Dlaczego Apple to lepszy wybór niż Android?

Czy wiesz, że urządzenia marki Apple cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze względu na obecną w nich technologię? iPhony cechują się także dużą odpornością na różnego rodzaju złośliwe oprogramowania. Zatem, dlaczego warto wybrać smartfon z systemem iOS? Podpowiadamy poniżej.

 

Apple czy Android – które rozwiązanie jest bezpieczniejsze?

 

Jeśli chodzi o system Android, posiada on znacznie większą liczbę możliwości niż iOS. Prościej mówiąc, oznacza to, że zarówno użytkownicy, jak i producent posiadają większą swobodę w modyfikacji systemu. Jednak tym sposobem dużo łatwiej jest o poważne luki w zabezpieczeniach, a tym samym większe ryzyko jakie związane jest ze złośliwym oprogramowaniem. iOS natomiast to zamknięty system, dzięki czemu jest dużo trudniejszy do złamania, nawet przez bardzo doświadczonych hakerów.
Mimo tego, należy jednak mieć świadomość, iż ryzyko pojawienia się złośliwego oprogramowania wzrasta wraz z korzystaniem z niesprawdzonych, niezaufanych aplikacji bądź plików. W związku z powyższym, aby skutecznie ustrzec się przed usterką smartfona jaka związana jest z wirusami, należy być zawsze ostrożnym i pobierać tylko i wyłącznie sprawdzone, zweryfikowane aplikacje na swoje urządzenie.

Złośliwe oprogramowanie na smartfonie – częsta przyczyna awarii?

 

Jak wiadomo, smartfony bardzo często ulegają awarii nie tylko z powodu mechanicznych uszkodzeń. Mimo, iż złośliwe oprogramowanie może stanowić jedną z przyczyn problemu, jednak nie zawsze jest ono głównym powodem.

Jeśli zależy Ci na tym, aby precyzyjnie ustalić przyczynę pojawiającego się problemu, skorzystaj z pomocy doświadczonych profesjonalistów serwisu DILLCOM. Nasz warsztat pozwala przeprowadzać kompleksową i fachową diagnostykę, w celu szybkiego ustalenia problemu oraz skutecznego wyeliminowania każdej usterki w smartfonach Apple. Innymi słowy, wybierając naszą ofertę możesz na czas zabezpieczyć się przed często bardzo wysokimi kosztami związanymi z naprawą telefonu. Warto zatem korzystać z wiedzy oraz doświadczenia ekspertów.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z telefonu działającego na systemie Android czy iOS, zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku pamiętaj, aby zachować odpowiednią ostrożność w kwestii pobierania programów, czy aplikacji. Jeżeli doświadczyłeś problemów ze złośliwym oprogramowaniem, nie podejmuj samodzielnych działań – skorzystaj z pomocy i wsparcia profesjonalnego serwisu! Zapraszamy!

Dillcom
10 czerwca, 2023

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

    „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

    Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

    Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

    Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.