Serwis laptopów

Wraz z rozwojem laptopy osiągnęły swój szczyt popularności. Są nie tylko wydajne, ale praktyczne ze względu na swoje rozmiary, dlatego tak często decydujemy się na ich zakup. Niestety jest to sprzęt, który również może ulec usterce, dlatego wychodzimy z pomocą naprzeciw i prowadzimy profesjonalny serwis laptopów. Zajmiemy się każdą usterką Twojego przenośnego urządzenia: nie ważne czy uległ wypadkowi w podróży, podczas pracy czy masz problem z oprogramowaniem. Jesteśmy po to, żeby spełniać Twoje oczekiwania niezależnie od rodzaju awarii, jaka wystąpiła. Naprawa laptopów Warszawa – Przebieg naprawy przebiega szybko ze względu na zdobyte doświadczenie oraz system punktów odbioru ułatwiających współpracę.

ikonka5

Darmowa diagnoza

w 48h godzin

ikonka6

Dojazd na terenie

całej warszawy

ikonka7

Korzystamy z podzespołów

najwyższej jakości

Dziś komputery przenośne swoimi możliwościami bez problemu dorównują nawet bardzo mocnym urządzeniom stacjonarnym. Jednocześnie laptopy w ogóle nie straciły na mobilności. Doskonale nadają się do pracy w terenie, zabawy, nauki, programowania i wielu innych rzeczy. Niestety, choć są coraz nowocześniejsze, to nie jest to sprzęt całkowicie niezawodny. Awarie zdarzają się we wszystkich laptopach, niezależnie od marki, modelu oraz półki cenowej. Jednak zazwyczaj są to drobne usterki, które można bez problemu usunąć bez ponoszenia wysokich kosztów.

Nasza firma z Warszawy może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w zakresie naprawy laptopów, zespołem profesjonalnych pracowników oraz specjalistycznym zapleczem serwisowym. Jeśli mieszkasz na terenie stolicy, np. na Bielanach, możemy zaproponować usługę dojazdu pod wskazany adres i odbioru komputera. W przeciągu maksymalnie 48 godzin wykonamy kompleksową diagnozę i skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów serwisu. U nas naprawa laptopa jest zawsze szybka, tania i profesjonalna, czego potwierdzeniem jest udzielana przez nas gwarancja.

Naprawa laptopów Warszawa Bielany

Podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia serwisowego. Najczęstsze problemy, z jakimi się spotykamy praktycznie każdego dnia, to m.in.:

 • wymiana uszkodzonej matrycy,
 • naprawa portów ładowania lub USB,
 • wymiana klawiatury po zalaniu lub pękniętej obudowy,
 • modernizacja sprzętu, w tym np. wymiana procesora czy dołożenie kości pamięci RAM,
 • wymiana uszkodzonej taśmy lub zawiasów matrycy,
 • instalacja świeżej kopii systemu operacyjnego,
 • usuwanie wirusów i zabezpieczanie komputera na przyszłość.

Nasz warszawski serwis zajmuje się zarówno klasycznymi laptopami, jak i netbookami, ultrabookami czy sprzętem gamingowym, w tym marki Samsung, Lenovo oraz HP. Zapraszamy również właścicieli urządzeń Apple. Dzięki nam naprawienie uszkodzonego MacBooka będzie opłacalne. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości części zamiennych i dysponujemy specjalistycznymi narzędziami do serwisowania tych urządzeń.

Zapraszamy do kontaktu – diagnoza usterki jest darmowa i niezobowiązująca!

