Serwis komputerów osobistych

Komputery stacjonarne to wciąż jedno z najważniejszych narzędzi pracy nie tylko w firmie ale również w domu. Ich awaria jest niemałym problemem, dlatego nasz serwis komputerowy Warszawa jest wyspecjalizowany w naprawie podzespołów oraz wszelkich komponentów. W zakresie swojej działalności prowadzimy serwisowe pogotowie komputerowe Warszawa, żeby być jak najbliżej w sytuacji nieprzewidzianej usterki. Do swoich obowiązków podchodzimy nie tylko z pasją ale dużą odpowiedzialnością. Wiemy, jak ważny jest sprzęt, który nam powierzasz, dlatego pracujemy tak szybko, jak tylko to możliwe.

Watch icon

Darmowa diagnoza

w 48h godzin

Ikona pinezki

Dojazd na terenie

całej warszawy

Badge icon

Korzystamy z podzespołów

najwyższej jakości

Jakie urządzenia naprawisz w naszym serwisie

Mac icon

iMac

Mac mini icon

Mac mini

PC computer icon

Komputer stacjonarny

All in one computer icon

All in One
(desktop)

Gaming computer icon
nowość

Komputer gamingowy

od 60zł

Czyszczenie urządzenia

149zł

Reinstalacja systemu

od 49zł

Usuwanie wirusów

Zakres naprawy

Czyszczenie urzadzenia
od 60 zł
Wymiana past termoprzewodzących, thermopadów
od 60 zł
Wymiana wentylatora
od 80 zł
Wymiana radiatora
od 80 zł
Apple logo
Samsung logo
HP logo
Dell logo
Lenovo logo
Star icon

Jakość

Od prostej rozmowy telefonicznej, do każdej przeprowadzanej naprawy.

Heart icon

Zaufanie

Wypływające z pasji do elektroniki, docenione przez tysiące klientów.

Aim icon

Dostępnosć

Innowacyjny system punktów odbioru, przekładający się na efektywność.

Nine circle grid icon

Zróżnicowanie

Dwa zespoły serwisowe, pozwalające na naprawę każdego urządzenia.

Serwis komputerów
gamingowych

Nasi eksperci pomogą w naprawie lub złożeniu Twojego wymarzonego Sprzętu Gamingowego. Posiadamy wiedzę, pasję oraz niezbędne doświadczenie! Sprawdź stronę Dillcom Gaming!

Proces naprawy

Poniższa animacja zaprezentuje Państwu jak przebiega od A do Z naprawa urządzenia w firmie Dillcom

1
Pozostawienie urządzenia
(Punkt odbioru / Kurier)
2
Diagnoza
48h od pozostawienia
3
Kontakt z klientem
( Akceptaja naprawy )
6
Odbiór urządzenia
5
Przygotowanie
do wydania
4
Naprawa urządzenia

Serwis komputerów stacjonarnych

Nasze pogotowie komputerowe Warszawa jest do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Uszkodzony sprzęt naprawimy najszybciej, jak tylko potrafimy abyś mógł w pełni z niego korzystać. Serwis komputerowy Warszawa posiada wiele punktów odbioru, co znacznie usprawnia pracę oraz sprawia, że naprawa jest szybsza, niż może Ci się wydawać.

Komputery Stacjonarne

Jako serwis komputerowy oferujemy naprawę oraz konserwację komputerów stacjonarnych. Zajmujemy się naprawą podzespołów, całych jednostek jak również komponentów. Dokładamy z naszej strony wszelkich starań aby świadczony przez nas serwis nie opierał się jedynie na naprawie uszkodzonych elementów ale również diagnostyce ogólnej, co pozwoli uniknąć awarii w przyszłości. Nierzadko zdarza się, że jedna awaria pociąga za sobą kolejną, jednak jako doświadczony serwis komputerowy wiemy, jak temu zapobiec. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej naprawy oraz dokładność i czas z jaką świadczymy nasze usługi.

