iPhone – problem z dźwiękiem podczas połączeń

Rozmawiasz często przez telefon i zauważyłeś, że nie słyszysz rozmówcy tak dobrze jak kiedyś? Czy wiesz, że możemy przywrócić działanie twojego iPhone’a do stanu fabrycznego tak, abyś mógł cieszyć się idealną jakością dźwięku? Mimo, iż brzmi to doskonale, jednak należy zacząć od samego początku.

Zbadaj główną przyczynę problemu

 

Maskownice, które znajdują się bezpośrednio przed głośnikami posiadają drobne oczka, do których dostają się zanieczyszczenia w trakcie eksploatacji. Wraz z upływem czasu ilość zanieczyszczeń jest tak duża, że zaczynają pojawiać się problemy z dźwiękiem m.in. obniżenie poziomu dźwięku, trzaski i zniekształcenia bądź całkowity brak dźwięku. Wszystkie wymienione objawy najczęściej wskazują na niedrożność maskownicy. Co istotne? Ze względu na jej trudne umiejscowienie, konieczne jest otwarcie urządzenia i zdemontowanie jej z wewnętrznej części wyświetlacza.

Jak często występuje ten problem?

Tak naprawdę wszystko zależy od warunków eksploatacji iPhone’a. W salonie DILLCOM przyjmujemy urządzenia, które pracują w trudnych warunkach jak np. miejsca budowy lub miejsca, w których odbywają się remonty i gdzie zanieczyszczeń jest najwięcej. Jednak zgłaszają się do nas również użytkownicy, którzy o swoje urządzenia dbają ze zwiększoną starannością. W pierwszym przypadku konieczność wymiany maskownicy głośnika iPhone’a może pojawiać się nawet 2 razy w miesiącu, natomiast w drugim przypadku wygląda to różnie i najczęściej jest to od kilku miesięcy wzwyż.

Dillcom – co możemy zaoferować?

Po wymianie maskownicy głośnika iPhone oferujemy naszym Klientom możliwość montażu szkła hartowanego, które stanowi dodatkową ochronę maskownicy zatrzymującą większość zanieczyszczeń. To świetne rozwiązanie, które pozwala nie tylko wydłużyć czas poprawnego działania, ale generuje również mniejsze koszty niż wymiana maskownicy i zazwyczaj trwa znacznie krócej niż naprawa oraz wymaga znacznie mniejszej ingerencji w urządzenie.

Dużą zaletą skorzystania z naszych usług jest fakt, iż zazwyczaj wszystkie maskownice oraz szkła hartowane posiadamy na miejscu w salonie. W związku z czym nie musisz umawiać się na wizytę, zarówno przed wymianą maskownicy, jak i montażem szkła.

Jeżeli twój iPhone ma problemy z dźwiękiem podczas połączeń – nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy szybką i skuteczną pomoc!

Dillcom
13 czerwca, 2023

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

    „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

    Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

    Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

    Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.