Instalacja systemu operacyjnego – Windows, MacOS, Android

Pamiętaj, jeśli zauważysz że system operacyjny w Twoim komputerze, laptopie bądź tablecie pracuje zbyt wolno lub został zaśmiecony, zaleca się aby pomyśleć o ponownej instalacji systemu operacyjnego. W naszym serwisie zrealizujemy tą usługę nie tylko ekspresowo, ale również niedrogo! Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z naszą ofertą i odwiedź nas już dziś! Dillcom to przede wszystkim jakość, precyzja i pełen profesjonalizm!

Co warto wiedzieć o systemie operacyjnym?

Po pierwsze należy jasno podkreślić, iż system operacyjny jednym z najbardziej istotnych składników każdego laptopa, komputera oraz tabletu. Niestety jest on również bardzo podatny na różnego rodzaju awarie. Co prawda, mimo iż uszkodzenie systemu operacyjnego raczej nie powinno doprowadzić do pojawienia się innych problemów technicznych, to jednak może być ono dosyć niewygodne dla użytkownika. To z kolei może przełożyć się zdecydowanie na gorszy komfort pracy.

Warto dodać, iż w naszym serwisie komputerowym pomożemy wyeliminować każdy Twój problem związany z oprogramowaniem! Nasza oferta obejmuje w swoim zakresie instalacje dowolnych systemów operacyjnych takich jak między innymi:

 • Windows
 • Linux
 • iOS
 • MacOS
 • Android
 • Oraz inne

Jeśli chodzi o przyczynę uszkodzeń systemu operacyjnego, najczęściej są to błędy głównych elementów systemu bądź sterowników. Jednakże należy pamiętać, iż zdarzają się również inne usterki systemu, które mogą pojawić się w wyniku obecności wirusów, nieprawidłowego działania aplikacji lub uszkodzeń innych podzespołów np. dysku twardego lub pamięci RAM.

Masz problemy z systemem operacyjnym? Zastanawiasz się jakie mogą być tego objawy?

Objawów związanych z problemami systemu operacyjnego może być bardzo wiele, aczkolwiek głównym objawem uszkodzenia systemu operacyjnego jest jego bardzo wolna praca. Jednak należy pamiętać, że nie jest to tylko jedyny objaw! Wszelkie objawy są uzależnione od charakterystyki danego uszkodzenia, więc mogą być to zarówno różne błędy jak i komunikaty. Co bardzo istotne? Niestety problemy z systemem operacyjnym mogą się bardzo szybko pogłębiać i rozwijać! Dlatego tak ważna jest szybka reakcja, w tym celu warto zlecić instalację nowego systemu sprawdzonej i rzetelnej firmie komputerowej. Decydując się na skorzystanie z naszych usług możesz być pewny profesjonalnej i kompleksowej naprawy!

Powinieneś wiedzieć, że objawy jakie pojawiają się w wyniku uszkodzenia systemu operacyjnego to między innymi:

 • System operacyjny nie uruchamia się
 • Wolna praca systemu
 • Częste zawieszanie się systemu
 • Pojawiające się komunikaty o błędach
 • Programy nie otwierają się
 • Komputer bądź laptop się resetuje
 • Często uruchamia się proces naprawy systemu
 • Brak możliwości zalogowania się do profilu użytkownika
 • Brak możliwości połączenia z internetem
 • Nie działające różne funkcje systemu

Dillcom- jak wygląda reinstalacja systemu operacyjnego?

W trakcie naprawy systemu operacyjnego wykonujemy szereg czynności:

 1. Przeprowadzamy precyzyjne testy dysku twardego, w razie potrzeby wykonujemy kopie danych
 2. Instalujemy system operacyjny
 3. Instalujemy wszystkie potrzebne sterowniki sprzętowe
 4. Aktualizujemy dany system operacyjny
 5. Instalujemy ustalone wcześniej programy i inne ważne aplikacje
 6. Sprawdzamy poprawne działanie systemu
 7. W ostatnim kroku przygotowujemy wykonane zlecenie do odbioru

Reinstalacja systemu operacyjnego to proces złożony, składający się z wielu etapów. W naszym serwisie przywiązujemy uwagę do każdego z nich, bowiem dzięki temu zlecona nam naprawa przebiega skutecznie szybko i sprawnie! Należycie dbamy, aby Twój sprzęt komputerowy powrócił do dawnej świetności! Powierzając Dillcom instalację systemu otrzymujesz gwarancje prawidłowego działania urządzenia przez długi okres czasu!

Jan Łajewski
3 lutego, 2021

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 81/85 lok. 6
01-836 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00