Jakie urządzenia naprawisz
w naszym serwisie

Laptop-notebook-

Laptop (notebook)

Netbook

Netbook

Utrabook

Ultrabook

2_w_1

2 w 1

MacBook

Macbook

Komputer_Gamingowy (1)
Nowość

Laptop Gamingowy

od 100zł

Wymiana matrycy

149zł

Konserwacja

0zł

Diagnoza

Zakres naprawy

Wymiana matrycy
od 100 zł
Naprawa podświetlania matrycy
od 80 zł
Wymiana / Naprawa zawiasów
od 100 zł
Wymiana / naprawa obudowy, klapy matrycy
od 150 zł
Wymiana taśmy matrycy
od 100 zł
Wymiana gniazd USB, Jack, HDMI, LAN
od 120 zł
Czyszczenie laptopa po zalaniu
od 100 zł
Wymiana klawiatury
od 50 zł
Wymiana / Naprawa touchpada
od 100 zł
Naprawa / Wymiana gniazda zasilającego
od 150 zł
Naprawa układu ładowania baterii
od 150 zł
Wymiana kontrolera
od 150 zł
Naprawa zasilaczy
od 30 zł
Wymiana uszkodzonych przewodów zasilających
od 30 zł
Czyszczenie po przegrzaniu
od 150 zł
Wymiana past termoprzewodzących, thermopadów
od 120 zł
Wymiana wentylatora
od 120 zł
Wymiana radiatora
od 120 zł
Wymiana czujnika temperatury
od 130 zł
Wymiana karty graficznej
od 350 zł
Naprawa płyty głównej
od 180 zł
Naprawa scieżek na płycie głownej
od 150 zł
Programowanie BIOS
od 280 zł
Usuwanie hasła BIOS
od 50 zł
Wymiana kamery internetowej
od 80 zł
Wymiana mikrofonu, głosników
od 100 zł
Wymiana podzespołów
od 50 zł
Instalacja systemu operacyjnego
150 zł
Naprawa systemu operacyjnego
od 60 zł
Instalacja programów użytkowych
od 50 zł
Odzyskiwanie / Zgranie danych
od 80 zł
Usuwanie złośliwego oprogramowania
od 80 zł
Usuwanie hasła do system
od 100 zł
ikonka1

Jakość

Od prostej rozmowy telefonicznej, do każdej przeprowadzanej naprawy.

ikonka2

Zaufanie

Wypływające z pasji do elektroniki, docenione przez tysiące klientów.

ikonka3

Dostępność

Innowacyjny system punktów odbioru, przekładający się na efektywność.

ikonka4c

Zróżnicowanie

Dwa zespoły serwisowe, pozwalające na naprawę każdego urządzenia.

Serwis komputerów
gamingowych

Nasi eksperci pomogą w naprawie lub złożeniu Twojego wymarzonego Sprzętu Gamingowego. Posiadamy wiedzę, pasję oraz niezbędne doświadczenie! Sprawdź stronę Dillcom Gaming!

Strona w budowie czytaj więcej

Serwis laptopów

Nasz serwis laptopów znajduje się tam, gdzie akurat go potrzebujesz. Poza naprawą zajmujemy się również konserwacją laptopów: sprawnie przeprowadzimy czyszczenie laptopa po zalaniu lub zwyczajnie wtedy, gdy chcesz żeby wyglądał jak nowy. Każdego dnia mierzymy się z ekstremalnymi przypadkami, które wciąż motywują nas do rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia. Serws laptopów Bielany jest bliżej niż myślisz.

Laptop (Notebook)

Notebook towarzyszy wielu z nas każdego dnia jako podstawowy komputer. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest jego bezawaryjna praca, dlatego każda naprawa jest dla nas priorytetowa. Robimy wszystko, aby uszkodzony sprzęt powrócił do normalnego trybu pracy w jak najkrótszym czasie. Serwis Lenovo, serwis Acer a także wielu innych marek jest w naszej ofercie standardową usługą. Niesprawna bateria, uszkodzony ekran lub problemy z systemem chłodzenia nie stanowią dla nas przeszkody, ponieważ te naprawy wykonujemy nie tylko szybko ale profesjonalnie.

