ikonka1_huawei

Niskie ceny
naprawy

ikonka2_huawei

6 punktów na
terenie Warszawy

ikonka3_huawei

Wysoka jakość
podzespołów

ikonka4_huawei

Gwarancja na
każdą naprawę

Naprawiamy
wszystkie modele

Serie: Mate, Nova, P, Y

naprawiamy_huawei

Chociaż telefony Huawei należą do bardzo trwałych, a ich użytkownicy zgłaszają stosunkowo niewielką liczbę usterek, tak jak w przypadku innych smartfonów, zdarzają się problemy techniczne, które trzeba naprawić. Do najczęściej spotykanych awarii zgłaszanych przez właścicieli urządzeń Huawei należą:

 • niedziałający ekran dotykowy,
 • uszkodzone oprogramowanie powodujące zamykanie się aplikacji aparatu oraz błędy w zapisywaniu zdjęć w galerii,
 • zepsute gniazdo ładowania,
 • częste i szybkie rozładowanie telefonu,
 • kłopoty z mikrofonem,
 • zalanie telefonu wodą.

Jeśli mają Państwo problem ze swoim urządzeniem, zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się naprawą wszystkich modeli telefonów Huawei. Nasz profesjonalny i doświadczony zespół codziennie działa z pasją, aby przywrócić urządzeniom wszystkie niezbędne funkcje. Zapewniamy niskie ceny poszczególnych usług oraz dajemy na nie gwarancję.

Proces naprawy rozpoczynamy od wstępnej wyceny. Następnie odbieramy od Klienta urządzenie i potwierdzamy cenę usługi. Szybko i skutecznie naprawiamy wszystkie urządzenia.

Wymiana szybki Huawei Warszawa

Najczęściej zgłaszanym problemem przez użytkowników Huawei jest pęknięty wyświetlacz. Podczas upadku telefonu z wysokości, na twardą powierzchnię zniszczeniu ulega jego ekran. Tego typu usterka często uniemożliwia korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Huawei w Warszawie wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym Klientom i doskonale radzi sobie z tym problemem. Naprawa tego elementu może polegać na wymianie szybki. Nasi pracownicy wykonują proces refabrykacji polegający na rozwarstwieniu wyświetlacza w celu zamiany właściwego elementu. Stosują do tego metodę separacji kriogenicznej, dającą pewność, że warstwy ekranu odpowiadające za dotyk nie zostaną naruszone. Pracownik serwisu usuwa z telefonu resztki starego kleju, aby dokładnie i bezproblemowo przykleić nową szybkę. Używa odpowiednich urządzeń, które gwarantują, że na ekranie nie będzie śladu zanieczyszczeń czy bąbelków powietrza. Przed oddaniem smartfona robi serię testów w celu sprawdzenia, czy wszystkie funkcje związane z wyświetlaczem i dotykiem działają poprawnie.

Zarówno wymiana szybki w Huawei, jak i naprawa poszczególnych uszkodzeń nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Wszystkie usługi zostały opisane na naszej stronie internetowej. Na Państwa pytania chętnie odpowiemy w serwisie w Warszawie oraz mailowo i telefonicznie.

Proces naprawy

Umów naprawę
i wstępną wycenę.

01

Odebranie urządzenia
przez naszego specjaliste.

02

Ostateczna wycena
Twojego urządzenia.

03

Naprawa właściwa.

04

ikonka_transport

Nie jesteś w Warszawy? Żaden problem!

Zadzwoń do nas – kurier przyjedzie pod same drzwi!

tel.:+48 791 495 495

dlaczego_dillcom_huawei

Dlaczego Dillcom

Najnowszym technologiom wychodzimy naprzeciw. Marka Huawei to jedna z najprężniej rozwijających się firm, my również. Z tego powodu ciągle się doszkalamy, żeby Twój smartfon był w najlepszych rękach. W naszym serwisie mamy oddzielny oddział zajmujący się telefonami, w którym nasi specjaliści stale pracują na najwyższych obrotach, żeby sprostać Twoim oczekiwaniom. Dołącz do najlepszych i wybierz Dillcom jako serwis swojego Huawei.

Więcej
huawei_slider_krotki

Krótki czas naprawy

huawei_slider_niskie

Niskie ceny naprawy

huawei_slider_naprawy

Naprawy specjalistyczne

huawei_slider_wysoka

Wysoka jakość podzespołów

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

  Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

  Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.