Serwis laptopów

Wraz z rozwojem laptopy osiągnęły swój szczyt popularności. Są nie tylko wydajne, ale praktyczne ze względu na swoje rozmiary, dlatego tak często decydujemy się na ich zakup. Niestety jest to sprzęt, który również może ulec usterce, dlatego wychodzimy z pomocą naprzeciw i prowadzimy profesjonalny serwis laptopów. Zajmiemy się każdą usterką Twojego przenośnego urządzenia: nie ważne czy uległ wypadkowi w podróży, podczas pracy czy masz problem z oprogramowaniem. Jesteśmy po to, żeby spełniać Twoje oczekiwania niezależnie od rodzaju awarii, jaka wystąpiła. Naprawa laptopów Warszawa – Przebieg naprawy przebiega szybko ze względu na zdobyte doświadczenie oraz system punktów odbioru ułatwiających współpracę.

ikonka5

Darmowa diagnoza

w 48h godzin

ikonka6

Dojazd na terenie

całej warszawy

ikonka7

Korzystamy z podzespołów

najwyższej jakości

Dziś komputery przenośne swoimi możliwościami bez problemu dorównują nawet bardzo mocnym urządzeniom stacjonarnym. Jednocześnie laptopy w ogóle nie straciły na mobilności. Doskonale nadają się do pracy w terenie, zabawy, nauki, programowania i wielu innych rzeczy. Niestety, choć są coraz nowocześniejsze, to nie jest to sprzęt całkowicie niezawodny. Awarie zdarzają się we wszystkich laptopach, niezależnie od marki, modelu oraz półki cenowej. Jednak zazwyczaj są to drobne usterki, które można bez problemu usunąć bez ponoszenia wysokich kosztów.

Nasza firma z Warszawy może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w zakresie naprawy laptopów, zespołem profesjonalnych pracowników oraz specjalistycznym zapleczem serwisowym. Jeśli mieszkasz na terenie stolicy, np. na Bielanach, możemy zaproponować usługę dojazdu pod wskazany adres i odbioru komputera. W przeciągu maksymalnie 48 godzin wykonamy kompleksową diagnozę i skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów serwisu. U nas naprawa laptopa jest zawsze szybka, tania i profesjonalna, czego potwierdzeniem jest udzielana przez nas gwarancja.

Naprawa laptopów Warszawa Bielany

Podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia serwisowego. Najczęstsze problemy, z jakimi się spotykamy praktycznie każdego dnia, to m.in.:

 • wymiana uszkodzonej matrycy,
 • naprawa portów ładowania lub USB,
 • wymiana klawiatury po zalaniu lub pękniętej obudowy,
 • modernizacja sprzętu, w tym np. wymiana procesora czy dołożenie kości pamięci RAM,
 • wymiana uszkodzonej taśmy lub zawiasów matrycy,
 • instalacja świeżej kopii systemu operacyjnego,
 • usuwanie wirusów i zabezpieczanie komputera na przyszłość.

Nasz warszawski serwis zajmuje się zarówno klasycznymi laptopami, jak i netbookami, ultrabookami czy sprzętem gamingowym, w tym marki Samsung, Lenovo oraz HP. Zapraszamy również właścicieli urządzeń Apple. Dzięki nam naprawienie uszkodzonego MacBooka będzie opłacalne. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości części zamiennych i dysponujemy specjalistycznymi narzędziami do serwisowania tych urządzeń.

Zapraszamy do kontaktu – diagnoza usterki jest darmowa i niezobowiązująca!

