Serwis laptopów

Wraz z rozwojem laptopy osiągnęły swój szczyt popularności. Są nie tylko wydajne, ale praktyczne ze względu na swoje rozmiary, dlatego tak często decydujemy się na ich zakup. Niestety jest to sprzęt, który również może ulec usterce, dlatego wychodzimy z pomocą naprzeciw i prowadzimy profesjonalny serwis laptopów. Zajmiemy się każdą usterką Twojego przenośnego urządzenia: nie ważne czy uległ wypadkowi w podróży, podczas pracy czy masz problem z oprogramowaniem. Jesteśmy po to, żeby spełniać Twoje oczekiwania niezależnie od rodzaju awarii, jaka wystąpiła. Naprawa laptopów Warszawa - Przebieg naprawy przebiega szybko ze względu na zdobyte doświadczenie oraz system punktów odbioru ułatwiających współpracę.

Watch icon

Darmowa diagnoza

w 48h godzin

Ikona pinezki

Dojazd na terenie

całej warszawy

Badge icon

Korzystamy z podzespołów

najwyższej jakości

Jakie urządzenia naprawisz w naszym serwisie

Notebook icon

Laptop (notebook)

Netbook icon

Netbook

Ultrabook icon

Ultrabook

2 in 1 computer icon

2 w 1

Macbook icon

Macbook

nowość
Gaming keyboard icon

Laptop Gamingowy

od 100zł

Wymiana matrycy

149zł

Konserwacja

0zł

Diagnoza

Zakres naprawy

Wymiana matrycy
od 100 zł
Naprawa podświetlania matrycy
od 80 zł
Wymiana / Naprawa zawiasów
od 100 zł
Wymiana / naprawa obudowy, klapy matrycy
od 150 zł
Wymiana taśmy matrycy
od 100 zł
Wymiana gniazd USB, Jack, HDMI, LAN
od 120 zł
Czyszczenie laptopa po zalaniu
od 100 zł
Wymiana klawiatury
od 50 zł
Wymiana / Naprawa touchpada
od 100 zł
Apple logo
Samsung logo
HP logo
Dell logo
Lenovo logo
Star icon

Jakość

Od prostej rozmowy telefonicznej, do każdej przeprowadzanej naprawy.

Heart icon

Zaufanie

Wypływające z pasji do elektroniki, docenione przez tysiące klientów.

Aim icon

Dostępnosć

Innowacyjny system punktów odbioru, przekładający się na efektywność.

Nine circles grid icon

Zróżnicowanie

Dwa zespoły serwisowe, pozwalające na naprawę każdego urządzenia.

Serwis komputerów
gamingowych

Nasi eksperci pomogą w naprawie lub złożeniu Twojego wymarzonego Sprzętu Gamingowego. Posiadamy wiedzę, pasję oraz niezbędne doświadczenie! Sprawdź stronę Dillcom Gaming!

Serwis laptopów

Nasz serwis laptopów znajduje się tam, gdzie akurat go potrzebujesz. Poza naprawą zajmujemy się również konserwacją laptopów: sprawnie przeprowadzimy czyszczenie laptopa po zalaniu lub zwyczajnie wtedy, gdy chcesz żeby wyglądał jak nowy. Każdego dnia mierzymy się z ekstremalnymi przypadkami, które wciąż motywują nas do rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia. Serws laptopów Bielany jest bliżej niż myślisz.

Laptop (Notebook)

Notebook towarzyszy wielu z nas każdego dnia jako podstawowy komputer. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest jego bezawaryjna praca, dlatego każda naprawa jest dla nas priorytetowa. Robimy wszystko, aby uszkodzony sprzęt powrócił do normalnego trybu pracy w jak najkrótszym czasie. Serwis Lenovo, serwis Acer a także wielu innych marek jest w naszej ofercie standardową usługą. Niesprawna bateria, uszkodzony ekran lub problemy z systemem chłodzenia nie stanowią dla nas przeszkody, ponieważ te naprawy wykonujemy nie tylko szybko ale profesjonalnie.

