Serwis telefonów IPhone

Naprawa
od 15 minut

Serwis telefonów iphone

Darmowy dojazd
na terenie warszawy

IPhone serwis Warszawa

Wysoka jakość
podzespołów

iphone 7, 8 plus, iphone 8 plus, iphone 6, iphone 6s, iphone 6 plus, iphone 6s plus, iphone 7 plus, iphone 5, 6s plus

Gwarancja na naprawę
do 12 miesięcy

Wspieramy

Wszystkie modele.

od iPhone 3
do iPhone Xs

Pasjonaci
Naprawa iphone Warszawa: naprawa iphone, wymiana baterii, wymiana wyświetlacza, wymiana szybki

Naprawa iPhone w naszym serwisie- co musisz o niej wiedzieć?

Jasną rzeczą jest, iż uszkodzony iPhone jest bardzo dużym problemem dla użytkowników, bowiem w tej sytuacji nie jest możliwe komfortowe korzystanie z urządzenia. Dlatego należy jak najszybciej udać się do serwisu na jego naprawę. Korzystając z usług Dillcom zyskujesz pewność i gwarancje profesjonalnej i skutecznej naprawy Twojego urządzenia.

Serwis iPhone Warszawa- czy każdy iPhone można naprawić?

Decydując się na skorzystanie z naszych usług masz pewność naprawy każdego telefony, bez względu na wiek urządzenia! Zarówno jeśli Twój telefon jest z roku 2014 bądź 2020 to dobry i sprawdzony serwis poradzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi usterkami. O czym warto pamiętać? To, iż nie zaleca się używania telefonu w przypadku rozbitego wyświetlacza lub uszkodzonej obudowy. Z tym wszystkim warto zwrócić się do nas! Pamiętaj, ze profesjonalna naprawa iPhone to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Autoryzowany Serwis Apple Warszawa- usterki z którymi warto udać się do serwisu

Po pierwsze wymiana baterii

Należy podkreślić, iż wymiana baterii w iPhone jest konieczna, zwłaszcza w przypadku jeśli żywotność akumulatora będzie mniejsza niż 80%! Powinieneś wiedzieć, że to takiej sytuacji dochodzi najczęściej po około 500 cyklach ładowania. Serwis Dillcom wymieniając akumulator na nowy dba aby Twój telefon został przywrócony do dawnego stanu. Jeśli chodzi o koszt jest on uzależniony od danego modelu telefonu, aczkolwiek najczęściej jest to kwota około 300 złotych.

Naprawa szybki i wyświetlacza

Naprawa szybki bądź wyświetlacza jest najczęściej związana z upadkiem z niewielkiej wysokości. Gdy na uszkodzonym wyświetlaczu pojawiają się kolorowe paski oraz problemy z prawidłowym działaniem dotyku serwis Apple Warszawa jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Wiedza naszych doświadczonych pracowników sprawi, iż naprawa Twojego telefonu przebiegnie szybko i co najważniejsze skutecznie! Nasi specjaliści zajmą się rzetelnie wymianą całego panelu na nowy.

Uszkodzenie płyty głównej poprzez zalanie

Co istotne? Naprawa zalanego iPhone to również oferta naszej firmy! Choć jest to bardzo trudne, to nie jest niemożliwe! Pamiętaj, aby po kontakcie urządzenia z cieczą dokładnie je wytrzeć, w żadnym wypadku nie wolno go uruchamiać! Oddając smartfon do naszego serwisu Dillcom masz pewność, że pracownicy wykonają szczegółową analizę i będą w stanie zaproponować Ci kilka opcji naprawy. W przypadku uszkodzenia płyty głównej, konieczna może się okazać jej całkowita wymiana na nową. Jeśli chodzi o koszt, to nie da się jednoznacznie wycenić naprawy iPhone, nasz serwis zrobi to indywidualnie!

