Serwis Macbook Warszawa

Dla bardzo wielu osób Macbook to niezbędne narzędzie do pracy, dlatego w sytuacji gdy odmawia posłuszeństwa , poszukujemy skutecznego sposobu na usunięcie powstałych usterek. Jednym z najlepszych sposobów, aby przywrócić Macbook do dawnej sprawności jest wsparcie ze strony naszego profesjonalnego serwisu Dillcom!

01
foto1
Kompleksowa naprawa iPhone, iPad i Macbook

Każda naprawa iPhone jest dla nas bardzo istotna. Nie ma znaczenia, czy chodzi tutaj o samą wymianę baterii, czy obudowy- każda naprawa jest profesjonalnie realizowana przez naszych doświadczonych specjalistów, serwisantów którzy korzystają z najnowocześniejszych narzędzi. Dlatego też naprawa Mac warszawa cieszy się tak dużą renomą i zdobyła rzeszę zadowolonych klientów! Staramy się bardzo o ich z zadowolenie oraz czas. Warto dodać, iż każda naprawa wykonywana w naszym serwisie realizowana jest z zastosowaniem tylko i wyłącznie oryginalnych narzędzi. Co istotne? Serwis Dillcom udziela gwarancji na każdą naprawę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Zapewniamy profesjonalny serwis oraz naprawę urządzeń marki Apple między innymi:

 • iPhone
 • iPad
 • iMac
 • Macbook
 • Oraz wiele innych
02
foto2
Macbook Serwis Warszawa

Macbook to tzw. komputer przenośny, który obecnie wyróżnia się na tle innych rozwiązań. Należy podkreślić, iż jego główną cechą charakterystyczną są bardzo wysokie parametry, oraz precyzyjne dopracowane oprogramowanie, które zapewnia niezawodną pracę oraz stabilność. Mimo, że urządzenie działa poprawnie i zaprojektowane zostało z wysokiej jakości materiałów, to jednak również ono może ulec awarii. Zastanawiasz się co w takim przypadku zrobić? Owszem możesz próbować przeprowadzić naprawę we własnym zakresie, aczkolwiek takie postępowanie nie zawsze okazuje się być dobrym rozwiązaniem! Powinieneś wiedzieć, że Macbook to urządzenie o bardzo wysokim zagęszczeniu elementów, które są ze sobą połączone. Dlatego podczas samodzielnej naprawy istnieje poważne ryzyko doprowadzenia do uszkodzenia jednego z nich, a więc możesz sprawić iż Twój komputer ulegnie jeszcze większej awarii. Aby nie narażać się na takie nieprzyjemności a tym samym jeszcze większe wydatki, warto od razu pomyśleć o usługach Serwisu Apple Macbook Warszawa!

03
foto3
Diagnoza Macbooka- kiedy nie wiesz co się dzieje z Twoim komputerem…

Niestety oczywistą rzeczą jest, że również elektronika może zaszwankować. Pojawiające się usterki, a także mniejszy czy większe uszkodzenia mogą pojawić się praktycznie w każdym sprzęcie, w tym także w Macbooku. Pamiętaj, jeśli nie masz pewności, co jest głównym źródłem problemu w Twoim komputerze, to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z diagnozy. Nasi doświadczeni fachowcy dysponują nowoczesnym parkiem diagnostycznym, dzięki czemu żadna naprawa nie stanowi dla nich problemu! Jeśli powierzysz nam swoje urządzenie, przetestujemy je zarówno przed jak i po naprawie. Na samym początku przedstawimy Ci bardzo szczegółowo co konkretnie wymaga naprawy w Macbooku, a następnie po zaakceptowaniu wyceny, my zajmiemy się naprawą sprzętu. Powinieneś wiedzieć, że płacisz tylko i wyłącznie za sam serwis komputera. Jeśli chodzi o diagnozę to zazwyczaj trwa ona około 4-5 dni. Nasz serwis Dillcom znajduje się w Warszawie, aczkolwiek jeśli nie jesteś w stanie sam do nas dotrzeć, masz również możliwość wysłania Macbooka do serwisu, korzystając z naszej strony internetowej.

04
foto4
Bezkontaktowa naprawa Mac Warszawa- wygoda i komfort

Wybierając nasz usługi, masz możliwość skorzystania z bezkontaktowego serwisu Macbooka. To doskonałe rozwiązanie, szczególnie w sytuacji kiedy nie masz czasu lub możliwości, by zjawić się w naszym serwisie stacjonarnym. Dlatego przychodzimy z pomocą do Ciebie! Wystarczy, że wypełnisz specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej. Gdy tylko Twoje urządzenie trafi do naszego serwisu, nasi specjaliści zajmą się jego dokładnym sprawdzeniem, i najszybciej jak to możliwe skontaktują się z Tobą. Przedstawimy Ci nie tylko diagnozę, ale również następne kroki, które zostaną podjęte w celu naprawy Twojego sprzętu. Oczywiście decyzja należy do Ciebie, aczkolwiek wyrażając zgodę zyskujesz pewność i gwarancję, że sprzęt w pełni sprawny wróci bezpiecznie do Twojego domu!