Netbook

Szybka praca i niewielkie gabaryty to zdecydowana zaleta netbooków, które są idealnym narzędziem do pracy, szczególnie tej niewymagającej dużej mocy obliczeniowej. W ramach swojej działalności naprawimy Twój sprzęt, odzyskamy cenne dane lub przeprowadzimy jego konserwację, kiedy nie spełnia on Twoich oczekiwań. Prowadzimy serwis Toshiba, Lenovo, HP a także innych marek. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie, dlatego serwis komputerowy Warszawa Bielany jest przygotowany na najtrudniejsze wyzwania. Zarówno uszkodzenia hardware, jak i software, nie stanowią dla nas zaskoczenia.

Ultrabook

Tak, jak Twój ultrabook szybko pracuje, tak my dołożymy wszelkich starań aby naprawa przebiegła równie szybko i skutecznie. Odzyskamy dla Ciebie utracone dane, rozwiążemy problemy z dyskiem lub wymienimy baterię. Naprawa laptopów jest główną gałęzią naszej działalności, dlatego posiadamy doświadczenie i wprawę niezbędną w serwisie urządzeń przenośnych. Prowadzimy Lenovo serwis, Acer, Samsung a także wszelkich marek, które w swojej ofercie posiadają ultrabooki. Zaufaj nam i przekonaj się, jak szybko potrafimy pracować abyś odzyskał swój sprzęt w stanie gotowym do równie szybkiej pracy.

Urządzenia 2 w 1

Urządzenia 2 w 1 są niekwestionowaną wygodą, szczególnie jeśli używamy naszego komputera nie tylko do pracy. Jeśli zdarzyło Ci się go uszkodzić możesz odetchnąć z ulgą, ponieważ prowadzimy serwis Lenovo, serwis Dell, serwis HP oraz wielu innych firm, które w swojej ofercie posiadają komputery 2 w 1. Z łatwością wymienimy uszkodzony ekran, naprawimy klawiaturę bądź pozbędziemy się problemów z systemem. Niezależnie od wielkości uszkodzenia w pełni wykorzystamy swoją wiedzę, aby Twoje urządzenie działało tak sprawnie, jak przedtem.

MacBook

Przeraża Cię długi czas oczekiwania oraz koszty naprawy Twojego MacBooka? W takim razie znalazłeś serwis Apple Warszawa, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Jako jedni z nielicznych posiadamy technologie i wyspecjalizowanych techników, którzy podejmą się naprawy Twojego komputera. Serwis Apple, który oferujemy jest w stanie naprawić każdy uszkodzony element oraz sprawić, że Twoje urządzenie od Apple będzie działało równie sprawnie, jak przedtem. Nasz MacBook serwis zadba o to, aby Twój sprzęt wrócił do Ciebie najszybciej, jak to tylko możliwe.

Laptopy Gamingowe

Jesteśmy świadomi, jak wysokiej klasy sprzętem jest iMac Pro, w związku z czym podchodzimy do jego naprawy z największym zaangażowaniem. Nie każdy na rynku jest w sanie podołać temu wyzwaniu, jednak my doskonale wiemy, jak to robić. Serwis Apple, który prowadzimy pozwala na dostosowanie oferty do Twoich wymagań oraz sprawną naprawę urządzenia, które wymaga natychmiastowej interwencji. W ramach naszych usług nie tylko zdiagnozujemy Twojego iMaca Pro ale także zaproponujemy najbardziej dogodne rozwiązanie. Nigdy nie pozostawiamy naszych klientów w niewiedzy, dlatego dokładnie tłumaczymy usterkę i proponujemy naprawę, która najbardziej go satysfakcjonuje. Doświadczenie, które posiadamy w naprawie urządzeń Apple pozwoliło nam na zastosowanie rozwiązań, które korzystają z najnowszej technologii.

Serwis laptopów Warszawa- Wysoka jakość -Precyzja- Doświadczenie!

