iPhone odpowiadający Twoim oczekiwaniom? Zobacz jakie modele polecają użytkownicy!

iPhony Bardzo często charakteryzują się nie tylko ciekawym designem, ale również wydajną pracą podzespołów. Mimo tego, bardzo podobnie jak w przypadku każdego innego sprzętu elektronicznego, również urządzenia Apple mogą ulec usterkom. Poniżej podpowiadamy, które ze smartfonów marki Apple wyróżniają się największą niezawodnością. Pamiętaj jednak, że wszystko zależy od ich sposobu eksploatacji oraz indywidualnych potrzeb właściciela.

 

Jakie urządzenie do podstawowych funkcji?

 

Zastanawiasz się, jakie urządzenie wybrać? W przypadku osób, którym zależy na atrakcyjnej cenie oraz sprawnej i płynnej pracy telefonu zaleca się zakup iPhone’ów starszej generacji. Zarówno modele 5s, 6, jak i 7 zapewniają wygodne wykonywanie połączeń oraz pisanie smsów. Należy jednak mieć na uwadze, że urządzenia z tej grupy nie posiadają aż tak wytrzymałych akumulatorów jak nowsze. Jednak nic straconego – w tej sytuacji możesz zadbać o ich wydajność, poprzez zmianę baterii autoryzowanym serwisie DIILCOM.

Należy również pamiętać, iż starsze modele Apple nie mają zbyt długiego wsparcia, co przekłada się na ograniczenie swobody korzystania z internetu oraz większości najpopularniejszych aplikacji.

 

iPhone do robienia zdjęć – jaki model wybrać?

 

Jesteś miłośnikiem fotografii? Zależy Ci na świetnej jakości zdjęć oraz filmów? Jeżeli tak, to bez większego zastanowienia możesz wybrać iPhone’a 13 Pro. To model, który wyposażony jest w dwa tylne aparaty o jaśniejszej optyce oraz niezwykle wydajny procesor z wyższą liczbą rdzeni graficznych. Ponadto, urządzenie to posiada również wyświetlacz 120 HZ, który gwarantuje znacznie płynniejsze odtwarzanie obrazu nie tylko w trakcie wykonywania zdjęć, ale również podczas nagrywania filmów.

 

Najbardziej wydajny iPhone – opinie użytkowników

 

Najwięksi fani urządzeń marki Apple jednogłośnie wskazują, iż obecnie największą wydajność oferują modele iPhone 12 oraz 13. Posiadają one świetnie zoptymalizowane podzespoły, które sprawiają, że działają one bardzo szybko. Co istotne? iPhone 12 wyposażony jest w procesor Apple A14 Bionic, który gwarantuje wydajność dużo wyższą niż model A13 Bionic. Z kolei, iPhone 13 posiada model A15 Bionic, charakteryzujący się jeszcze płynniejszą pracą sprzętu. Połączenie obu smartfonów z najnowszą wersją systemu iOS sprawia, iż urządzenia te mogą z powodzeniem służyć nie tylko do standardowego użytkowania, ale również do wykonywania filmów i zdjęć.

Jeśli w dalszym ciągu nie wiesz jakie urządzenie wybrać, zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem. Doświadczeni eksperci DILLCOM zawsze i chętnie służą kompleksową pomocą i fachowym doradztwem.

Dillcom
8 czerwca, 2023

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

    „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

    Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

    Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

    Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.