Rozwiązywanie problemów z głośnikiem lub mikrofonem

Oferta serwisu Apple Warszawa obejmuje w swoim zakresie również naprawę głośników oraz mikrofonów. Warto zaznaczyć, iż głównym objawem uszkodzenia głośników lub mikrofonu jest przerywający dźwięk który występując podczas rozmowy zakłóca ją. Jedynym sposobem na naprawę jest wymiana danego elementu na kompletnie nowy. Wybierając nasz serwis możesz być pewny, iż naprawa nie będzie skomplikowana, nasi doświadczeni fachowcy przywrócą Twoje urządzenie do prawidłowego działania w ciągu 1 dnia!

Autoryzowany Serwis Apple Warszawa

Dobry serwis Apple

Dobry serwisant w profesjonalnym serwisie Apple zazwyczaj bardzo szybko wie co może nie działać w Twoim urządzeniu. Wszelkie typowe usterki można w bardzo łatwy sposób rozpoznać, na pierwszy rzut oka. Nasz serwis dba należycie o klientów, wie jak ważne dla nich jest szybkie działanie. Oczywistą rzeczą jest, iż nikt nie lubi rozstawać się ze swoim smartfonem na zbyt długi czas, dla niektórych osób pozostawienie telefonu w serwisie na kilka dni jest wręcz niemożliwe. Nasza oferta jest także świetnym rozwiązaniem dla osób, które przebywają na wyjazdach bądź korzystają z telefonów służbowych. Kompleksowy Serwis Apple Warszawa oferuje możliwość naprawy na miejscu, na poczekaniu. Dzięki temu otrzymujesz możliwość odebrania naprawionego telefonu jeszcze tego samego dnia!

Dillcom autoryzowany serwis iPhone

Warszawski serwis Apple to autoryzowany serwis zajmujący się naprawą wszystkich urządzeń znanej marki Apple. Wiele osób zastanawia się co oznacza termin autoryzowany? Bowiem to, że nasz serwis jest autoryzowany oznacza, iż pracuje tylko i wyłącznie na najwyższej jakości materiałach oraz częściach Apple. Czy wiesz, że jest to bardzo istotna kwestia? Decydując się na naprawę w innych miejscach niż te, które sygnowane są słynnym logiem nadgryzionego jabłka narażasz się na użycie nie markowych części! Główną konsekwencją takiego zastosowania może okazać się bardzo szybkie, ponowne pojawienie się usterki a nawet zniszczenie innych działających części. Warto mieć to na uwadze, ponieważ takie działanie może doprowadzić do destrukcji całego urządzenia. Korzystając z usług serwisu iPhone Warszawa zyskujesz pewność i gwarancję dobrze wykonanej usługi. Co więcej? W ewentualnym przypadku kiedy usterka pojawi się ponownie, nasza firma nieodpłatnie w ramach gwarancji usuwa szkodę! Apple Warszawa serwis w swojej ofercie posiada bardzo szeroki zakres świadczonych usług. Specjalizujemy się w naprawie urządzeń iPhone, iPad oraz Macbook. Do zakresu wykonywanych czynności naprawczych oprócz szkód powstałych w mechaniczny sposób, takich jak zalanie czy zbite szybki, pomagamy także w przypadku problemów systemowych. Nasi doświadczeni technicy ekspresowo usuwają różnego typu usterki!

Serwis iPhone Warszawa- Doświadczenie – Jakość - Skuteczność

Dillcom to profesjonalny i kompleksowy serwis produktów Apple, który może pochwalić się wieloletnim, zdobytym doświadczeniem oraz satysfakcją i zadowoleniem klientów. Warto podkreślić, iż zajmujemy się całą linią Apple, każdy przywieziony do nas sprzęt ma szansę na drugie życie! Co nas wyróżnia? Przede wszystkim to, że w naprawę wkładamy 100% zaangażowania, co jednocześnie przekłada się na 100% zadowolonych klientów. Obsługujemy zarówno klientów indywidulanych jak i duże firmy i przedsiębiorstwa. Wybierając serwis Apple Warszawa możesz być pewny, że wszystkie urządzenia, które do nas trafiają zostaną precyzyjnie sprawdzone i naprawione pod katem ogólnego stanu urządzenia. Bardzo dużą zaletą naszego serwisu jest możliwość naprawy na miejscu, dzięki czemu obecnie mamy jeden z najkrótszych czasów napraw w stolicy i pobliskich okolicach. Każdy klient, który zostawi swój sprzęt w serwisie iPhone Warszawa może być pewny, że odzyska go bardzo szybko! Każdego dnia przeprowadzamy szybką diagnozę oraz wycenę, w taki sposób aby podana kwota nie była dla nikogo zaskoczeniem.