Twój laptop nagle przestał działać? A może w ostatnim znacząco spadła szybkość pracy urządzenia? Bardzo dobrze trafiłeś! Naprawa laptopów Warszawa to Twój najlepszy wybór. Naszą specjalnością jest serwis i naprawa laptopów różnych marek. Posiadamy skuteczne narzędzia do diagnostyki sprzętu komputerowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie bardzo szybko ocenić które konkretnie podzespoły zostały uszkodzone bądź uległy awarii. Serwis laptopów Warszawa Wola to tylko i wyłącznie najlepsi specjaliści w branży, którzy pomogą uratować Twój sprzęt! Nasza firma jako główny priorytet stawia bezpieczeństwo danych zapisanych na laptopie. W przypadku, jeśli awarii ulegnie dysk twardy postaramy się odzyskać z niego jak najwięcej ważnych plików. Serwis laptopow Warszawa oferuje korzystne rozwiązanie, dzięki któremu unikniesz dużo poważniejszych strat.

Co więcej? Do naprawy laptopów wykorzystujemy najwyższej jakości podzespołów, dobieramy je przede wszystkim pod kątem konkretnego modelu komputera oraz Twoich indywidualnych oczekiwań. Wybierając serwis laptopów samsung Warszawa, możesz być pewien, że po naprawie będziesz zaskoczony nie tylko szybkością działania, ale także niezawodnością urządzenia. Profesjonalna i skuteczna naprawa laptopów, to usługa na najwyższym poziomie, skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm z Warszawy i okolic. Potrzebne Ci profesjonalne wsparcie informatyczne? Warszawa naprawa laptopów rzetelna i kompleksowa obsługa IT!

Serwis laptopy Warszawa- rzetelni fachowcy w zasięgu ręki!

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w usuwaniu usterek i awarii oraz dostęp do części zamiennych i podzespołów do laptopów różnych marek m.in. DELL, TOSHIBA, ASUS, ACER czy HP. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdą naprawę wykonujemy precyzyjnie, szybko i solidnie. Warszawa serwis laptopow oferuje swoim Klientom konkurencyjne ceny oraz krótki czas naprawy. Wszystkie zlecenia realizujemy w naszym nowoczesnym serwisie Dillcom- nigdy nie powierzamy sprzętu innym firmom ani osobom trzecim!

Serwis laptopów Warszawa Żoliborz to idealne rozwiązanie, szczególnie jeśli zależy Ci na profesjonalnej naprawie Twojego sprzętu. Odwiedź nasze serwis w Warszawie lub wyślij do nas swój laptop kurierem. Powierzając nam swój komputer, zyskujesz pewność i gwarancję, że będzie on w bezpiecznych rękach. Serwis naprawy laptopów Warszawa świadczy wszystkie usługi kompleksowo i profesjonalnie, gwarantując Klientom m.in.:

 • Szybką diagnozę usterki
 • Bezpłatną wstępną wycenę naprawy urządzenia
 • Kompleksową naprawę od A do Z oraz serwis laptopów różnych marek
 • Fachowe doradztwo i pomoc ze strony doświadczonych ekspertów
 • Atrakcyjne, niskie ceny usług
 • Gwarancję na serwisowany sprzęt

Najczęściej świadczone przez nas usługi serwisowe to:

 • Wymiana matrycy w laptopie
 • Naprawa lub wymiana płyty głównej
 • Wymiana gniazda zasilania i usb
 • Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia
 • Usuwanie wirusów
 • Wymiana dysku
 • Wymiana baterii
 • Wymiana klawiatury
 • Wymiana obudowy
 • Czyszczenie i naprawa laptopów po zalaniu
 • Wymiana zawiasów
 • Odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników
 • Modernizacja sprzętu

Dobry serwis laptopów Warszawa- dlaczego warto korzystać z profesjonalnych serwisów?

