Serwis telefonów IPhone

Naprawa
od 15 minut

Serwis telefonów iphone

Darmowy dojazd
na terenie warszawy

IPhone serwis Warszawa

Wysoka jakość
podzespołów

iphone 7, 8 plus, iphone 8 plus, iphone 6, iphone 6s, iphone 6 plus, iphone 6s plus, iphone 7 plus, iphone 5, 6s plus

Gwarancja na naprawę
do 12 miesięcy

Wspieramy

Wszystkie modele.

od iPhone 3
do iPhone Xs

Pasjonaci
Naprawa iphone Warszawa: naprawa iphone, wymiana baterii, wymiana wyświetlacza, wymiana szybki

Smartfon Apple jest jednym z najczęściej wybieranych telefonów. Zwolennicy urządzeń z logiem jabłuszka wskazują na ich niezawodność, przyjazny i bezpieczny system operacyjny oraz oryginalny wygląd. Pierwsza generacja iPhonów została wyprodukowana w 2007 roku i od tego czasu kolejne wersje podbijają serca użytkowników na całym świecie. Nasz serwis specjalizuje się w naprawie telefonów iPhone wszystkich generacji oraz pozostałych urządzeń Apple. Serwisujemy sprzęt na terenie Warszawy i okolic.

System iOS w iPhonie jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Ponadto wielbiciele marki wskazują na ogromną zaletę urządzeń, jaką jest kompatybilność. Wszystkie sprzęty Apple mogą być zintegrowane. Mają również nietuzinkowy, nowoczesny design. Wygląd telefonów zdecydowanie różni się od urządzeń pozostałych marek. Wzornictwo, kształt i kolor poszczególnych modeli iPhone wyróżnia się na technologicznym rynku.

Poza technologicznymi możliwościami oraz ciekawą konstrukcją zwolennicy Apple zwracają uwagę na świetny PR i reklamę firmy. Premiery kolejnych generacji telefonów są światowymi widowiskami, w których można, na żywo lub za pośrednictwem mediów, wziąć udział.

Istotne jest także, że telefony Apple doskonale trzymają swoją rynkową wartość. Mimo iż zakup nowego iPhone w Polsce jest sporym wydatkiem, wielu użytkowników decyduje się na jego sprzedaż i kupno kolejnego, niekiedy używanego modelu. Zarówno nowe urządzenia, jak i te, proponowane na rynku wtórnym cieszą się ogromną popularnością.

Choć firma ma wielu zwolenników, którzy często wspominają o niezawodności produktów, tak jak wszystkie sprzęty elektroniczne, telefony Apple mogą ulec zniszczeniu. Jako profesjonalny serwis iPhonów w Warszawie podejmiemy się naprawy każdego modelu.

Serwis telefonów iPhone Warszawa

Usterki wymagające ingerencji specjalistów zależą od poszczególnych modeli telefonów Apple. Choć wielu użytkowników twierdzi, iż sprzęt nowszej generacji psuje się znacznie rzadziej, niefortunny upadek urządzenia lub jego błąd fabryczny muszą zostać zdiagnozowane.

Wśród najczęstszych usterek iPhonów wymagających profesjonalnej naprawy w serwisie należy wyróżnić między innymi:

  • Wymiana wyświetlacza - uszkodzony wyświetlacz lub zbita szybka
  • Wymiana baterii. Szybkie rozładowywanie się telefonu może być spowodowane fabryczną usterką baterii, upadkiem urządzenia lub jego zużyciem,
  • zepsute gniazdo Ligtning, do którego najczęściej doprowadzają użytkownicy przez szybkie i niedokładne podłączanie sprzętu do ładowania,
  • uszkodzony aparat. Upadek telefonu na twardą powierzchnię może zniszczyć obiektyw,
  • niedziałające przyciski boczne i Home.

Serwis telefonów Apple

Poza wyżej wymienionymi usterkami w naszym serwisie Apple w Warszawie naprawa iPhone'ów dotyczy także: modeli zalanych wodą, problemów z WiFi lub kartą SIM, zniszczonego złącza słuchawkowego, uszkodzonej obudowy. Wybierając serwis telefonów IPhone Warszawa Dillcom stawiacie Państwo na indywidualne podejście i naprawę telefonów prowadzoną przez najwyższej klasy specjalistów.

Zainspirowani prostotą

Proces naprawy.

Umów naprawę
i wstępną wycenę.

01

Odebranie urządzenia
przez naszego specjaliste.

02

Ostateczna wycena
Twojego urządzenia

03

Naprawa
właściwa

04

iphone 7, 8 plus, iphone 8 plus, iphone 6, iphone 6s, iphone 6 plus, iphone 6s plus, iphone 7 plus, iphone 5, 6s plus, iphone 11 pro max, x iphone, 7 plus iphone 8,xs max iphone, max iphone 11, xr iphone, se iphone

Nie jesteś w Warszawy? Żaden problem!

Zadzwoń do nas – kurier przyjedzie pod same drzwi!

tel.:+48 791 495 495

IPhone zbita szybka

Bez względu na model iPhone'a zdecydowanie najczęstszą przyczyną wizyty właściciela w naszym serwisie Apple w Warszawie jest zbita szybka lub ekran. Do wypadku dochodzi podczas upuszczenia telefonu na twardą powierzchnię (zazwyczaj smartfon wypada z kieszeni, czy torebki) lub w wyniku przygniecenia (wielu użytkownikom zdarzyło się usiąść na sprzęcie lub położyć na nim inny, cięższy przedmiot).