Serwis i naprawa Apple w Warszawie i okolicach

Pamiętaj, iż Dillcom nigdy nie idzie na kompromis jeśli chodzi o naprawy! W każdym przypadku korzystamy tylko i wyłącznie z oryginalnych części, bardzo ważne jest dla nas aby klient był świadomy, dlatego na każdą zrealizowaną usługę dajemy gwarancję oraz swoje dobre imię. Wiedza, którą pozyskaliśmy przez lata praktyk w serwisie Apple umożliwia skrócenie czasu do minimum. Nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie, bardzo często jesteśmy w stanie przeprowadzić podstawowa naprawę typu: wymiana szybki iPhone w ciągu kilkudziesięciu minut! To nie wszystko, bowiem nad przebiegiem wszelkiego typu zadań czuwa doświadczony i wykwalifikowany personel, który opierając się na swojej wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach potrafi bardzo szybko realizować nawet najbardziej skomplikowane zadania.

Naprawa Apple Warszawa

Profesjonalny serwis napraw pogwarancyjnych urządzeń Apple dba o to, aby wszystkie urządzenia zostały dokładnie sprawdzone i naprawione. Serwis Apple Warszawa jest renomowanym i znanym sieciowym serwisem napraw przede wszystkim telefonów iPhone, aczkolwiek jesteśmy również otwarci na inne naprawy. Najczęściej trafiają do nas zalane telefony iPhone, a zdarza się to przeważnie po wakacjach nad morzem lub jeziorem. Należy zaznaczyć, iż mimo że każdy zalany smartfon, który do nas trafia ma szansę na naprawienie, to niestety nie każdy nadaje się do ingerencji serwisanta wewnątrz urządzenia. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na stopień danego uszkodzenia. W tej sytuacji nasi pracownicy sprawdzają między innymi:
 • Co dokładnie zostało zalane w urządzeniu
 • W jakim stopniu 
 • Czy nastąpiło zwarcie
 • Czy telefon był później włączany
 • Czy bateria została wyjęta
W niektórych przypadkach koszt naprawy może przekroczyć wartość telefonu, jednakże zawsze istnieje możliwość odzyskania danych, zdjęć, smsów, kontaktów oraz innych ważnych danych z telefonu.

Kompleksowa naprawa Apple Warszawa

Nasi pracownicy to zespół doświadczonych serwisantów, którzy zajmują się każdym zleceniem naprawy, robią wszystko co jest możliwe, aby odzyskać jak najwięcej z uszkodzonego telefonu. Naprawa iPhone’a jest dla nas codziennością i nie zajmuje zbyt wiele czasu!

Od czego zależy czas naprawy iPhone?

Jeśli przydarzyła Ci się któraś, z wyżej wymienionych usterek przede wszystkim zastanawiasz się ile będzie kosztowała naprawa iPhone’a. Powinieneś wiedzieć, że dużo zależy od tego jaki model telefonu posiadasz, wpływ na różnicę w cenniku ma również zakres prac jaki do wykonania mają nasi specjaliści.

Serwis iPhone- tylko oryginalne części!

Nasza firma oferuje najnowocześniejsze urządzenia do serwisu iPhone’ów w Polsce. Wyróżnia nas to, iż wszystkie naprawy staramy się wykonywać stosując oryginalne części, natomiast w sytuacji kiedy dany zespół nie jest dostępny w oryginale, lub budżet klienta jest ograniczony proponujemy realizację usługi przy użyciu zamiennika. Jednak są to sytuacje, które zdarzają się zdecydowanie sporadycznie i dotyczą starszych modeli iPhone’ów. Jeśli posiadasz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania związane z naszym serwisem iPhone’a zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e- mailowego, lub bezpośrednio do naszego punktu stacjonarnego w Warszawie!

