ikonka1_iphone

Naprawa
od 15 minut

ikonka2_iphone

Darmowy dojazd
na terenie warszawy

ikonka3_iphone

Wysoka jakość
podzespołów

ikonka4_iphone

Gwarancja na naprawę
do 12 miesięcy

Wspieramy

Wszystkie modele.

od iPhone 3
do iPhone Xs

Pasjonaci
iphoneX_3

Zainspirowani prostotą

Proces naprawy.

Umów naprawę
i wstępną wycenę.

01

Odebranie urządzenia
przez naszego specjaliste.

02

Ostateczna wycena
Twojego urządzenia

03

Naprawa
właściwa

04

ikonka_transport

Nie jesteś w Warszawy? Żaden problem!

Zadzwoń do nas – kurier przyjedzie pod same drzwi!

tel.:+48 791 495 495

IPhoneX

Pasionaci Apple

Dillcom tworzą ludzie.

Stale podążamy za najnowszą technologią i dotrzymujemy tempa trendom w świecie telefonów. To właśnie pasja, którą posiadamy pozwala nam na dążenie do perfekcji i rozwijanie swoich zainteresowań. W kwestii iPhone`ów jesteśmy specjalistami, o czym możesz przekonać się osobiście, powierzając nam Swoje urządzenie. Nasz serwis Apple w Warszawie pracuje dla Ciebie na najwyższych obrotach i wykorzystuje całą swoją wiedzę po to, żeby Twój telefon został naprawiony najszybciej, jak tylko się da.

Array
iPhone_slider_rok

Rok gwarancji
na naprawę iPhone

Jesteśmy nie tylko pasjonatami urządzeń od Apple ale również profesjonalistami w zakresie usług serwisowych. Na większość napraw iPhone'a dokonanych u nas dajemy rok gwarancji. Tak, dokładnie rok, co oznacza, że nie musisz martwić się o swoje urządzenie. Serwis iPhone korzysta z najnowszych urządzeń diagnostycznych oraz tych do naprawy, co znacznie przekłada się na jakość naszych usług, dlatego jesteśmy pewni tego, co robimy.

Array
iPhone_slider_odbior

Dojazd na terenie
Warszawy za 0zł!

Nie musisz jeździć do najbliższego punktu, żeby oddać telefon lub do naszego centrum serwisowego. Odbierzemy od Ciebie iPhone'a do naprawy bezpłatnie na terenie Warszawy. Nie zapłacisz za to ani złotówki i oszczędzisz czas, który jest tak cenny. Dzięki naszemu serwisowi nie musisz martwić się dojazdem czy korkami. To my znajdziemy Ciebie i odbierzemy Twoje urządzenie!

Array
iPhone_slider_naprawa

Naprawa już w
15 minut

Pracujemy dla Ciebie najszybciej, jak to tylko możliwe. Twojego iPhone`a potrafimy naprawić nawet w 15 minut. To właśnie nasze doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że nasz serwis iPhone Warszawa jest nie tylko szybki, ale również skuteczny. Zawsze zostaniesz poinformowany o czasie naprawy. Gwarantujemy, że jeszcze nigdy naprawa Twojego sprzętu nie była tak sprawnie wykonana. Przekonaj się, co potrafimy zrobić.

Array
iPhone_slider_jakosc

Najwyższa jakość podzespołów

Jako profesjonaliści nie akceptujemy rozwiązań pośrednich i kompromisów w kwestii technologii. Nigdy nie korzystamy z tanich zamienników wątpliwej jakości, bo cenimy sobie skuteczność w działaniu. Zaufały nam tysiące klientów, głównie ze względu na najwyższą jakość podzespołów, których używamy w naszym serwisie. Jakość jest dla nas najważniejsza, bo tylko ona potrafi spełnić najwyższe oczekiwania. Wymagamy od siebie dużo, a wszystko po to, żeby zadowolić naszych klientów.

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 81/85 lok. 6
01-836 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00