Serwis komputerowy Warszawa

Jesteśmy profesjonalnym serwisem komputerowym,

naprawimy każdą usterkę.

ikonka5

Darmowa diagnoza

w 48h godzin

ikonka6

Dojazd na terenie

całej warszawy

ikonka7

Korzystamy z podzespołów

najwyższej jakości

Naprawiamy każde możliwe urządzenie

 • Komputer osobisty PC
 • Laptop
 • All in One
 • 2 w 1
 • Netbook
 • Macbook
 • iMac
Serwis komputerów

Nieodłącznym elementem życia zawodowego większości Europejczyków jest komputer. Ponadto za jego pomocą spędzamy czas wolny. Oglądanie filmów, słuchanie muzyki, czy czytanie newsów na ekranie laptopa lub stacjonarnego komputera zajmuje nam dużo czasu. Tego typu urządzenia elektroniczne składają się z wielu podzespołów i delikatnych elementów, które mogą ulec zniszczeniu.

Nasz serwis komputerowy w Warszawie podejmie się naprawy każdego sprzętu. Bez względu na rodzaj usterki, z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do problemu. Oferta Dillcom to kompleksowa naprawa komputerów w Warszawie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby na Bielanach lub kontaktu telefonicznego z serwisem w celu odbioru sprzętu z dowolnego miejsca.

Naprawa komputerów Warszawa Bielany

Choć urządzenia elektroniczne są coraz bardziej nowoczesne, a ich podzespoły wytrzymałe, każdy sprzęt ulega z czasem zużyciu lub wymaga wymiany poszczególnych elementów. Dzięki nam naprawa komputera będzie szybka i trwała. Nasz serwis zatrudnia doświadczonych fachowców, co gwarantuje, że Państwa komputery są w dobrych rękach!

Wśród najczęściej zgłaszanych usterek komputerów wyróżniamy między innymi:

 • uszkodzoną płytę główną, do której zamontowane są wszystkie podzespoły urządzenia. Jej zepsucie może spowodować, że cały komputer przestanie działać,
 • awarię zasilacza. Nasi profesjonaliści sprawdzają problem przy pomocy montażu zasilacza z innego komputera, dzięki czemu doskonale diagnozują usterkę i odpowiednio ją reperują,
 • przegrzewające się podzespoły. Zbyt głośne chodzenie wiatraków może oznaczać potrzebę wykonania konserwacji urządzenia poprzez dokładne czyszczenie i wymianę pasty termoprzewodzącej,
 • wadliwą kartę graficzną, której samodzielna diagnoza jest bardzo trudna. Doświadczenie naszych ekspertów pozwala na jej naprawę. Coraz częściej nowoczesna, bardziej rozbudowana grafika w grach komputerowych powoduje przegrzanie się komputerów,
 • problemy z pamięcią operacyjną RAM mogą powodować nie włączanie się komputera.

Serwis Lenovo Warszawa

Nasz serwis naprawy komputerów na warszawskich Bielanach to profesjonalny i doświadczony zespół pełen pasji, który do każdego problemu podchodzi ze stuprocentowym zaangażowaniem. Poza wyżej wymienionymi usterkami zajmujemy się również między innymi: szeroko pojętnym czyszczeniem komputera, naprawą wszelkich podzespołów bazowych oraz serwisem oprogramowania.

Wszystkie usługi zostały opisane w poszczególnych zakładkach na naszej stronie internetowej. Prosimy o wybranie urządzenia, którego dotyczy Państwa problem i zapoznaniem się z naszą ofertą. Specjalizujemy się w reperowaniu komputerów stacjonarnych i gamingowych, laptopów Lenovo, iMaców, oraz Mac mini.

Na stronie znajduje się także cennik poszczególnych usług. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też ostateczna cena zostanie podane po dokładnej i rzetelnej diagnozie usterki.