Bezkontaktowy serwis Apple

Jeśli wizyta w naszym serwisie jest dla ciebie nieosiągalna, Dillcom wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom, bowiem oferujemy również bezkontaktowa naprawę iPhone’ów. Wybierając nasze usługi masz możliwość skorzystania z darmowej wysyłki oraz przesłania swojego smartfona bez żadnych kosztów. Nasz serwis da Ci pewność, że naprawiony iPhone zostanie dostarczony bezpośrednio pod Twoje drzwi. Co istotne? Wysyłka nie wpływa na koszt serwisu smartfona!

Naprawa iPhone’a – czy to się opłaca?

Każdy użytkownik, który korzysta z iPhone’a wie, że jest to niezwykle solidny sprzęt, który wart jest każdej wydanej złotówki. Ze względu na fakt, iż jest on stosunkowo drogi w porównaniu do innych smartfonów bardzo trudno jest pogodzić się z jego awarią. Powinieneś jednak wiedzieć, iż nie jest to powód do tego, aby szukać sobie nowego telefonu! Jeśli okres gwarancyjny Twojego iPhone’a minął lub doszło do uszkodzenia mechanicznego, które nie jest objęte gwarancją najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze sprawdzonego serwisu Apple Warszawa! Dzięki temu że w swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze sprzęty oraz urządzenia diagnostyczne jesteśmy w stanie przeprowadzić każdą nawet najmniejszą naprawę.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierze najlepsze rozwiązanie dla siebie! Serwis iPhone Warszawa to skuteczna sprawna i szybka naprawa, dzięki której w bardzo krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się prawidłowo działającym telefonem! Postaw na wiedzę, doświadczenie oraz jakość i precyzję naszych pracowników, a dzięki temu Twoje urządzenie będzie działać bardzo dobrze przez długi okres czasu!

Smartfon Apple jest jednym z najczęściej wybieranych telefonów. Zwolennicy urządzeń z logiem jabłuszka wskazują na ich niezawodność, przyjazny i bezpieczny system operacyjny oraz oryginalny wygląd. Pierwsza generacja iPhonów została wyprodukowana w 2007 roku i od tego czasu kolejne wersje podbijają serca użytkowników na całym świecie. Nasz serwis specjalizuje się w naprawie telefonów iPhone wszystkich generacji oraz pozostałych urządzeń Apple. Serwisujemy sprzęt na terenie Warszawy i okolic.

System iOS w iPhonie jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Ponadto wielbiciele marki wskazują na ogromną zaletę urządzeń, jaką jest kompatybilność. Wszystkie sprzęty Apple mogą być zintegrowane. Mają również nietuzinkowy, nowoczesny design. Wygląd telefonów zdecydowanie różni się od urządzeń pozostałych marek. Wzornictwo, kształt i kolor poszczególnych modeli iPhone wyróżnia się na technologicznym rynku.

Poza technologicznymi możliwościami oraz ciekawą konstrukcją zwolennicy Apple zwracają uwagę na świetny PR i reklamę firmy. Premiery kolejnych generacji telefonów są światowymi widowiskami, w których można, na żywo lub za pośrednictwem mediów, wziąć udział.

Istotne jest także, że telefony Apple doskonale trzymają swoją rynkową wartość. Mimo iż zakup nowego iPhone w Polsce jest sporym wydatkiem, wielu użytkowników decyduje się na jego sprzedaż i kupno kolejnego, niekiedy używanego modelu. Zarówno nowe urządzenia, jak i te, proponowane na rynku wtórnym cieszą się ogromną popularnością.

Choć firma ma wielu zwolenników, którzy często wspominają o niezawodności produktów, tak jak wszystkie sprzęty elektroniczne, telefony Apple mogą ulec zniszczeniu. Jako profesjonalny serwis iPhonów w Warszawie podejmiemy się naprawy każdego modelu.

