Serwis komputerowy

Jesteśmy profesjonalnym serwisem komputerowym,

naprawimy każdą usterkę.

ikonka5

Darmowa diagnoza

w 48h godzin

ikonka6

Dojazd na terenie

całej warszawy

ikonka7

Korzystamy z podzespołów

najwyższej jakości

Naprawiamy każde możliwe urządzenie

 • Komputer osobisty PC
 • Laptop
 • All in One
 • 2 w 1
 • Netbook
 • Macbook
 • iMac
Serwis komputerów

Nieodłącznym elementem życia zawodowego większości Europejczyków jest komputer. Ponadto za jego pomocą spędzamy czas wolny. Oglądanie filmów, słuchanie muzyki, czy czytanie newsów na ekranie laptopa lub stacjonarnego komputera zajmuje nam dużo czasu. Tego typu urządzenia elektroniczne składają się z wielu podzespołów i delikatnych elementów, które mogą ulec zniszczeniu.

Nasz serwis komputerowy w Warszawie podejmie się naprawy każdego sprzętu. Bez względu na rodzaj usterki, z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do problemu. Oferta Dillcom to kompleksowa naprawa komputerów w Warszawie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby na Bielanach lub kontaktu telefonicznego z serwisem w celu odbioru sprzętu z dowolnego miejsca.

Naprawa komputerów Warszawa Bielany

Choć urządzenia elektroniczne są coraz bardziej nowoczesne, a ich podzespoły wytrzymałe, każdy sprzęt ulega z czasem zużyciu lub wymaga wymiany poszczególnych elementów. Dzięki nam naprawa komputera będzie szybka i trwała. Nasz serwis zatrudnia doświadczonych fachowców, co gwarantuje, że Państwa komputery są w dobrych rękach!

Wśród najczęściej zgłaszanych usterek komputerów wyróżniamy między innymi:

 • uszkodzoną płytę główną, do której zamontowane są wszystkie podzespoły urządzenia. Jej zepsucie może spowodować, że cały komputer przestanie działać,
 • awarię zasilacza. Nasi profesjonaliści sprawdzają problem przy pomocy montażu zasilacza z innego komputera, dzięki czemu doskonale diagnozują usterkę i odpowiednio ją reperują,
 • przegrzewające się podzespoły. Zbyt głośne chodzenie wiatraków może oznaczać potrzebę wykonania konserwacji urządzenia poprzez dokładne czyszczenie i wymianę pasty termoprzewodzącej,
 • wadliwą kartę graficzną, której samodzielna diagnoza jest bardzo trudna. Doświadczenie naszych ekspertów pozwala na jej naprawę. Coraz częściej nowoczesna, bardziej rozbudowana grafika w grach komputerowych powoduje przegrzanie się komputerów,
 • problemy z pamięcią operacyjną RAM mogą powodować nie włączanie się komputera.

Serwis Lenovo Warszawa

Nasz serwis naprawy komputerów na warszawskich Bielanach to profesjonalny i doświadczony zespół pełen pasji, który do każdego problemu podchodzi ze stuprocentowym zaangażowaniem. Poza wyżej wymienionymi usterkami zajmujemy się również między innymi: szeroko pojętnym czyszczeniem komputera, naprawą wszelkich podzespołów bazowych oraz serwisem oprogramowania.

Wszystkie usługi zostały opisane w poszczególnych zakładkach na naszej stronie internetowej. Prosimy o wybranie urządzenia, którego dotyczy Państwa problem i zapoznaniem się z naszą ofertą. Specjalizujemy się w reperowaniu komputerów stacjonarnych i gamingowych, laptopów Lenovo, iMaców, oraz Mac mini.

Na stronie znajduje się także cennik poszczególnych usług. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też ostateczna cena zostanie podane po dokładnej i rzetelnej diagnozie usterki.

W przeciągu 48. godzin od otrzymania urządzenia zdiagnozujemy problem, który z Państwem przedyskutujemy. Następnie szybko i skutecznie naprawimy komputer i zaprosimy Państwa po odbiór.

W razie jakichkolwiek wątpliwości czekamy na Państwa w naszym serwisie w Warszawie. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy także mailowo lub telefonicznie.

Proces naprawy

Poniższa animacja zaprezentuje Państwu jak przebiega od A do Z naprawa urządzenia w firmie Dillcom

1
Pozostawienie urządzenia
(Punkt odbioru / Kurier)
2
Diagnoza
48h od pozostawienia
3
Kontakt z klientem
( Akceptaja naprawy )
4
Naprawa urządzenia
5
Przygotowanie
do wydania
6
Odbiór urządzenia

Zobacz realizacje

Klikając jeden z powyższych kafelków, zobacz nasz zespół w akcji!

Wymiana procesora - naprawa komputera
Wymiana procesora

zobacz więcej...

Strona w budowie
Naprawa komputerów laptopów
Wymiana procesora

zobacz więcej...

Strona w budowie
Pogotowie komputerowe Warszawa
Wymiana procesora

zobacz więcej...

Strona w budowie
Usługi informatyczne - serwis komputerowy Warszawa
Wymiana procesora

zobacz więcej...

Wybierz swoje urządzenie

Wybierz swoje urządzenie aby przejść do podstrony opisującej dany rodzaj rozwiązań

Naprawa komputera

Komputer osobisty (PC)

Serwis Lenovo Warszawa

Laptop

Strona w budowie
Naprawa komputera Warszawa

Komputer gamingowy

Skontaktuj się
z nami już dziś!

Centrum serwisowe

ul. Kasprowicza 81/85 lok. 6
01-836 Warszawa

tel.: +48 791 495 495
biuro@dillcom.pl

Godziny Otwarcia
09:00 – 19:00