Jakie urządzenia naprawisz
w naszym serwisie

Laptop-notebook-

Laptop (notebook)

Netbook

Netbook

Utrabook

Ultrabook

2_w_1

2 w 1

MacBook

Macbook

Komputer_Gamingowy (1)
Nowość

Laptop Gamingowy

od 100zł

Wymiana matrycy

149zł

Konserwacja

0zł

Diagnoza

Zakres naprawy

Wymiana matrycy
od 100 zł
Naprawa podświetlania matrycy
od 80 zł
Wymiana / Naprawa zawiasów
od 100 zł
Wymiana / naprawa obudowy, klapy matrycy
od 150 zł
Wymiana taśmy matrycy
od 100 zł
Wymiana gniazd USB, Jack, HDMI, LAN
od 120 zł
Czyszczenie laptopa po zalaniu
od 100 zł
Wymiana klawiatury
od 50 zł
Wymiana / Naprawa touchpada
od 100 zł
Naprawa / Wymiana gniazda zasilającego
od 150 zł
Naprawa układu ładowania baterii
od 150 zł
Wymiana kontrolera
od 150 zł
Naprawa zasilaczy
od 30 zł
Wymiana uszkodzonych przewodów zasilających
od 30 zł
Czyszczenie po przegrzaniu
od 150 zł
Wymiana past termoprzewodzących, thermopadów
od 120 zł
Wymiana wentylatora
od 120 zł
Wymiana radiatora
od 120 zł
Wymiana czujnika temperatury
od 130 zł
Wymiana karty graficznej
od 350 zł
Naprawa płyty głównej
od 180 zł
Naprawa scieżek na płycie głownej
od 150 zł
Programowanie BIOS
od 280 zł
Usuwanie hasła BIOS
od 50 zł
Wymiana kamery internetowej
od 80 zł
Wymiana mikrofonu, głosników
od 100 zł
Wymiana podzespołów
od 50 zł
Instalacja systemu operacyjnego
150 zł
Naprawa systemu operacyjnego
od 60 zł
Instalacja programów użytkowych
od 50 zł
Odzyskiwanie / Zgranie danych
od 80 zł
Usuwanie złośliwego oprogramowania
od 80 zł
Usuwanie hasła do system
od 100 zł
ikonka1

Jakość

Od prostej rozmowy telefonicznej, do każdej przeprowadzanej naprawy.

ikonka2

Zaufanie

Wypływające z pasji do elektroniki, docenione przez tysiące klientów.

ikonka3

Dostępność

Innowacyjny system punktów odbioru, przekładający się na efektywność.

ikonka4c

Zróżnicowanie

Dwa zespoły serwisowe, pozwalające na naprawę każdego urządzenia.

Serwis komputerów
gamingowych

Nasi eksperci pomogą w naprawie lub złożeniu Twojego wymarzonego Sprzętu Gamingowego. Posiadamy wiedzę, pasję oraz niezbędne doświadczenie! Sprawdź stronę Dillcom Gaming!

Strona w budowie czytaj więcej

Serwis laptopów

Nasz serwis laptopów znajduje się tam, gdzie akurat go potrzebujesz. Poza naprawą zajmujemy się również konserwacją laptopów: sprawnie przeprowadzimy czyszczenie laptopa po zalaniu lub zwyczajnie wtedy, gdy chcesz żeby wyglądał jak nowy. Każdego dnia mierzymy się z ekstremalnymi przypadkami, które wciąż motywują nas do rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia. Serws laptopów Bielany jest bliżej niż myślisz.

Laptop (Notebook)

Notebook towarzyszy wielu z nas każdego dnia jako podstawowy komputer. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest jego bezawaryjna praca, dlatego każda naprawa jest dla nas priorytetowa. Robimy wszystko, aby uszkodzony sprzęt powrócił do normalnego trybu pracy w jak najkrótszym czasie. Serwis Lenovo, serwis Acer a także wielu innych marek jest w naszej ofercie standardową usługą. Niesprawna bateria, uszkodzony ekran lub problemy z systemem chłodzenia nie stanowią dla nas przeszkody, ponieważ te naprawy wykonujemy nie tylko szybko ale profesjonalnie.

