 2 sposoby:

  • Pierwszy sposób, to skorzystanie z MagSafe Battery Pack, które podczas połączenia z telefonem automatycznie rozpocznie proces instalacji nowego oprogramowania. Niestety jest to dość długotrwały proces, bowiem jak podaje Apple na swojej stronie- może on potrwać nawet do tygodnia
  • Druga metoda, to podłączenie urządzenia za pomocą kabla Lightning do iPada lub komputera z Mac. Dzięki temu rozwiązaniu w kilka minut można zainstalować nową wersję systemu

Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości? W razie jakichkolwiek problemów z ładowaniem lub czasem pracy na baterii, zapraszamy do skorzystania z usług Dillcom. Serwis Apple to jedna z naszych specjalizacji!

Dillcom
14 maja, 2022

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

    „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

    Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

    Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

    Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.