W przeciągu 48. godzin od otrzymania urządzenia zdiagnozujemy problem, który z Państwem przedyskutujemy. Następnie szybko i skutecznie naprawimy komputer i zaprosimy Państwa po odbiór.

W razie jakichkolwiek wątpliwości czekamy na Państwa w naszym serwisie w Warszawie. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy także mailowo lub telefonicznie.

Profesjonalna naprawa komputerów Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową naprawę oraz serwis laptopów i komputerów stacjonarnych w bardzo konkurencyjnych cenach na rynku! Co więcej? Zachowujemy wszelkie standardy, które wymagane są podczas naprawy komputerów. Nasz serwis komputerowy Warszawa może pochwalić się wyspecjalizowanym, nowoczesnym laboratorium, które potrafi szybko i skutecznie zdiagnozować każdą usterkę bądź uszkodzenie. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, bowiem dzięki temu możemy Państwu przedstawić rzetelną wycenę naszej usługi. Jeśli interesuje Cię naprawa komputerów Warszawa Bielany jest dla Ciebie strzałem w 10! Dla naszych doświadczonych i wykfalifikowanych pracowników naprawa laptopów jest chlebem powszednim. Nasi fachowcy codziennie rozwiązują problemy sprzętowe mieszkańców Warszawy oraz okolic.

Zastanawiasz się jakie marki laptopów i komputerów naprawiamy? Serwis komputerowy oferuje naprawę sprzętu producentów znanych marek takich jak:

 • Asus
 • Acer
 • Dell
 • Lenovo
 • Samsung
 • Toshiba
 • Sony
 • Intel
 • Oraz wiele innych

Dobry serwis komputerowy Warszawa

Oczywiście jasną rzeczą jest, iż obecnie na rynku działa bardzo wiele serwisów komputerowych. Dlatego tym bardziej zalecamy, aby wybierać tylko i wyłącznie sprawdzonych specjalistów, informatyków, którzy posiadają obszerne i wieloletnie doświadczenie w naprawach. Śmiało i z całą pewnością możemy stwierdzić, iż nasz serwis komputerowy jest dzisiaj jednym z najlepszych! Doskonale świadczy o tym ogromna liczba zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów a tym samym naprawionych komputerów i laptopów. Dillcom stawia przede wszystkim na jakość i precyzję obsługi!

Serwis komputerowy Warszawa Wola- jak przebiega naprawa komputerów?

Zastanawiasz się jak wygląda naprawa komputerów i laptopów w naszym profesjonalnym serwisie? Warto zaznaczyć, iż doświadczeni fachowcy w pierwszej kolejności wykrywają usterkę, gdyż dzięki temu można w późniejszym etapie przedsięwziąć kolejne kroki oraz podjąć właściwą decyzję o sposobie realizacji danego zadania. Powinieneś mieć jednak na uwadze, że naprawa komputera bardzo często wiąże się z wymianą konkretnych podzespołów, bowiem awarii często ulegają takie podzespoły jak:

 • Dysk twardy
 • Karta graficzna
 • Płyta główna
 • Procesor
 • Pamięć Ram
 • System chłodzenia
 • Zasilacz
 • Kontrolery na płycie głównej
 • Oraz wiele innych modułów i podzespołów

Naprawa komputera Warszawa - Dillcom - sprawdzony serwis notebooków w Warszawie i okolicach

Czy wiesz, że stanowimy jedyny serwis notebooków, który posiada 100% zadowolonych klientów? Co więcej? Zatrudniamy tylko i wyłącznie kompetentnych informatyków oraz oferujemy naprawdę atrakcyjne ceny! U nas naprawa notebooków możliwa jest już nawet w kilka godzin, zależnie od rodzaju i rozmiaru danego uszkodzenia. Należy podkreślić, iż najważniejszą rzeczą w trakcie naprawy jest zlokalizowanie usterki. Naprawa laptopów w tym przypadku wymaga poświęcenia czasu, bowiem jest ona bardziej skomplikowana.

