iOS 18 – rewolucja w aktualizacjach Apple

Apple dynamicznie rozwija technologie sztucznej inteligencji (AI), odpowiadając na rosnące wymagania rynku oraz intensywną rywalizację, głównie ze strony Samsunga. Z doniesień Marka Gurmana z Bloomberga wynika, że zbliżająca się aktualizacja iOS 18 ma być przełomowa w historii marki.

Nowości mają obejmować udoskonaloną asystentkę Siri, funkcję automatycznego odpowiadania na wiadomości, kreowanie spersonalizowanych playlist w Apple Music, pomoc w edycji dokumentów i prezentacji, a także narzędzia do automatycznego projektowania aplikacji. Należy zaznaczyć, że klucz do tych innowacji leży w inwestycji Apple, która wynosi średnio 3 miliony dolarów dziennie na rozwój AI.

Ulepszona komunikacja między iOS a androidem

Apple stawia krok naprzód, wprowadzając wsparcie dla standardu Rich Communication Services (RCS) w swojej aplikacji Wiadomości. Celem jest ułatwienie interakcji między użytkownikami iPhone’ów a urządzeniami z systemem Android. Co istotne? Nowy standard komunikacyjny oferuje szereg zaawansowanych funkcji, takich jak szyfrowanie end-to-end, możliwość przesyłania dużych plików, tworzenie rozmów grupowych, zwiększony limit znaków, a także przyśpieszone wysyłanie wiadomości.

Zaawansowane funkcje iOS 18

Innowacje wprowadzane przez iOS 18 mają na celu znacząco usprawnić codzienne korzystanie z urządzeń Apple. Siri, inteligentna asystentka, zostanie wyposażona w zaawansowane algorytmy AI, pozwalające na jeszcze lepsze rozumienie poleceń użytkownika i oferowanie bardziej trafnych odpowiedzi. Funkcja automatycznego odpowiadania na wiadomości to krok w kierunku zwiększenia produktywności, umożliwiając użytkownikom zaoszczędzenie czasu na codzienną komunikację.

Z kolei możliwość generowania spersonalizowanych playlist w Apple Music na podstawie indywidualnych preferencji użytkownika to przykład personalizacji doświadczenia słuchacza na najwyższym poziomie. Rozwój narzędzi do edycji dokumentów i prezentacji wskazuje również na dążenie Apple do stworzenia bardziej zintegrowanego i efektywnego środowiska pracy. Automatyzacja tworzenia aplikacji otwiera nowe możliwości dla deweloperów, ułatwiając prototypowanie i wdrażanie innowacyjnych pomysłów.

Wsparcie techniczne i serwisowe

W razie uszkodzenia szybki iPhone, nasz serwis oferuje nie tylko szybką i skuteczną wymianę, ale również profesjonalne doradztwo i wsparcie. Dzięki naszemu doświadczeniu i zastosowaniu oryginalnych części, Twój iPhone zostanie przywrócony do pełnej funkcjonalności, zachowując przy tym oryginalną jakość i wydajność.

Czy Twój iPhone ucierpiał na skutek stłuczenia szybki? Zespół DILLCOM specjalizuje się w szybkich i profesjonalnych wymianach szybek iPhone. Nasze doświadczenie gwarantuje wysoką jakość usług i zadowolenie Klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Dillcom
6 lutego, 2024

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

    „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

    Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

    Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

    Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.