Regularne i systematyczne czyszczenie, aktualizacja oprogramowania, korzystanie z ze specjalnych podkładek chłodzących czy wiatraczków- to zabiegi, które nie zawsze wystarczają by uchronić laptop przed awarią! Dlatego tym bardziej konieczna jest wizyta w sprawdzonym serwisie komputerowym. Zastanawiasz się dlaczego warto inwestować w usługi profesjonalistów? Otóż, może się wydawać, że naprawa laptopów u najlepszych specjalistów to zbędny wydatek, aczkolwiek  należy spojrzeć na to z innej strony. Choć kompleksowa usługa profesjonalistów może kosztuje nieco drożej, niż naprawa wykonana w gorszym serwisie, jednak Klient ma pewność, że jego laptop zostanie naprawiony dobrze, a podobne problemy nie powrócą w przyszłości.

Naprawa laptopów Warszawa Bielany to profesjonalny serwis komputerowy, który w porównaniu z innymi, korzysta także oryginalnych części od producentów. Niestety w niektórych serwisach często trafić można na wadliwe podróbki oraz tańsze zamienniki. Pamiętaj, że zastosowanie komponentów gorszej jakości może grozić wystąpieniem kolejnych awarii podczas dalszego użytkowania. Co więcej? Specjalistyczny serwis laptopow Warszawa oprócz naprawy sprzętu oferuje również szereg innych udogodnień dla swoich Klientów. Nasz oferta obejmuje m.in. możliwość odebrania sprzętu prosto ze wskazanego miejsca a także dowóz.

Czym wyróżnia się dobry serwis laptopów?

Serwis laptopow dell Warszawa to idealne miejsce, w którym możesz uzyskać pełną pomoc i wsparcie w kwestii laptopów i komputerów. Korzystając z usług naszego serwisu, możesz być pewien obsługi na najwyższym poziomie! Niestety tanie serwisy komputerowe, często nie uwzględniają wysokiej kultury osobistej, przez co zgłaszający się ze swoim problemem nie otrzymują żadnych informacji na temat tego, co było przyczyną usterki. Stawiając na serwis laptopów asus Warszawa, otrzymasz wszystkie obszerne informacje tego, co zaszło podczas wypadku w Twoim komputerze. Dzięki temu dobrze zrozumiesz, na czym polegała dana usterka. Serwis komputerowy Dillcom jest zawsze dostępny telefonicznie, dzięki czemu każdy Klient ma możliwość sprawdzenia, na jakim etapie stoi realizacja jego zamówienia. Jeśli szukasz serwisu kompetentnego, warto skorzystać z oferty serwis laptopów Warszawa Żoliborz, która jest nie tylko kompleksowa, ale i atrakcyjna pod względem stosunku ceny do otrzymanej pomocy i jej jakości!

Serwis laptopów Dell Warszawa- dlaczego warto zlecić naprawę komputera serwisowi informatycznemu?

Dlaczego warto zlecić naprawę komputera doświadczonemu serwisowi? Problemy z nieprawidłowym działaniem komputerów i laptopów dotykają praktycznie każdego użytkownika. Choć niektóre z nich jesteśmy w stanie rozwiązać sami, inne często wychodzą poza zakres naszej wiedzy i umiejętności. W sytuacji, kiedy nie umiesz sam rozwiązać usterki, najlepszym rozwiązaniem jest wybór sprawdzonego serwisu komputerowego- Warszawa serwis laptopów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oszczędzisz nie tylko czas, ale i nerwy.

Uszkodzony dysk? Z pomocą przychodzi serwis komputerowy. Uszkodzenia dysków to jedne z najczęściej spotykanych problemów zarówno w komputerach, jak i laptopach. Głównym tego powodem jest to, iż dysk komputerowy często wymaga działań profesjonalistów, którzy będą w stanie zdiagnozować dane uszkodzenie (programowe bądź logiczne). Rzecz jasna, każdy przypadek jest indywidulany, dlatego koszt potrafi się wahać od kilkunastu złotych do nawet kilku tysięcy złotych (w przypadku bardzo zaawansowanych uszkodzeń). Jednak, jeśli interesuje Cię profesjonalny serwis laptopów Warszawa opinie specjalistów są tutaj niezbędne, ponieważ dzięki nim będziesz wiedział na czym stoisz!