O czym warto pamiętać? To, że jeśli serwis źle zdiagnozuje usterkę, może uszkodzić całkowicie podzespoły do tego stopnia, iż naprawa może okazać się praktycznie niemożliwa. W tej sytuacji jedynym rozwiązaniem pozostanie całkowita wymiana sprzętu na nowy. Dlatego też serwis komputerowy Warszawa Bielany jest wyposażony nie tylko w nowoczesne i profesjonalne laboratorium, ale również w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz posiada wykwalifikowanych pracowników, informatyków!

Serwis laptopów i naprawa komputerów

Jeśli Twój komputer nie włącza się, a ekran nie reaguje na polecenia, bądź z wnętrza laptopa czy komputera wydobywają się dziwne dźwięki- jest to sygnał, iż najprawdopodobniej konieczna jest wizyta w serwisie laptopów lub komputerów PC. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewny że otrzymasz lepsze rozwiązanie w postaci kompleksowej naprawy niż wymiana sprzętu na nowy. Warszawa serwis komputerowy dokłada wszelkich starań, aby nie utracić żadnych danych, które zawarte są na twoim komputerze.

Co istotne? Dbamy również o to, aby realizacja naprawy przebiegła jak najszybciej, aczkolwiek musisz mieć na uwadze, że zdarzają się również sytuacje kiedy konieczne jest pozyskanie nowych podzespołów lub modułów, co może się przełożyć na nieznaczne wydłużenie czasu naprawy. Zaglądając w cennik naszych usług komputerowych, możecie Państwo ocenić sami jak bardzo szerokimi możliwościami napraw dysponują nasi serwisanci!

Precyzyjne czyszczenie laptopa- dlaczego jest tak bardzo ważne?

Co warto mieć na uwadze? To, iż od czasu do czasu powinno przeprowadzać się czyszczenie laptopa od wewnątrz! W tym przypadku nie wystarczy samo wydmuchanie brudu za pomocą sprężonego powietrza, używanie do tego celu odkurzacza. Czyszczenie laptopa jest bardzo złożonym procesem, który polega na wymianie specjalnej pasty termo- przewodzącej, która jest odpowiedzialna za skuteczne i efektywne chłodzenie procesora w laptopie.

Czyszczenie laptopów w Dillcom wykonujemy podczas każdej naprawy serwisowej. Należy pamiętać, iż jeśli komputer nie był czyszczony przez dłuższy czas, jego użytkownik z całą pewnością odczuje znaczną różnicę w jego działaniu. Zadajesz sobie pytanie co jeszcze możesz zrobić, aby przyśpieszyć działanie swojego komputera? Zalecamy, aby przede wszystkim zastanowić się nad wymianą dysku twardego na nowy i szybszy. W szczególności polecamy nowe dyski SSD, które również posiadamy w naszej ofercie! Warto dodać, iż dyski SSD pracują zarówno pod kontrolą komputerów stacjonarnych jak i laptopów.

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest układ chłodzenia, bowiem jeśli jest on niewydolny może stać się przyczyną nieprawidłowego działania urządzenia. Powinieneś wiedzieć, że zarówno procesor, płyta główna jak i dyski twarde są w stanie nagrzać się do bardzo wysokich temperatur, co może skutkować ich trwałym uszkodzeniem! Naprawa komputerów Warszawa Wola zawsze bardzo dokładnie analizuje pracę wszystkich, poszczególnych podzespołów. Dzięki temu można w łatwy sposób znaleźć słabe punkty, między innymi: ulegające przegrzewaniu się kości pamięci RAM. W takim przypadku zalecamy modernizację komputera lub laptopa, wymianę całego wadliwego systemu oraz instalację nowych części komputerowych.

Pamiętaj, wybierając serwis komputerowy Warszawa zyskujesz pewność i gwarancje profesjonalnej, szybkiej i skutecznej naprawy sprzętu!