Netbook

Szybka praca i niewielkie gabaryty to zdecydowana zaleta netbooków, które są idealnym narzędziem do pracy, szczególnie tej niewymagającej dużej mocy obliczeniowej. W ramach swojej działalności naprawimy Twój sprzęt, odzyskamy cenne dane lub przeprowadzimy jego konserwację, kiedy nie spełnia on Twoich oczekiwań. Prowadzimy serwis Toshiba, Lenovo, HP a także innych marek. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie, dlatego serwis komputerowy Warszawa Bielany jest przygotowany na najtrudniejsze wyzwania. Zarówno uszkodzenia hardware, jak i software, nie stanowią dla nas zaskoczenia.

Ultrabook

Tak, jak Twój ultrabook szybko pracuje, tak my dołożymy wszelkich starań aby naprawa przebiegła równie szybko i skutecznie. Odzyskamy dla Ciebie utracone dane, rozwiążemy problemy z dyskiem lub wymienimy baterię. Naprawa laptopów jest główną gałęzią naszej działalności, dlatego posiadamy doświadczenie i wprawę niezbędną w serwisie urządzeń przenośnych. Prowadzimy Lenovo serwis, Acer, Samsung a także wszelkich marek, które w swojej ofercie posiadają ultrabooki. Zaufaj nam i przekonaj się, jak szybko potrafimy pracować abyś odzyskał swój sprzęt w stanie gotowym do równie szybkiej pracy.

Urządzenia 2 w 1

Urządzenia 2 w 1 są niekwestionowaną wygodą, szczególnie jeśli używamy naszego komputera nie tylko do pracy. Jeśli zdarzyło Ci się go uszkodzić możesz odetchnąć z ulgą, ponieważ prowadzimy serwis Lenovo, serwis Dell, serwis HP oraz wielu innych firm, które w swojej ofercie posiadają komputery 2 w 1. Z łatwością wymienimy uszkodzony ekran, naprawimy klawiaturę bądź pozbędziemy się problemów z systemem. Niezależnie od wielkości uszkodzenia w pełni wykorzystamy swoją wiedzę, aby Twoje urządzenie działało tak sprawnie, jak przedtem.

MacBook

Przeraża Cię długi czas oczekiwania oraz koszty naprawy Twojego MacBooka? W takim razie znalazłeś serwis Apple Warszawa, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Jako jedni z nielicznych posiadamy technologie i wyspecjalizowanych techników, którzy podejmą się naprawy Twojego komputera. Serwis Apple, który oferujemy jest w stanie naprawić każdy uszkodzony element oraz sprawić, że Twoje urządzenie od Apple będzie działało równie sprawnie, jak przedtem. Nasz MacBook serwis zadba o to, aby Twój sprzęt wrócił do Ciebie najszybciej, jak to tylko możliwe.

Laptopy Gamingowe

Jesteśmy świadomi, jak wysokiej klasy sprzętem jest iMac Pro, w związku z czym podchodzimy do jego naprawy z największym zaangażowaniem. Nie każdy na rynku jest w sanie podołać temu wyzwaniu, jednak my doskonale wiemy, jak to robić. Serwis Apple, który prowadzimy pozwala na dostosowanie oferty do Twoich wymagań oraz sprawną naprawę urządzenia, które wymaga natychmiastowej interwencji. W ramach naszych usług nie tylko zdiagnozujemy Twojego iMaca Pro ale także zaproponujemy najbardziej dogodne rozwiązanie. Nigdy nie pozostawiamy naszych klientów w niewiedzy, dlatego dokładnie tłumaczymy usterkę i proponujemy naprawę, która najbardziej go satysfakcjonuje. Doświadczenie, które posiadamy w naprawie urządzeń Apple pozwoliło nam na zastosowanie rozwiązań, które korzystają z najnowszej technologii.

Proces naprawy

Poniższa animacja zaprezentuje Państwu jak przebiega od A do Z naprawa urządzenia w firmie Dillcom

1
Pozostawienie urządzenia
(Punkt odbioru / Kurier)
2
Diagnoza
48h od pozostawienia
3
Kontakt z klientem
( Akceptaja naprawy )
6
Odbiór urządzenia
5
Przygotowanie
do wydania
4
Naprawa urządzenia

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 81/85 lok. 6

01-836 Warszawa

Godziny Otwarcia

09:00 - 19:00

To pole nie może być puste
Numer musi zawierać minimum 4 cyfry
Dodaj treść wiadomości