Serwis telefonów iPhone Warszawa

Usterki wymagające ingerencji specjalistów zależą od poszczególnych modeli telefonów Apple. Choć wielu użytkowników twierdzi, iż sprzęt nowszej generacji psuje się znacznie rzadziej, niefortunny upadek urządzenia lub jego błąd fabryczny muszą zostać zdiagnozowane.

Wśród najczęstszych usterek iPhonów wymagających profesjonalnej naprawy w serwisie należy wyróżnić między innymi:

 • Wymiana wyświetlacza - uszkodzony wyświetlacz lub zbita szybka
 • Wymiana baterii. Szybkie rozładowywanie się telefonu może być spowodowane fabryczną usterką baterii, upadkiem urządzenia lub jego zużyciem,
 • zepsute gniazdo Ligtning, do którego najczęściej doprowadzają użytkownicy przez szybkie i niedokładne podłączanie sprzętu do ładowania,
 • uszkodzony aparat. Upadek telefonu na twardą powierzchnię może zniszczyć obiektyw,
 • niedziałające przyciski boczne i Home.

Serwis telefonów Apple

Poza wyżej wymienionymi usterkami w naszym serwisie Apple w Warszawie naprawa iPhone'ów dotyczy także: modeli zalanych wodą, problemów z WiFi lub kartą SIM, zniszczonego złącza słuchawkowego, uszkodzonej obudowy. Wybierając serwis telefonów IPhone Warszawa Dillcom stawiacie Państwo na indywidualne podejście i naprawę telefonów prowadzoną przez najwyższej klasy specjalistów.

Zainspirowani prostotą

Proces naprawy.

Umów naprawę
i wstępną wycenę.

01

Odebranie urządzenia
przez naszego specjaliste.

02

Ostateczna wycena
Twojego urządzenia

03

Naprawa
właściwa

04

iphone 7, 8 plus, iphone 8 plus, iphone 6, iphone 6s, iphone 6 plus, iphone 6s plus, iphone 7 plus, iphone 5, 6s plus, iphone 11 pro max, x iphone, 7 plus iphone 8,xs max iphone, max iphone 11, xr iphone, se iphone

Nie jesteś w Warszawy? Żaden problem!

Zadzwoń do nas – kurier przyjedzie pod same drzwi!

tel.:+48 791 495 495

IPhone zbita szybka

Bez względu na model iPhone'a zdecydowanie najczęstszą przyczyną wizyty właściciela w naszym serwisie Apple w Warszawie jest zbita szybka lub ekran. Do wypadku dochodzi podczas upuszczenia telefonu na twardą powierzchnię (zazwyczaj smartfon wypada z kieszeni, czy torebki) lub w wyniku przygniecenia (wielu użytkownikom zdarzyło się usiąść na sprzęcie lub położyć na nim inny, cięższy przedmiot).

Usługa polegająca na wymianie szybki jest niezwykle sprawna. Nasi specjaliści mogą wykonać ją w zaledwie 15 minut. Wszystkim Klientom radzimy również odpowiednio zabezpieczyć ekran poprzez użycie szkła ochronnego oraz etui. Choć nie zapewnią one urządzeniu stuprocentowej ochrony, na pewno pomogą przy kolejnych wypadkach.

Serwis Apple Warszawa

Jeśli Państwa telefon ma jakąkolwiek usterkę, zapraszamy do kontaktu. Nasz serwis Apple w Warszawie rozpoczyna proces naprawy od wstępnej wyceny. Następnie jeden ze specjalistów odbiera od Państwa urządzenie, diagnozuje problem i potwierdza koszt usługi.

Wyróżniamy się uczciwością i rzetelnością działania. Najważniejszy jest dla nas Klient, dlatego profesjonalnie i ze stuprocentowym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. Naprawa iPhone'ów odbywa się za pomocą podzespołów najwyższej jakości. W naszej pracy nigdy nie korzystamy z tanich, wątpliwych zamienników. Na większość usług serwisowych Apple dajemy rok gwarancji. Przez ten czas nie muszą się Państwo martwić o ewentualne usterki urządzenia.