05
foto1
Serwis Macbook Warszawa- zakres świadczonych usług

Zastanawiasz się w jakich sytuacjach możesz liczyć na naszą pomoc? Z jakimi problemami możesz się zgłosić do serwisu Dillcom? Możemy pochwalić się, iż zakres świadczonych przez nasz serwis usług robi ogromne wrażenie! A wiec dla naszych specjalistów nie ma usterek oraz problemów, z którymi nie byli by w stanie sobie poradzić. Do Macbook serwis Warszawa warto się zgłosić między innymi:

 • Możesz liczyć na wsparcie naszych fachowców gdy dojdzie do zalania Twojego urządzenia. Niestety tego typu usterki zdarzają się coraz częściej, bowiem wystarczy chwila nieuwagi aby ciecz różnego rodzaju znalazła się w naszym urządzeniu a tym samym doprowadziła do poważnych uszkodzeń. W tym przypadku nie zalecamy samodzielnej naprawy, zdecydowanie lepiej jest postawić na sprawdzony serwis Macbook.
 • Nasz serwis udziela również fachowej pomocy i wsparcia, gdy zdecydujesz się na rozbudowanie pamięci RAM urządzenia.
 • Z naprawą bądź wymianą wiatraków, zasilania oraz zawiasów
 • Nasza oferta obejmuje w swoim zakresie także wymianę napędu optycznego DVD, wymianę matrycy LCD a także naprawę płyty głównej

Co więcej? Serwis Apple Macbook Warszawa chętnie zajmie się również innymi uszkodzeniami zewnętrznymi, do których najczęściej dochodzi wskutek upadku, którego efektem jest między innymi: rozbity ekran bądź uszkodzona klawiatura i obudowa. Należy zaznaczyć, iż nasz serwis nie tylko wymieni wszystkie uszkodzone elementy zewnętrzne, ale również precyzyjnie sprawdzi czy w trakcie upadku nie doszło do innych uszkodzeń wewnętrznych. Korzystając z usług naszego serwisu zyskujesz wiedzę czy naprawa sprzętu nie przekroczy Twoich możliwości finansowych.

Ale to nie wszystko! Dillcom oferuje również okresowy przegląd Macbooka, profesjonalne czyszczenie i konserwacje, aby zapewnić Twojemu urządzeniu jak najlepszą wydajność! Niezależnie od tego jaki model komputera posiadasz i z jakim problemem się zmagasz- zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy!

06
foto2
Dlaczego warto?

Zastanawiasz się dlaczego warto korzystać z naszych usług? Macbook naprawa Warszawa to Twój strzał w 10! Załoga naszego serwisu złożona jest z samych profesjonalistów, których główną pasją jest naprawa telefonów, komputerów oraz urządzeń mobilnych firmy Apple. Każdą wolną chwilę wykorzystujemy na podnoszenie swoich kwalifikacji, odbywając specjalne szkolenia w zakresie naprawy urządzeń Apple. Co nas wyróżnia?

Doświadczeni pracownicy znający sprzęt

W profesjonalnym serwisie Macbook Warszawa możesz liczyć na pomoc doświadczonych pracowników, którzy nie tylko doskonale znają sprzęt marki Apple, ale wiedzą także z jakimi problemami spotykają się użytkownicy Macbooków. Dzięki temu bardzo szybko i sprawnie diagnozują usterkę i udzielają profesjonalnej pomocy.

Profesjonalne narzędzia i części zamienne

O czym warto pamiętać? To, iż  Dillcom korzysta tylko ze specjalistycznych narzędzi oraz oryginalnych części zamiennych. Nasi klienci zyskują dzięki temu pewność, że ich sprzęt będzie w pełni sprawny i nie utraci swoich parametrów.

Szybka diagnoza problemu i naprawa

Wybierając nasz serwis możesz być pewny, iż problem zostanie nie tylko szybko zdiagnozowany, ale przede wszystkim naprawiony. Oczywiście czas wykonywania naprawy jest uzależniony od skali usterki bądź uszkodzenia, jednak staramy się realizować naprawę jak najszybciej, nawet w ciągu 24h!

Konkurencyjne ceny

W porównaniu do konkurencji możemy zaoferować Państwu naprawdę korzystną współpracę. Opieramy się na precyzyjnej ocenie problemu dzięki czemu odpowiednio dostosowujemy cenę do danego przypadku.

07
asus_slider_wysoka
Naprawa Macbook Warszawa- same korzyści!

Macbook Serwis Warszawa to naprawdę same korzyści między innymi:

 • Bezpłatna diagnoza
 • Gwarancja na każdą naprawę
 • Zdalna naprawa
 • Szybka i elastyczna obsługa
 • Wygodne formy płatności
 • Szeroki wybór akcesoriów

Jeśli interesuje Cię naprawa Mac Warszawa, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie! Nasza firma zapewnia Państwu najlepsze warunki, gwarantujemy klientom maksymalne korzyści, troszczymy się o Twój czas i pieniądze! Wiemy jakim problemem są trudności lub całkowity brak możliwości korzystania z Macbooka. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

  Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

  Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.