Utraciłeś dane zapisane na dyskach twardych? Możemy Ci pomóc. Posiadamy własne laboratorium, w którym możemy odzyskać dane z Twoich urządzeń. Dysponujemy licencjonowanym i najlepszym na rynku oprogramowaniem oraz sprzętem. Nasza oferta to m.in. odzyskiwanie danych z dysków HDD, SSD, macierzy RAID i NAS, z serwera, pendrive, kart pamięci czy telefonów. Pamiętaj, jeśli inny serwis nie spełnił Twoich oczekiwań, to my na pewno zrobimy wszystko żeby to nadrobić. Dla nas naprawa laptopów to nie tylko praca, ale także hobby. Do każdego zadania podchodzimy indywidulanie i z pełnym zaangażowaniem.

Obsługa informatyczna firm? Nasz serwis też się tym zajmuje! Naprawa laptopów Warszawa Wola to oferta skierowana zarówno do osób fizycznych, jak i dla firm, które mogą również liczyć na wsparcie techniczne. Taka pomoc jest szczególnie ważna, kiedy firma liczy kilkanaście czy kilkadziesiąt sprzętów komputerowych. Dillcom oferuje wsparcie informatyczne dla firm, które jest niezwykle ważne, gdyż dzięki niemu zapewniamy nieprzerwane działanie pracowników.

Pomoc sprawdzonego serwisu jest jak widać niezbędna w wielu wypadkach! Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz firmę, warto postawić na profesjonalny serwis komputerowy, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy zarówno z laptopami, jak i komputerami stacjonarnymi. Dzięki nam szybko otrzymasz w pełni działający sprzęt, który będzie służył Ci nadal do nauki, pracy, rozrywki czy po prostu przeglądania internetu. Nie czekaj na rozwój problemu, tylko umów się na wizytę w naszym serwisie!

Serwis laptopów Warszawa Bielany- dlaczego my?

Serwisujemy wszystkie rodzaje i typy laptopów, więc bez problemu zreperujemy i Twój. Będziesz zaskoczony, jak wspaniale można przyśpieszyć działanie komputera. Jeśli nadal zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z naszych usług, powinieneś wiedzieć, że:

 • Inteligentni i rzetelni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem naprawią każdą usterkę Twojego laptopa
 • Naprawa zostanie wykonana w nowoczesnym i profesjonalnie wyposażonym serwisie
 • Testowanie Twojego komputera rozpoczniemy natychmiast o dostarczeniu go do serwisu
 • Korzystamy z najlepszej jakości sprzętu
 • Wszelkie Twoje dane traktujemy jako prywatne i poufne
 • Po każdej naprawie otrzymasz od nas kompletną dokumentację dotyczącą przeprowadzonej naprawy
 • W naszym serwisie zawsze możesz liczyć na miłą i sympatyczną obsługę
 • Na każdą naprawę udzielamy gwarancji
 • Specjalnie dla Ciebie zapewniliśmy możliwość wysyłki sprzętu bezpośrednio do naszego serwisu
 • Działamy tak szybko, jak to jest tylko możliwe

Serwis laptopów Toshiba Warszawa to doświadczeni pracownicy, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę. To osoby, które pasjonują się elektroniką, dzięki czemu każda usterka zostaje bardzo szybko wykryta. Gwarantujemy Państwu najlepsze rozwiązania, a przede wszystkim skuteczną naprawę laptopów! Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że warto nam zaufać. Zapraszamy serdecznie.

 

Proces naprawy

Poniższa animacja zaprezentuje Państwu jak przebiega od A do Z naprawa urządzenia w firmie Dillcom

1
Pozostawienie urządzenia
(Punkt odbioru / Kurier)
2
Diagnoza
48h od pozostawienia
3
Kontakt z klientem
( Akceptaja naprawy )
4
Naprawa urządzenia
5
Przygotowanie
do wydania
6
Odbiór urządzenia

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

  Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

  Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.