Pracujemy profesjonalnie i szybko. Poszczególnych napraw dokonujemy w 15 minut. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy Klient zostaje dokładnie poinformowany o kosztach i czasie, w którym wykonamy pracę. Nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że do zdiagnozowania problemu potrzebujemy zaledwie chwili.

Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów, oferujemy darmowy dojazd na terenie Warszawy. Nie muszą już Państwo szukać najbliższego serwisu. Nasi specjaliści chętnie odbiorą urządzenie. Dzięki nam oszczędzą Państwo pieniądze i czas przeznaczony na dotarcie do punktu naprawy. Jeśli mieszkają Państwo poza terenem stolicy, oferujemy usługę kuriera, który odbierze zepsuty telefon.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Na pytania odpowiemy osobiście w naszym serwisie, mailowo lub telefonicznie.

Naprawa telefonów Apple Iphone Warszawa

Pasionaci Apple

Dillcom tworzą ludzie.

Stale podążamy za najnowszą technologią i dotrzymujemy tempa trendom w świecie telefonów. To właśnie pasja, którą posiadamy pozwala nam na dążenie do perfekcji i rozwijanie swoich zainteresowań. W kwestii iPhone`ów jesteśmy specjalistami, o czym możesz przekonać się osobiście, powierzając nam Swoje urządzenie. Nasz serwis Apple w Warszawie pracuje dla Ciebie na najwyższych obrotach i wykorzystuje całą swoją wiedzę po to, żeby Twój telefon został naprawiony najszybciej, jak tylko się da.

Array
Serwis, naprawa telefonów Warszawa

Rok gwarancji
na naprawę iPhone

Jesteśmy nie tylko pasjonatami urządzeń od Apple ale również profesjonalistami w zakresie usług serwisowych. Na większość napraw iPhone'a dokonanych u nas dajemy rok gwarancji. Tak, dokładnie rok, co oznacza, że nie musisz martwić się o swoje urządzenie. Serwis iPhone korzysta z najnowszych urządzeń diagnostycznych oraz tych do naprawy, co znacznie przekłada się na jakość naszych usług, dlatego jesteśmy pewni tego, co robimy.

Array
Serwis telefonów Apple Warszawa

Dojazd na terenie
Warszawy za 0zł!

Nie musisz jeździć do najbliższego punktu, żeby oddać telefon lub do naszego centrum serwisowego. Odbierzemy od Ciebie iPhone'a do naprawy bezpłatnie na terenie Warszawy. Nie zapłacisz za to ani złotówki i oszczędzisz czas, który jest tak cenny. Dzięki naszemu serwisowi nie musisz martwić się dojazdem czy korkami. To my znajdziemy Ciebie i odbierzemy Twoje urządzenie!

Array
IPhone serwis Warszawa

Naprawa już w
15 minut

Pracujemy dla Ciebie najszybciej, jak to tylko możliwe. Twojego iPhone`a potrafimy naprawić nawet w 15 minut. To właśnie nasze doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że nasz serwis iPhone Warszawa jest nie tylko szybki, ale również skuteczny. Zawsze zostaniesz poinformowany o czasie naprawy. Gwarantujemy, że jeszcze nigdy naprawa Twojego sprzętu nie była tak sprawnie wykonana. Przekonaj się, co potrafimy zrobić.

Array
Naprawa telefonów Apple Warszawa

Najwyższa jakość podzespołów

Jako profesjonaliści nie akceptujemy rozwiązań pośrednich i kompromisów w kwestii technologii. Nigdy nie korzystamy z tanich zamienników wątpliwej jakości, bo cenimy sobie skuteczność w działaniu. Zaufały nam tysiące klientów, głównie ze względu na najwyższą jakość podzespołów, których używamy w naszym serwisie. Jakość jest dla nas najważniejsza, bo tylko ona potrafi spełnić najwyższe oczekiwania. Wymagamy od siebie dużo, a wszystko po to, żeby zadowolić naszych klientów.

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

  Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

  Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.