Netbook

Szybka praca i niewielkie gabaryty to zdecydowana zaleta netbooków, które są idealnym narzędziem do pracy, szczególnie tej niewymagającej dużej mocy obliczeniowej. W ramach swojej działalności naprawimy Twój sprzęt, odzyskamy cenne dane lub przeprowadzimy jego konserwację, kiedy nie spełnia on Twoich oczekiwań. Prowadzimy serwis Toshiba, Lenovo, HP a także innych marek. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie, dlatego serwis komputerowy Warszawa Bielany jest przygotowany na najtrudniejsze wyzwania. Zarówno uszkodzenia hardware, jak i software, nie stanowią dla nas zaskoczenia.

Ultrabook

Tak, jak Twój ultrabook szybko pracuje, tak my dołożymy wszelkich starań aby naprawa przebiegła równie szybko i skutecznie. Odzyskamy dla Ciebie utracone dane, rozwiążemy problemy z dyskiem lub wymienimy baterię. Naprawa laptopów jest główną gałęzią naszej działalności, dlatego posiadamy doświadczenie i wprawę niezbędną w serwisie urządzeń przenośnych. Prowadzimy Lenovo serwis, Acer, Samsung a także wszelkich marek, które w swojej ofercie posiadają ultrabooki. Zaufaj nam i przekonaj się, jak szybko potrafimy pracować abyś odzyskał swój sprzęt w stanie gotowym do równie szybkiej pracy.

Urządzenia 2 w 1

Urządzenia 2 w 1 są niekwestionowaną wygodą, szczególnie jeśli używamy naszego komputera nie tylko do pracy. Jeśli zdarzyło Ci się go uszkodzić możesz odetchnąć z ulgą, ponieważ prowadzimy serwis Lenovo, serwis Dell, serwis HP oraz wielu innych firm, które w swojej ofercie posiadają komputery 2 w 1. Z łatwością wymienimy uszkodzony ekran, naprawimy klawiaturę bądź pozbędziemy się problemów z systemem. Niezależnie od wielkości uszkodzenia w pełni wykorzystamy swoją wiedzę, aby Twoje urządzenie działało tak sprawnie, jak przedtem.

MacBook

Przeraża Cię długi czas oczekiwania oraz koszty naprawy Twojego MacBooka? W takim razie znalazłeś serwis Apple Warszawa, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Jako jedni z nielicznych posiadamy technologie i wyspecjalizowanych techników, którzy podejmą się naprawy Twojego komputera. Serwis Apple, który oferujemy jest w stanie naprawić każdy uszkodzony element oraz sprawić, że Twoje urządzenie od Apple będzie działało równie sprawnie, jak przedtem. Nasz MacBook serwis zadba o to, aby Twój sprzęt wrócił do Ciebie najszybciej, jak to tylko możliwe.

Laptopy Gamingowe

Jesteśmy świadomi, jak wysokiej klasy sprzętem jest iMac Pro, w związku z czym podchodzimy do jego naprawy z największym zaangażowaniem. Nie każdy na rynku jest w sanie podołać temu wyzwaniu, jednak my doskonale wiemy, jak to robić. Serwis Apple, który prowadzimy pozwala na dostosowanie oferty do Twoich wymagań oraz sprawną naprawę urządzenia, które wymaga natychmiastowej interwencji. W ramach naszych usług nie tylko zdiagnozujemy Twojego iMaca Pro ale także zaproponujemy najbardziej dogodne rozwiązanie. Nigdy nie pozostawiamy naszych klientów w niewiedzy, dlatego dokładnie tłumaczymy usterkę i proponujemy naprawę, która najbardziej go satysfakcjonuje. Doświadczenie, które posiadamy w naprawie urządzeń Apple pozwoliło nam na zastosowanie rozwiązań, które korzystają z najnowszej technologii.

Proces naprawy

Poniższa animacja zaprezentuje Państwu jak przebiega od A do Z naprawa urządzenia w firmie Dillcom

1
Pozostawienie urządzenia
(Punkt odbioru / Kurier)
2
Diagnoza
48h od pozostawienia
3
Kontakt z klientem
( Akceptaja naprawy )
4
Naprawa urządzenia
5
Przygotowanie
do wydania
6
Odbiór urządzenia

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

  Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

  Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.