Usługa polegająca na wymianie szybki jest niezwykle sprawna. Nasi specjaliści mogą wykonać ją w zaledwie 15 minut. Wszystkim Klientom radzimy również odpowiednio zabezpieczyć ekran poprzez użycie szkła ochronnego oraz etui. Choć nie zapewnią one urządzeniu stuprocentowej ochrony, na pewno pomogą przy kolejnych wypadkach.

Serwis Apple Warszawa

Jeśli Państwa telefon ma jakąkolwiek usterkę, zapraszamy do kontaktu. Nasz serwis Apple w Warszawie rozpoczyna proces naprawy od wstępnej wyceny. Następnie jeden ze specjalistów odbiera od Państwa urządzenie, diagnozuje problem i potwierdza koszt usługi.

Wyróżniamy się uczciwością i rzetelnością działania. Najważniejszy jest dla nas Klient, dlatego profesjonalnie i ze stuprocentowym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. Naprawa iPhone'ów odbywa się za pomocą podzespołów najwyższej jakości. W naszej pracy nigdy nie korzystamy z tanich, wątpliwych zamienników. Na większość usług serwisowych Apple dajemy rok gwarancji. Przez ten czas nie muszą się Państwo martwić o ewentualne usterki urządzenia.

Pracujemy profesjonalnie i szybko. Poszczególnych napraw dokonujemy w 15 minut. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy Klient zostaje dokładnie poinformowany o kosztach i czasie, w którym wykonamy pracę. Nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że do zdiagnozowania problemu potrzebujemy zaledwie chwili.

Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów, oferujemy darmowy dojazd na terenie Warszawy. Nie muszą już Państwo szukać najbliższego serwisu. Nasi specjaliści chętnie odbiorą urządzenie. Dzięki nam oszczędzą Państwo pieniądze i czas przeznaczony na dotarcie do punktu naprawy. Jeśli mieszkają Państwo poza terenem stolicy, oferujemy usługę kuriera, który odbierze zepsuty telefon.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Na pytania odpowiemy osobiście w naszym serwisie, mailowo lub telefonicznie.

Naprawa telefonów Apple Iphone Warszawa

Pasionaci Apple

Dillcom tworzą ludzie.

Stale podążamy za najnowszą technologią i dotrzymujemy tempa trendom w świecie telefonów. To właśnie pasja, którą posiadamy pozwala nam na dążenie do perfekcji i rozwijanie swoich zainteresowań. W kwestii iPhone`ów jesteśmy specjalistami, o czym możesz przekonać się osobiście, powierzając nam Swoje urządzenie. Nasz serwis Apple w Warszawie pracuje dla Ciebie na najwyższych obrotach i wykorzystuje całą swoją wiedzę po to, żeby Twój telefon został naprawiony najszybciej, jak tylko się da.

Array
Serwis, naprawa telefonów Warszawa

Rok gwarancji
na naprawę iPhone

Jesteśmy nie tylko pasjonatami urządzeń od Apple ale również profesjonalistami w zakresie usług serwisowych. Na większość napraw iPhone'a dokonanych u nas dajemy rok gwarancji. Tak, dokładnie rok, co oznacza, że nie musisz martwić się o swoje urządzenie. Serwis iPhone korzysta z najnowszych urządzeń diagnostycznych oraz tych do naprawy, co znacznie przekłada się na jakość naszych usług, dlatego jesteśmy pewni tego, co robimy.

Array
Serwis telefonów Apple Warszawa

Dojazd na terenie
Warszawy za 0zł!

Nie musisz jeździć do najbliższego punktu, żeby oddać telefon lub do naszego centrum serwisowego. Odbierzemy od Ciebie iPhone'a do naprawy bezpłatnie na terenie Warszawy. Nie zapłacisz za to ani złotówki i oszczędzisz czas, który jest tak cenny. Dzięki naszemu serwisowi nie musisz martwić się dojazdem czy korkami. To my znajdziemy Ciebie i odbierzemy Twoje urządzenie!

Array
IPhone serwis Warszawa

Naprawa już w
15 minut

Pracujemy dla Ciebie najszybciej, jak to tylko możliwe. Twojego iPhone`a potrafimy naprawić nawet w 15 minut. To właśnie nasze doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że nasz serwis iPhone Warszawa jest nie tylko szybki, ale również skuteczny. Zawsze zostaniesz poinformowany o czasie naprawy. Gwarantujemy, że jeszcze nigdy naprawa Twojego sprzętu nie była tak sprawnie wykonana. Przekonaj się, co potrafimy zrobić.

Array
Naprawa telefonów Apple Warszawa

Najwyższa jakość podzespołów

Jako profesjonaliści nie akceptujemy rozwiązań pośrednich i kompromisów w kwestii technologii. Nigdy nie korzystamy z tanich zamienników wątpliwej jakości, bo cenimy sobie skuteczność w działaniu. Zaufały nam tysiące klientów, głównie ze względu na najwyższą jakość podzespołów, których używamy w naszym serwisie. Jakość jest dla nas najważniejsza, bo tylko ona potrafi spełnić najwyższe oczekiwania. Wymagamy od siebie dużo, a wszystko po to, żeby zadowolić naszych klientów.

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 81/85 lok. 6
01-836 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00