Warszawa serwis komputerowy - wysoka jakość kompleksowych usług

Wszystkie nasze usługi są kompleksowe- zajmujemy się wszystkim, nie ograniczamy się do naprawy tylko poważnych usterek. Nasz dobry serwis komputerowy Warszawa przeprowadza gruntowne przeglądy wszystkich podzespołów oraz analizuje ich pracę. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy informować klientów o wszelkich możliwych rozwiązaniach a także o czyhających niebezpieczeństwach w przyszłości. Zapewniamy szybką realizację zleceń naprawy, miłą obsługę oraz niskie i konkurencyjne ceny dla mieszkańców Warszawy i okolic!

Jeśli chcesz poznać szczegółową cenę naprawy- skontaktuj się z nami już dziś lub przyjdź do nas ze swoim urządzeniem! Oferujemy także dojazd do klientów. Serwis komputerowy Warszawa do świetne rozwiązanie dla Ciebie, zapoznaj się z nasza ofertą i powierz specjalistom naprawę swojego komputera lub laptopa. Dillcom przeprowadzi skuteczną naprawę, dzięki czemu twój sprzęt będzie działał prawidłowo jeszcze przez wiele lat!

Wybierz swoje urządzenie

Wybierz swoje urządzenie aby przejść do podstrony opisującej dany rodzaj rozwiązań

Naprawa komputera

Komputer osobisty (PC)

Serwis Lenovo Warszawa

Laptop

Strona w budowie
Naprawa komputera Warszawa

Komputer gamingowy

Proces naprawy

Poniższa animacja zaprezentuje Państwu jak przebiega od A do Z naprawa urządzenia w firmie Dillcom

1
Pozostawienie urządzenia
(Punkt odbioru / Kurier)
2
Diagnoza
48h od pozostawienia
3
Kontakt z klientem
( Akceptaja naprawy )
4
Naprawa urządzenia
5
Przygotowanie
do wydania
6
Odbiór urządzenia

Punkty odbioru

DillcomRedesign_RGB_kolor

Centrum Serwisowe - Dillcom
ul. Kasprowicza 56 lok. U1
01-871, Warszawa

Pn.-Pt.: 08.00 - 19.00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: Zamknięte

DillcomRedesign_RGB_kolor

Galeria Podkowa
Gołębia 26,
05-807 Podkowa Leśna

Pn.-Pt.: 09.00 - 21.00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: Zamknięte

DillcomRedesign_RGB_kolor

Galeria Grodova
Henryka Sienkiewicza 46/50
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pn.-Pt.: 09.00 - 21.00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: Zamknięte

FerioWawer

Metro Młociny (Galeria) - Punkty Teletorium

Pn.-Pt.: 09.00 - 21.00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: Zamknięte

Kolejne wkrótce...

DillcomRedesign_RGB_kolor

Centrum Serwisowe - Dillcom
ul. Kasprowicza 56 lok. U1
01-871, Warszawa

Pn.-Pt.: 08.00 - 19.00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: Zamknięte

DillcomRedesign_RGB_kolor

Galeria Podkowa
Gołębia 26,
05-807 Podkowa Leśna

Pn.-Pt.: 09.00 - 21.00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: Zamknięte

DillcomRedesign_RGB_kolor

Galeria Grodova
Henryka Sienkiewicza 46/50
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pn.-Pt.: 09.00 - 21.00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: Zamknięte

FerioWawer

Metro Młociny (Galeria) - Punkty Teletorium

Pn.-Pt.: 09.00 - 21.00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 56
01-871 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00

  „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

  Operacja pn. „Rozwój działalności gospodarczej firmy Dilicom Serwis Jan Łajewski z zakresu serwisu komputerowego poprzez zakup innowacyjnej aplikacji usprawniającej obsługę klientów” mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie naprawy i konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych, w tym utworzenie jednego etatu i utrzymanie dwóch miejsc pracy w okresie trzech lat od dokonania płatności końcowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  Wartość realizowanej operacji: 136471,92 zł, w tym ze środków EFPROW 56290,27 zł.

  Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.