Komputery gamingowe

Układ graficzny w komputerze gracza to najważniejsza z rzeczy. Nasz serwis komputerów Warszawa w szybkim tempie rozwiąże wszelkie problemy z Twoim komputerem gamingowym tak, abyś znowu mógł się nim cieszyć i przechodzić na wyższe poziomy. Priorytetem jest dla nas jakość naprawy, dlatego przed jej podjęciem otrzymasz propozycje, co możemy zrobić oraz za jaką kwotę. Wszelkie nasze usługi dostosowujemy do oczekiwań klientów. Profesjonalnie zajmujemy się naprawą układów graficznych, systemów chłodzenia a także pozostałych podzespołów i komponentów.

iMac

iMac to jeden z najwygodniejszych komputerów stacjonarnych na rynku. Niestety, spora ilość firm często nie podejmuje się ich naprawy, dlatego serwis urządzeń Apple to jedna z naszych specjalności i to, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Do powierzonych nam urządzeń podchodzimy jak do swoich własnych, dlatego naprawa jest na najwyższym poziomie i wykorzystujemy do niej całe nasze zdobyte doświadczenie oraz umiejętności. Komputery osobiste od firmy z Cupertino nie mają przed nami tajemnic, ponieważ niejednokrotnie stawaliśmy przed wyzwaniem naprawy, z którym sobie poradziliśmy, zyskując jednocześnie zaufanie klientów. Serwis Apple Warszawa oferuje wymianę części, czyszczenie systemu chłodzenia a także rozwiązanie problemów ze środowiskiem macOS.

Desktop

Jako profesjonalna firma zajmująca się naprawami sprzętu komputerowego świadczymy również serwis komputerów typu desktop. Zdajemy sobie sprawę, że jednostki PC to podstawa pracy w wielu firmach oraz biurach. Rozwiązujemy problemy związane z systemem chłodzenia, komponentami jak również wszelkimi usterkami systemu. Specjalizujemy się w większości marek dostępnych na rynku i używanych na potrzeby pracy biurowej, prowadzimy serwis hp, serwis lenovo oraz wielu innych firm. Serwis komputerowa, który oferujemy w zakresie naszej działalności obejmuje kompleksową naprawę i konserwację wszelkiego rodzajów komputerów typu desktop.

Mini PC

Mały komputer potrafi niekiedy sprawić duży problem, dlatego jesteśmy po to, aby pomóc Ci w nagłych wypadkach. Znamy się na mini PC oraz PC Stick, potrafimy sprawnie działać na poziomie hardware i software. Rozwiązujemy najbardziej nieoczekiwane usterki, z jakimi możesz się spotkać przy tego typu komputerach. Prowadzimy serwis Asus oraz wielu innych marek, które oferują na rynku tego typu urządzenia. Nie czekaj ze swoim komputerem, oddaj go w nasze ręce i pozwól nam pokazać, jak dużo potrafimy przy tak małym komputerze.

Mac Pro

Jesteśmy świadomi, jak wysokiej klasy sprzętem jest Mac Pro, w związku z czym podchodzimy do jego naprawy z największym zaangażowaniem. Nie każdy na rynku jest w sanie podołać temu wyzwaniu, jednak my doskonale wiemy, jak to robić. Serwis Apple, który prowadzimy pozwala na dostosowanie oferty do Twoich wymagań oraz sprawną naprawę urządzenia, które wymaga natychmiastowej interwencji. W ramach naszych usług nie tylko zdiagnozujemy Twojego iMaca Pro ale także zaproponujemy najbardziej dogodne rozwiązanie. Nigdy nie pozostawiamy naszych klientów w niewiedzy, dlatego dokładnie tłumaczymy usterkę i proponujemy naprawę, która najbardziej go satysfakcjonuje. Doświadczenie, które posiadamy w naprawie urządzeń Apple pozwoliło nam na zastosowanie rozwiązań, które korzystają z najnowszej technologii.

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 81/85 lok. 6

01-836 Warszawa

Godziny Otwarcia

09:00 - 19:00

To pole nie może być puste
Numer musi zawierać minimum 4 cyfry
Dodaj treść wiadomości